Прилеп
                   
2799 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra 1.6i Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭OPEL Astra 1.6i🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 77kw 2006god 198...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:59Промовирано

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

24 јун 14:25Промовирано

Seat ibiza 1.6i Nov uvoz svajcarija

-- 🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.6 - 16V 2007GOD. 🇨🇭 🇨🇭-- Voziloto e do...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 19:59Промовирано

Audi TT

Audi TT 1.8Turbo 180ks God.2000 Reg.28.07.2022


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi TT

Audi tt 1.8 turbo 180ks God.1998 Reg.


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi A3

Audi A3 1.9 TDI 110ks


2.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31ALFA ROMEO 147 1.6 BENZIN (77KW) 2002GOD

Se prodava Alfa Romeo 147, 1.6 benzin, 2002god, pominata registracija...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22GOLF 5 PLUS

🔝 Se prodava GOLF V plus vo odlicna sostojba uvezen od CH ‼️🇨🇭🔝 ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 12:11ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08SEAT IBIZA NA DELOVI

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW. 2003 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08FIAT PUNTO NA DELOVI

FIAT PUNTO 1.9 JTD 2004 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140KS 4X4 2006

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 228.000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA U...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:58Seat Altea

Seat Altea 103kw 140k 2.0 tdi so 6 brzini 2005 god registrirana do 30...


3.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.300 €
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 11:51FIAT BRAVO 1.9 2007 150KS

Fiat Bravo 1.9 Multijet 2007 110Kw 150Ks Voziloto e vo extra sostojba...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:44Fiat Punto Evo 1.4 benzin plin 2010god

Koliceto e vo odlicna sostojba 1.4 8v 77ks fabricki plin Registrira...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:31BMW 320D E46 FACELIFT, Moze zamena (polo,punto,matiz,spark)

BMW 320D facelift 110kw 150ks , vo TOP SOSTOJBA , so FUL OPREMA (KLIM...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 11:23Mercedes E290 TURBODIESEL

Во добра состојба пали вози со фул опрема: Греачи на седишта Среден р...


700 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:20Opel Astra G 1.7

Opel astra g 1.7 izusu Godina 2001 Registrirana do 10.2022 Servisi...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:00SEAT IBIZA 1.4 benzin plin

Stedeni dokumenti do reg Vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan

Kolata e kako nova, kako vnatre, taka i nadvor. Motor i menjac rabota...


2.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23GOLF 4 2003 IV 1.9TDI 74KW 101KS 1.9 TDI

GOLF 4 2003 1.9TDI 101KS PD MOTOR CENA 1800💶 MOZE ZAMENA 📲076337...


1.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:58AUDI A4 2.0 TDI 130 KW 177 KS 2013 GODINA

Prodavam audi a4 2.0 tdi 130 kw 177 ks proizvedena 2013 godina. Kolat...


14.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:32AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 KS 2008 GODINA

Prodavam audi a4 2.0 tdi 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolat...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:32VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2007 GODINA

Prodavam vw golf 5 1.9 tdi 77 kw 105 ks proizvedena 2007 godina. Kola...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:32FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 55KW..REGISTRIRANO..2007GOD.

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI FAROFI ZA MAGLA...


3.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.050 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30SEAT IBIZA 2009 GOD.1.4TDI..2009 GOD..EKSTRA.

KLIMA EL.NA STAKLA EL NA FAROFI FABRICKO RADIO MP 3 AIRBAG 8 K...


4.050 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30FORD FIESTA 1.25CC..BENZIN/PLIN..2007GOD..EKSTRA..

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI KOMANDI NA VOLA...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:28VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan 2002 na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:28Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002god.

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002 godina. 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:28DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 2000GOD

DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GOD. GI IMA SITE DELOVI 07...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:27DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 2005GOD

DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 85kw automatik 2005godina 072208300


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:27OPEL CORSA B 1.2 benzin prv sopstvenik !!!!

Voziloto e od prv sopstvenik vozeno 20 godini od vozrasni lunge, se p...


55.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27MERCEDES C 220 CDI 99GOD.

SE PRODAVA MERCEDES C220 CDI 99GOD 92KW REGISTRIRANA DO 6 MESEC 2022G...


2.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 09:27Kolata se prodava

Se prodava lada karavan model 111 vo odlicna sostojba ,registriran ce...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:04Lancia Thesis na delovi

Motor i menjach prodadeni, karoseriski delovi ima se


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:59HYUNDAI I10 1.1CRDI 55KW 2011GODINA KLIMA

HYUNDAI I10 1.1CRDI 55KW KLIMA CENTRALNO ALARM ABS AIR BAG SERVO VO...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:45Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам