Демир Хисар
                   
27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvan niva nivi kuka magacin s. Suvodol Demir Hisar

Kupuvam niva, nivi, kuka, magacinski prostor vo s. Suvodol Demir Hisa...


10.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 јун 13:45PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOV...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

02 јун 18:19Mesto za kuka

Mesto za kuka vo Belce so sredeni dokumenti


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

21 мај 18:51Gradezno Zemjiste vo Demir Hisar

Povrsina 9234 kvadrati Parcela broj 260/2 i 263 KO Strugovo Se naogja...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

14 мај 18:12Niva 1klasa zemja

Niva 2500m2 selo Barakovo Demirhisarsko blisku do crna reka ima pat d...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

10 мај 10:19Место во центарот на градот Демир Хисар

Се продава земјиште во центарот на градот во Демир Хисар на самата гл...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

01 мај 18:22Prodavam nivi Demir hisarsko

Niva 1800m2 do asvalten pat Niva2500m2do selski pat blisku do crna re...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

15 мар 19:19Градежно земјиште во Демир Хисар

- Парцела број 260/2 и 263 - Се наоѓа на влез во Демир Хисар на реги...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

10 мар 06:54Parcela 14000 m2

Se prodava parcela so povrsina od 14000m2 so pristapen pat do ...


9 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

01 мар 11:23Се продава плодна нива во село Света

Се продава плодна нива од 2.350 м2 во село Света, по цена од 0,5 евра...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

21 фев 10:37Plantazi so Slivi / Плантажи со слива / Нива / Ниви

Се продаваат плантажи со родно дрво, слива, од сортата Стенли,кои се ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

21 фев 07:54Ниви во с. Сопотница, Демир Хисар

Се продаваат две ниви: 1276м2 и 1752м2. Нивите се наоѓаат во близина ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

13 фев 13:54Градежно земјиште во Демир Хисар

Парцела број 260/2 и 263 Се наоѓа на влез во Демир Хисар на регионале...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

08 фев 08:23Се продаваат ниви во с. Жван

Се продаваат ниви на повеќе локации во с. Жван. Информации на тел. 0...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

18 јан 16:42Prodavam niva

Niva 3000m² mesto Sopotnica lokacija Krbla cena 1evro m² Tel 072207...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

15 дек 21:10PARCELA VO DEMIR HISAR

Na regionalen pat R1305 Bitola-Kicevo se prodava parcela vo povrsina ...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

05 дек 18:10PARCELA VO DEMIR HISAR

071 663 486 Prodavam Parcela vo Demir Hisar na regionalen pat R1305 d...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

20 ное 13:29PLAC NA REGIONALEN PAT

Se prodava plac na regionalen pat R1305 Bitola Kicevo vo Demir Hisar...


4 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

16 јун 14:02Se prodava Gradezna Parcela.

Se prodava Gradezna Parcela. Ulica Goce Delcev Nad Gimnazijata. (...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

22 мар 09:343 GOLEMI PARCELI POKRAJ CRNA REKA

Ливадата се наоѓа во месноста Милчино на местото таканаречено Колтук ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

10 јан 16:53se prodava niva

se prodava niva blizu Demir Hisar 4800 m3 br 078 235 193


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 15:20Обработливо земјиште во село Жван, Демирхисарско

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 14:21Se prodava zemjiste ( nivi ) vo selo Zvan - Demirhisar

се продаваат повеќе ниви и обработливо земјиште во село Жван Демирхис...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

25 окт 14:21КУЌНО МЕСТО

Се продава куќно место над гимназијата со средена комплет документаци...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

07 јан 09:54Борова Шума

Се продава борова шума, во Демир Хисар. Цена по договор. тел.: 0...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 јул 17:21П504, НИВИ ВО ОКОЛИНАТА НА ДЕМИР ХИСАР

П504 Парцели во околината на Демир Хисар,обработливо земјиште од 1200...


99 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

06 мар 11:42Prodavam odlicen plac

Prodavam plac od 800m2 vo selo Sloestica.Placot ima voda struja,i se ...


4.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

19 јун 09:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам