291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Shitet toke ne f. GAJRE / Se prodava zemjiste vo s. GAJRE

Shitet toke ne f.Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej 6...


21 €
или предлог цена
Денес 13:00Vend

Shitet vend Rrugès Brvenic -Radiovc vendi gjindet ne rrugè kryesore ...


27 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

Денес 12:37Tokë

Shitet tokë ne afèr lokacionit Luk oil Leshkè . Nga rruga kryesore d...


11 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

Денес 12:37Tokë

Shitet tokë afër Luk oil Leshkë . Gjindet 200 m nga rruga kryesor...


20 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

Денес 12:37Се продава нива во село Брвеница

Се продава плац во село Брвеница со вкупна површина од 1491 м2 широка...


15 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:48Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 10:32atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
05 јун 13:00SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
05 јун 09:27Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
04 јун 19:48Плац во населба Дреноец - Тетово

Се продава плац во населба Дреноец Во близина на градскиот стадион во...


51.850 €
или предлог цена
04 јун 16:48Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na dve parceli na pat za Brvenica (...


80 €
или предлог цена
02 јун 17:35Се продава нива во Ратае/Жилче

Се продава нива со Ратае 1589м2 нивата се наоѓа до каналот на 700м од...


8 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
10 €
02 јун 10:07Se prodava plac vo Zhelino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac so objekt vo Zhelino vo Tet...


55 €
или предлог цена
01 јун 18:37Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
01 јун 14:24prodavam plac-niva na patot Cegrane Tetovo

Prodavam plac niva od 3351 m2 na samiot pat cegrane tetovo atar stenc...


1 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

01 јун 13:22Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:54Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 120 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


120 €
или предлог цена
31 мај 00:25Se prodava plac vo Gajre, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Gajre vo Tetovo. ______...


15 €
или предлог цена
30 мај 15:31SE PRODAVAAT 2 NIVI VO SELO LESOK

SE PRODAVAAT 2 NIVI VO SELO LESHOK, LOKACIJA 300M OD LUK OIL KON SELO...


30 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

30 мај 14:04Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
30 мај 10:06Plac vo gradežen reon posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


1 €
или предлог цена
30 мај 10:02ATRAKTIVNI PLACEVI VO BRVENICA POZADI R.BAKAL

👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Chanak prodava atraktivni pla...


40 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

30 мај 10:01Plac vo selo falise glavni pat

Placot se noagja vo vlez na falise kaj evro kom Sirina 24 m Dalecina...


90 €
или предлог цена
28 мај 21:11Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
28 мај 15:43se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
28 мај 15:43Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe, blizina na ...


110 €
или предлог цена
28 мај 10:32SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
26 мај 16:07Prodavam 3 placa vo s. dolno palciste 3700m2, 1200m2 i 700

Prodavam 3 placa Suma vo s. dolno palciste Tetovo 3700m2, 1200m2 i 7...


10 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Плацеви и Ниви

26 мај 11:10ATRAKTIVEN PLAC

Urbaniziran Plac na Lokaci Neproshten, so pristapni priklucoci za str...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Плацеви и Ниви

25 мај 21:08Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
24 мај 09:06na izlez od s.Siriqino prema s.Shemshovo se prodava pllac

se prodava niva - pllac vo blizina na stadionot na s.Shemshovo plla...


15 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Плацеви и Ниви

22 мај 16:30Pllac - vo industriska zona - 2544m/2

Na regionalniot pat Tetovo - Skopje vo blizina na odpadite pred Misim...


65 €
или предлог цена
22 мај 16:30Plac vo Brvenica

Se prodava kucen plac od 400 m2 vo Brvenica, do placot ima vodovod i...


40 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

22 мај 11:34Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica vo Tetovo. ___...


50 €
или предлог цена
17 мај 17:39PLAC VO BRVENICA

Се продава плац за куќа од 500 квадрати.Плацот се наоѓа кај стадионот...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

15 мај 22:19Лозје - Плац во населба Дреноец

Се продава Лозје - Плац Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градс...


14.850 €
или предлог цена
14 мај 18:23Se prodava plac Von Vardarska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Van Vardarska vo Tetovo. _...


299 €
или предлог цена
13 мај 11:30Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, na pat za Falishe ...


220 €
или предлог цена
12 мај 18:56Vend Per Shitje

Shitet vend ose jepet me qira ne fshatin Pallcisht rreth ruges rajona...


По Договор
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Плацеви и Ниви

11 мај 19:24Shitet Vend per ndertim 1500m2 ne fshatin Pallçisht

shitet vend per ndertim ne fshatin Pallcisht 1500m2 info:070578425


По Договор
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Плацеви и Ниви

11 мај 19:24Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам