Демир Хисар
                   
61 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 19:39AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 мај 23:12Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks vo odlicna sostojba Za podetalni informacii...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

18 мај 23:12Mercedes E 220cdi karavan

Se prodava i zamenuva Registrirana do avgust so zelen karton. Za pove...


4.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 мај 19:59Mercedes 220cdi avangarde

Se prodava vo super sostojba registriran do februari 2023. Za poveke ...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 мај 17:39RENAULT MEGANE SPORT

071 663 486 * 2.0 DCI Sport verzija * Novi gumi 17 bandasi * Reg ...


3.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 мај 14:51WV GOLF 5

071 663 486 * 1.9 TDI 105 PS * REGISTRIRAN * SERVISIRAN FULL(KAISI, M...


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 мај 14:51MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 * Avtomatik * Avangard * Registriran * Bez zabeleski Cena...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 мај 14:51PASSAT B6 2.0 COMFORTLINE

Od oprema poseduva: - klimatronik - parking senzori - greaci na se...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 мај 14:20MAZDA 2 BENZIN 1.2 75KS

Mazda 2 2005god 1.2 benzin 75ks plateno se do registracija Donese...


2.950 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 мај 09:44Skoda Fabia 1.2 Benzin carineta Germanska-Ibiza,Polo

Skoda Fabia 1.2 benzin , kolata e servisirana (smenato lance,maslo,fi...


2.950 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 мај 17:19AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI

Audi a3 1.6 tdi uvezen od HOLANDIJA so plateni davacki do registracij...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 мај 08:13AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 мај 08:13GOLF 4 2.0 4MOTION BENZIN-PLIN ATEST

Odlicno socuvan golf 4 2.0 4motion benzin-plin so atest ,plinski sist...


4.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 мај 09:58suzuki samurai

info Hristijan 071306918


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

25 апр 23:42jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 апр 21:13Opel Corsa 1.0 benzin

Odlicna sostojba Klima ispravna El prozori Napraven kompleten serv...


1.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 апр 20:02BMW 730 LONG

* 071 663 486 * Long Individual Oprema F02 * Uvoz od germanija * Regi...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25NISAN TERANO

071 663 486 3.0 dizel 7 sedista Korozija nema Kuka Atesta stakla


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25Se prodava Opel Astra

Saasijata e ostetena motor i menjac extra


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 08:46Ford escort

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано.


900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 апр 19:37Nisan Terrano

* 071 663 486 * 3.0 d * 7 sedista Bez korozija Cena 5500 evra


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 апр 11:01MERCEDES ML 320 CDI

* 071 663 486 * 2006 g * 320 CDI * Registriran * Bez zabeleski * Moze...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мар 11:55MERCEDES ML 320

* 071 663 486 * 2006 g * 320 cdi * Reg * Servis * Moze zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 мар 07:35Opel Astra H

Se prodava opel astra h 2010g 1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac Kom...


3.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

08 мар 20:34Peugeot Partner

Se prodava Peugeot Partner 1.6 blue HDI 2016 godina so najvisoko nivo...


9.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

22 фев 14:27Се продава!!

Се продава mercedes c220 2005 година Редизајн Во одлична состојба ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

19 јан 23:02Se prodava BMW 320 d

Se prodava bmw 320 d m paket ful oprema 2001 150 ks kolata ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 дек 19:22EXTRA socuvano Pezo Partner Tepee 1.6 hdi

Redovno servisirano I odrzuvano, so full oprema, vklucuvajki parking ...


4.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 ное 22:24Mercedes benz B200

Oprema: Klima Bord kom. El.stakla El.retrovizori Sistem za prol...


5.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 окт 17:17Delovi za golf 4 1.9 tdi 66kw

Se za golf 4 2001god 1.9 tdi 66kw


2.222 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 окт 18:25mercedes c220

mozi zamena za audi a3 so moja doplata


3.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

29 сеп 20:39Renault Clio 1.4 2006 benzin i plin

Se prodava Renault Clio 2006 - 1.4 - 72KW vo odlicna sostojba. REGIS...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 сеп 11:36KIA Magentis - Може и замена за помал автомобил

Се продава KIA MAGENTIS, 2003 година, бензин, 2000 кубици, со 185 000...


2.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 авг 17:49Prodavam opel frontera

Dzipot e vo odlicna sostojba ispravno e se na nego, zskoro novi gumi,...


1.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 авг 11:04Golf 5plus na delovi

Se do posledno stravce


1.234 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

11 мај 22:10Se prodava opel vektra

Se prodava opel vektra 1.7 dizel, registrirana do 27/12/2021 lice za ...


1.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 апр 10:34Passat 1.9 tdi ZAMENA

Se prodava i menuva passat Novi letni gumi Neregistriran 078 3...


699 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

09 апр 17:22VW Fox od Swiss

Kolata e uvezena od Swiss i e vo isklucitelno dobra sostojba. platen...


3.300 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

16 мар 12:09Renault laguna 2004

Renault laguna 2004 1.9 88kw reg klima dvozonska srvisirana smeneto r...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 јан 17:44Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам