Подкатегорија:
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava trobrazden plug

Se prodava trobrazden plug odlicno socuvan i malku koristen.


300 €
или предлог цена
02 јун 19:05Diskova brana

Diskovata e na drveni lageri, smeneti novi lageri, za podetalni infor...


600 €
или предлог цена
02 јун 10:31Dong Feng

Dong feng 4x4 40ks 4500e moze zamena za nizok-Goldoni ili pogolem 65 ...


4.500 €
или предлог цена
22 мај 21:57Motor za traktor

Se prodava motor so 3 klipa Ispraven celosno bez mana Motorot e izva...


700 €
или предлог цена
13 мај 12:21TRAKTOR KAKO NOV 4x4 115KS 2015GOD

PRODAVAM TRAKTOR TUMOSAN 115KS, 4X4 SO 2500 RABOTNI SAATI, SO KLIMA U...


20.500 €
или предлог цена
08 мај 11:38Se prodava Fiat 315 so 4 klipa

Zulfikar 072708308


1.800 €
или предлог цена
06 апр 18:50IMT 533/539 plolovni i novi delovi

LANDINI 4000 CL ispraven sostojba cena po dogovor 078 597 001 s.Jos...


1 €
или предлог цена
04 мар 21:33Prodavam Plug TEL 078 222 596

Vo odlicna sosotojba ...LICE za kontakt VASE 078 222 596


14.000 МКД
или предлог цена
21 фев 07:11Prikolka 3 tonska beogratska kipa

Novi gumi cena 1650e tel za kontak 072561518


1.650 €
или предлог цена
01 јан 11:29New holant

Baliracka New holant zamena za 533 ferguson


1.400 €
или предлог цена
12 дек 20:54FORD 4000

Socuvan vo ispravna sostojba So nego doagja i priklucna mehanizacija...


5.000 €
или предлог цена
09 ное 18:17Traktor don feng

Opis 45 ks, 4x4, zamena e mozna za ponizok ili pogolem 4x4 od 60 ks d...


4.000 €
или предлог цена
24 јул 20:58Се продава мотокултиватор

Има нова машина и е со фреза,тркала,браздач и дрго Мотокутиваторот е...


400 €
или предлог цена
25 авг 18:20Трактор тома винкович 730

Se prodava trktor vo odlicna sostojba i tpaktorot e pali vozi i e so ...


1.950 €
или предлог цена
25 авг 18:20Се продава кабина

Се продава кабина за трактор Број за контакт Спасо 070909656


200 €
или предлог цена
25 авг 18:20Се продава тракторска приколица

Приколката е во одличма состојба или замена шо ке понудите Број за к...


700 €
или предлог цена
10 авг 19:34TOMA VINKOVIC EKSTRA 78 GOD SO DOKUMENTI INTO!!!!

Ima so nego dvobrazden dobro socuvan plug,i prasac. Site 4 gumi se v...


По Договор
или предлог цена
09 окт 13:52IMT 533 odlicen bez mana mk dok

IMT 533 so edna lamela bez nikakov problem nov akomulator pali na kl...


2.600 €
или предлог цена
01 сеп 15:48Masina MioStandard-osjeg

Masinata e nameneta za poveke operacii brihter cirkulator za melen...


1 €
или предлог цена
11 мај 14:17Тома Винкович 730

Се продава трактор Тома Винкович 370.Пали на клуч, има светла. Вре...


2.200 €
или предлог цена
18 мар 18:55Se prodava Traktor TOMA VINKOVIC vo super sostojba

cena po dogovor!!!! So nego odi dvobrazden plug i prasac ima dokum...


1 €
или предлог цена
21 јун 08:08Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам