Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skip CAT 428B

Se prodava vo super sostojba motor menjac hidraulika odlicni. Za pove...


12.900 €
или предлог цена
17 мај 17:45KUBOTAU-35

KUBOTA U-35 GOD 2005 SATI 3.800 www.itmakom.com


16.500 €
или предлог цена
11 мај 16:53TAKEUCHI 175

TAKEUCHI 175 GOD 2007 SAT 4.400


29.000 €
или предлог цена
11 мај 16:51KUBOTA KX-161

KUBOTA KX-161 GOD 2005 5 TON


14.500 €
или предлог цена
11 мај 16:51HITACHI 40.2

HITACHI 40.2 GOD 2000 SATI 5.600 KORPI 2


14.000 €
или предлог цена
11 мај 16:51KOMATSU SK 714

KOMATSU SK 714 GOD 2002 SATI 3.000


15.500 €
или предлог цена
22 апр 13:44HANIX MINI BAGER

HANIX 080 MINI BAGER GOD 93 SATI 3.700 TEZINA 900/1.000 KG


6.500 €
или предлог цена
22 апр 13:40KATO YANMAR AS-12

KATO YANMAR AS-12 MINI UTOVARAC NA GUMI GOD 2020 NOV SO GARANCIJA 1...


15.500 €
или предлог цена
05 фев 16:59KATO YANMAR HD 09

KATO YANMAR HD-09 MINI BAGER GOD 2020 SO 2 KORPI 25CM 50 CM


15.500 €
или предлог цена
05 фев 16:58METLA ZA MINI UTOVARAC

METLA ZA MINI UTOVARAC ZA 3/3,5 TON MARKA BOB KAT KOMATSU...


1.000 €
или предлог цена
05 фев 16:58KUBOTA U-17

KUBOTA U-17 GOD 2020-NOVA SO 3 KORPI 25CM 50 CM 100 CM


22.500 €
или предлог цена
05 фев 16:58KATO YANMAR HD 19

KATO YANMAR HD 19 MINI BAGER NA GUSENICI GOD 2020 KORPI 3 OD 25CM 5...


23.500 €
или предлог цена
05 фев 16:58Noz za cistenje sneg

Poveke inf 070237499. Mozna zamena za kola


1.600 €
или предлог цена
08 дек 13:52CASE 721 utovarac

Godina proizvodstvo 1992 4100 rabotni sati brzo sojka 2.8 kubici korp...


111.111 €
или предлог цена
27 мај 23:03Bager neuson 9503 WD

Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka...


37.900 €
или предлог цена
27 мај 23:03Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам