Демир Хисар
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


59.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

17 мај 09:40MAN 41-414

Man 41.414 8x4 20m3 sanduk 2000godina Registriran do 12.2022 k...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

15 мај 15:15MAN 41.480

MAN 41.480 GOD 2007 KM 286.000


48.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

11 мај 16:55Мерцедес 9/13

Се продава мерцедес 9/13 во одлична состојба,сандучар со алумински са...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

04 мај 21:08Gumi 315/70 R22.5

Pogonski gumi


100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

23 апр 12:39Mercedes 1626

Kamionot e vo odlicna vozna sostojba...luft federi napred i nazad...m...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

03 апр 18:32Man delovi menjac kabina 18 440

Prodavam man 18 440 vo delovi so zariban motor i bez menjac 2007 godi...


11.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

27 мај 23:03REZRVARI ALUMINIUMSKI

Prodavam Rezervari Aluminiumski za kamioni za nafta so dimenzija: 700...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

13 апр 13:50Se prodava MAN

Se prodava MAN vo odlicna sostojba ... za informacii DRAGI 0702690...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

11 јан 21:54Se prodava man kiper 41-414

Se prodava man kiper 41-414 cetiriosovinec 2000 godina


33 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

19 авг 14:16Se prodava MAN

Se prodava informacii na 070269017 Dragi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

28 јун 22:33Mercedes actros mp2 kiper

Prodavam 2 mercedesi actros so kiper poluprikolki 1.plaviot 18 46 eu...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

26 мар 21:01Iveco turbo zeta

Se prodava iveco turbo zeta 1992 god. Servo volan vozdosni kocnici n...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

21 окт 09:20Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам