742 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei P 40 lite

Vo odlicna sostojba kako nov. mozi zamena za telefon so google play


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:29Motorola one (p30 play)

Telefonceto e ekstra bez mana 4gb. So. 64gb Baterija super


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Redmi note 8 pro

Telefonceto e staklo malku koristeno bez mana sleduva so polnac


100 €
или предлог цена
Вчера 22:55Alcatel One 3L-5029 (4/64GB)

Користен ,во одлична состојба , Сликите се негови (реална состојба...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 21:53HONOR X8 5g 6gb/128gb BESPREKOREN!!!!

Odlicno zacuvan,kako nov celosno fukcionalen.6.5 inch ekran,5000 mah ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
Вчера 17:10HONOR X6 4gb/64gb NOV NEKORISTEN!!!!!!!!

Telefonot e nov ne e koristen,otvoren samo za proverka,vazecka garanc...


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
Вчера 17:10HUAWEI NOVA Y90 6gb/128gb(so GOOGLE PLAY STORE) STAKLO NOV!!

Nov telefon,koristesten 1 mesec besprekorno zacuvan bez nitu edna gre...


6.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 МКД
Вчера 17:10iPhone 13 pro max Replica A klasa Glanc Nov e

Se prodava iPhone 13 pro max Replica A klasa Glanc Nov e donesen e od...


11.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.499 МКД
Вчера 16:33  НОВ ОГЛАС

Xiaomi Redmi 11s 5G Glanc Nov e Najeftin na Pazarot

Se prodava Xiaomi Redmi 11s 5G Nov Glanc e Neverlok raboti na site mr...


9.499 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.699 МКД
Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

Samsung A32 Glanc Nov Najeftin na pazarot

Se prodava Samsung A32 Nov Glanc so Glanc Nov Neverlok raboti na site...


6.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.199 МКД
Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG S22 ULTRA 8/128 КАКО НОВ ЦРН

фул пакет без замени


720 €
или предлог цена
Вчера 15:15  НОВ ОГЛАС

Iphone 7 32gb

Dobro socuvan nema nikakva mana raboti fingerprint


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:10IPHONE 11 PRO ( UNIKAT ) FUL PAKET

Telefonot e kako od fabrika bez nitu edna mikroskopska tocka na nego ...


400 €
или предлог цена
Вчера 14:08Redmi 9at

vo odlicna sostojba so kabel i polnac


3.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 МКД
Вчера 13:17Samsung A32 Glanc Nov Najeftin na pazarot

Se prodava Samsung A32 Nov Glanc so Glanc Nov Neverlok raboti na site...


6.999 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.199 МКД
Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Pro Max GOLD bez grepka

Se prodava kako nov iPhone 13 Pro Max USA model so 128 GB memorija 86...


770 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
799 €
Вчера 13:00Xiaomi Redmi 11s 5G Glanc Nov e Najeftin na Pazarot

Se prodava Xiaomi Redmi 11s 5G Nov Glanc e Neverlok raboti na site mr...


9.499 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.699 МКД
Вчера 12:58  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A6 2018

Odlichno sochuvan, so nov displej. Doagja so polnach.


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 11:48SAMSUNG A71

TELEFONOT E VO SUOER SOSTOJBA OD ZEMEN OD T MOBILE RABOTI NA SITE MRE...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA ONEPLUS 8T 5G

Telefonot e bukvalno kako nov. bez nikakvi grebanici, postojano koris...


14.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 09:01HONOR X8 - ZACUVAN KAKO NOV

📲XONOR X8 📲ZACUVAN KAKO NOV 📲GARANCIJA DO 03/2025


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:53  НОВ ОГЛАС

NOV MOBILEN HUAWEI HONOR MAGIC LITE 5G NOV Samsung xiaomi a1

8g 128g MAGIC LITE 5G NOV ELITE KLASA NA HONOR/HUAWEI NAJNOVIOT MO...


17.999 МКД
или предлог цена
Вчера 07:48NOV MOTOROLA MOBILEN E40 Samsung Huawei honor xiaomi redmi

Moto e40 4G/64G(karticka +128G ) SO OCTA-CORE (NAJNOVIOT PROCESSOR...


8.999 МКД
или предлог цена
Вчера 07:48HUAWEI X8 NOV HONOR MOBILEN Samsung xiaomi redmi note pro a1

NOVIOT MODEL NOV! NE E OTPAKUVAN! Full pak! Garancija! 8G 128G 5G ...


12.999 МКД
или предлог цена
Вчера 07:48Se prodava TCL 403

Se prodava mobilen telefon TCL 403 nè otpakuvan nov.tel-075-770-685


По Договор
или предлог цена
Вчера 01:14Telefoni

Samsung Bel so polnac 500 den ,Doro zacuvan ,Kako Nov,CRN 1500 den, l...


1.400 МКД
или предлог цена
06 јун 23:04HONOR X8 Huawei- potpolno NOV

HONOR X8 Potpolno nov i neotpakuvan. Garancija 2 godini. RAM 6 G...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
06 јун 21:38REDMI 5 PLUS FULL PACK

Telefonot e zacuvan maksimalno cena 3000fen fiksns


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:42HONOR X 8 5G POTPOLNO NOV TELEFON

PRODAVAM POTPOLNO NOV TELEFON HONOR X 8 5G NEOTPAKOVAN SO 2 GODIN...


11.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:11NOV Ekran za Apple iPhone XR

Ekranot e nov neupotrebuvan. Odlicen kvalitet po dostapna cena. Monta...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
06 јун 18:23Ekrani za Apple iPhone 6 / 6S / 7 / 8 / SE 2020

Ekrani za Apple iPhone 6 / 6S / 7 / 8 . Rasprodazba od lager. Javete ...


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 18:23Ekrani za Apple iPhone 6+ / 6S+ / 7+ / 8+

Ekrani za Apple iPhone 6+ / 6S+ / 7+ / 8+. Rasprodazba od lager. Jave...


1.400 МКД
или предлог цена
06 јун 18:23ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone X i XS

ORIGINALNI ekrani izvadeni od rasipani telefoni za Apple iPhone X i X...


3.799 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.199 МКД
06 јун 18:23NOV Ekran za Apple iPhone 11 Pro

Ekranot e nov neupotrebuvan. Odlicen kvalitet po dostapna cena. Monta...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
06 јун 18:11SAMSUNG Galaxy Z Fold 4

Full paket kako od prodavnica 19 meseci ima garancija


1 €
или предлог цена
06 јун 18:00Display Samsung A6 plus almoled

Se prodava Nov display za Samsung A6 plus Cena: 1800 den. Tel:076/591...


1.800 МКД
или предлог цена
06 јун 15:27Display za Samsung A32 super almoled

Se prodava display za Samsung A32 4g Nov.


2.500 МКД
или предлог цена
06 јун 15:27Samsung A6

Se prodava poloven Samsung A6. Rom 32 ram 3.Ima znaci na koristenje, ...


3.500 МКД
или предлог цена
06 јун 15:26Redmi Note 10 s

Se prodava Redmi Note 10 S poloven. Sostojbata se gleda na slikite. ...


6.500 МКД
или предлог цена
06 јун 15:24iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold

Се продава iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold , одлично сочуван, потполно и...


12.000 МКД
или предлог цена
06 јун 14:03Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам