Тетово
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS 2012

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS 2012. SERVISNA KNIGA KM 293000. KLIMA...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 17:17Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km. Od opre...


6.550 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 13:09VW TRANSPORTER T5 -2007

VW TRANSPORTER GODINA 2007 KLIMA KM 225000 NOSIVOST 800 KG REGIS...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 мај 13:45CRAFTER 2.5 - 2009 7 SEDISTA

CRAFTER GODINA 2009 KM 189000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2050 NOSIV...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

25 мај 08:12VW CRAFTER KOMBI 2010

CRAFTER GODINA 2010 KLIMA KM 214000 PLATENI SITE DAVACKI DO REG...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

25 мај 08:11Ford transit turneo custom 2014 long2

Kombeto e so najvisoka oprema So 2 klimi Patnicko 8+1 Izvoreden za p...


2 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

22 мај 16:02Mercedes sprinter

Se prodava ili menuva mercedes sprinter 313cdi vo vozna i dobra sosto...


5.500 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
6.700 €
Јегуновце / Тетово

Комбиња

17 мај 08:20Citoren Jumper 2.5td

Kombeto e vo ispravna sostojba, ima karoseriski zabeleski. Motorot ...


2.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

13 мај 14:18MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4-5 2007-2010-2012

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO5 VITIT:2007-2010-2012 KM: MOTO...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

04 мај 21:41mercedes sprinter 313 so klima

mercedes sprinter 313 tovarno nov uvoz od germania so klima dobri gu...


10.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 мај 09:07Ford Tourneo - Conect Tovarno - 2010 1.8 Dizel KLIMA

Ford Tourneo - Conect Tovarno - 2010 god - 1.8 Dizel - 90 ks - s...


4.799 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

03 мај 14:43VOLSVAGEN CADY

VOLSVAGEN CADY Milage:98.000 Reifen: 95 % Gearbox manuel


68 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

02 мај 19:27Ford Tourneo - Conect - 2010 KLIMA

Ford Tourneo - Conect - 2010god - 1.8 Dizel - 90 ks - so 4 novi...


4.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Комбиња

01 мај 08:03IVECO DAILY 65C18

Iveco Daily 65C18 Dizel 3.0 130 kw Godina na proizvodstvo 2007 N...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 апр 14:46Fiat Ducato

Se prodava fiat dukato godina na proizvodstvo 1999 so pominati 217000...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

26 апр 14:46Mercedes Sprinter 212

Se prodava Mercedes Sprinter 212 -98 Kombeto e 8 1 na soobracajna a ...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 апр 09:39Opel Movano 2014god CH uvoz

Se prodava Opel Movano 2014 godina 140.000km Euro5 avtomatik cenata...


19.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

16 апр 13:08Ford Transit

Se prodava ili zamena Ford Transit, 2003 god. So dve klima uredi.


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

14 апр 20:14VW CRAFTER

VW CRAFTER 2.0 2012 godina 80kw Voziloto e vo odlicna sostojba zacuv...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

11 апр 13:22Ford Transit 2.2 2010

Ford Transit 2.2 tdci, 2010 (Godina) donesen od germanija 217.XXX ...


5.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

07 апр 15:03Ford Transit

Kombito e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мар 14:34Fiat Ducato 2.3 m-jet 130 ks 13m3 2017

Voziloto e od PRV sopstvenik so pominati 70.000 km i e so kompletna o...


15.800 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

10 мар 14:21VW TRANSPORTER

VW TRANSPORTER T5 LONG 1.9tdi 2008 Redizajn , Registracia 1 god Nov...


7.800 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Комбиња

20 фев 21:31Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registrirano do 11/2022


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 фев 07:36Kombe ford tranzit

Zatvoreno 1996 god Registirano do 11/22


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 фев 20:39Ponudete kombu tovarno zamena so plocki

Ponudete kombi tovarno zamena so plocki Kerkoj Kombi tovarno ndrim ...


122 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

30 дек 08:50Ford transit

Ford Transit 2008 registracija do 12.10.2022 Moze zamena so kola


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

18 дек 17:45Peugeot Expert 2.0hdi 88kw

☑️ Peugeot Expert 2.0hdi ☑️ Dizel ☑️ God:02.2010 ☑️ Km:141.xxx ☑️ Don...


6.100 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Комбиња

02 ное 16:05KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI (HITNO)

KOMBI Volkswagen Crafter (VW) TDI Godina na proizvodstvo 2007 Dizel...


5.999 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

21 сеп 17:44мерцедес 312д

-мерцедес спринтер 312д 97 год. - со кровна клима,предна клима и па...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

01 јул 13:38Ford Tranzit Termokinkg

Voziloto e vo odlicna sostojba i e redovno servisirano. Ima pominato...


410.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 мај 14:16Ford Transit 2.2 TDCi 2009 god.

Се продава година, одлично сочуван и мотор и каросериски, со поминати...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

12 мај 15:08Ford Turneo

Kombeto e so full oprema,se gleda na samite sliki.Koj e zainteresiran...


2.300 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Комбиња

07 мај 16:10VW TRANSPORTER T5 1.9 DIZEL

VW Transporter T5 1.9 63 kw Dizel 2007 godina 209.800km Bez Klima ...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

05 апр 08:16Renault

Kombe


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 фев 16:39Sprinter cdi 313

Shitet kombi sprinter 313 cdi 2003 18 ulse. Reg mars 2021. Mundet ndr...


5.250 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Комбиња

27 дек 13:00VOLKSWAGEN T4 KAMIONET 2.4 DIZEL

Kombeto e vo super sostojba. Reg do 05.2021. Za 6 lica. Za poveke na ...


4.400 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Комбиња

25 ное 13:08FRIGO FiAT Scudo so TermoKing

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING 2000kubici Hdi motor Registrir...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

13 ное 09:45FRIGO TERMO KING FIAT SCUDOO

Se prodava Fiat scudo TovarnoTERMOKING 2000kubici Hdi motor Registrir...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

13 ное 09:45Mercedes Vito 5 plus Tovar ili 9 +1

Vito od 2012 g. Ovozen od Germania,


По Договор
или предлог цена
Тетово

Комбиња

17 окт 23:33Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам