Демир Хисар
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rakovica 60

Se prodava traktor rakovica vo ispravna sostojba dobro socuvan,silen ...


1 €
или предлог цена
22 јан 12:20Imt 540

Se prodava imt 540 Vo ispravna sostojba Moze zamena za avtomobil C...


1 €
или предлог цена
14 јан 19:45John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
07 јан 12:51KOMBAJN ZMAJ 142

Se prodava kombajn zmaj 142 vo odlicna sostojba mozi da se vidi vo se...


1 €
или предлог цена
06 јан 12:41Zmaj 142

Kombajnot e vo odlicna sostojba, spremen e za zetva, motor odlicen vr...


2 €
или предлог цена
06 јан 12:41MOTOKULTIVATOR IMT 506

Motokultivatorot e ispraven zacuvan funkcionalen so prikolka pris...


750 €
или предлог цена
06 дек 23:18Грлачи,трапачи,копачици

Se prodavaat grlaci so kopaci Ne se mnogu raboteni Cena 22000 den ...


20.000 МКД
или предлог цена
04 ное 07:13Masina za sadenje pcenka

Se prodava masina za sadenje pcenka,graf,soncoglet Masinata e dobro ...


1 €
или предлог цена
09 сеп 21:23Polovni Profi motorni pili

Polovni profesionalni motorni pili uvezeni od Swiss modeli: Shtil 1...


300 €
или предлог цена
16 мар 12:47Плугови

Тробразен плуг


350 €
или предлог цена
09 јан 20:06Плугови

Се продават плугови тешки за поголем трактор


200 €
или предлог цена
09 јан 20:06vrsam usluga so svrdel

vrsime uslugi za busenje so profesionalen svrdel za sadnici F530 cena...


5 €
или предлог цена
25 јан 19:07SHENNIU Traktor

Se prodava SHENNIU traktor.


1.200 €
или предлог цена
03 апр 18:16SHENNIU Трактор

Продавам трактор SHENNIU


1.200 €
или предлог цена
03 апр 18:06Rotobaler

Rotobaler


1 €
или предлог цена
14 мар 13:00Zmaj 132 kombajn

kombajnot e vo ispravna sostojba spremen za zetva, ima nov motor, sme...


3.300 €
или предлог цена
26 фев 22:28Masej ferguson 65

traktorot e vo ispravna sostojba i servisiran 070 381502 Goran


3.800 €
или предлог цена
18 ное 19:24Agregat za voda tam" 2000"

Agregatot za voda Tam 2000 e fabricko proizvodstvo vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
24 сеп 13:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам