Тетово
                   
1364 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf V

Golf 5 66 kw 2007 god. 072 635 532


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

21 мај 19:31Промовирано

VW Golf 6 - 1.6 Benzin/Plin - 77KW

Perfektna tehnicka i opticka sostojba. 2 Zone Klimatronik Greaci na...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

28 мај 21:00Промовирано

OPEL ASTRA J 1.6 BENZIN UVOZ OD CH

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO 115 KS UVOZ OD CH KUPENA OD PRV GAZDA SERVI...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:10Промовирано

audi a4 s line

Se prodava audi a4 S-line 2.0 tdi 140 ks 2005/2004 godina.Od oprema p...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:47Polo 1.4

Polo 1.4 registrirano cela God Napraven servis 076 232 124 076 232...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:27Reno Clio

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Elektricni...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:57Mitsubishi pajero 2.5td

8700€ spremen za offroad info 0041762650178 viber whatsapp


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES BENZ C250 CDI 2008 GODINA

MERCEDES BENZ C-CLASS C CLASS 250 CDI FULL FULL FULL OPREMA VOZENA...


10 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00TOUAREG 3.0TDI V6 245ks 4x4 DSG-8

Џипот е во перфектна состојба, регистриран цела година со зелен карто...


20.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:51FORD FIESTA 1.4 TDCI FUL NOV UVOZ TOP SOSTOJBA

Fiestata e sega uvezena i plateni site davacki do registracia.Ima ful...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:39ALFA 147 1.9JTD FUL KAKO NOVO

Alfata e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:39KIA RIO 1.5CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:39RENAULT KOLEOS 20DCI 4X4 FUL PERFEKTEN

Koleosot e vo perfektna sostoba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:39FIAT PUNTO 1.2 BENZIN STANDARDNA OPREMA TOP KOLICE

Puntoto e pali vozi e nema potreba od dopolnitelni investici.So stand...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:39VW. POLO 1.9 TDI 74KW FUL EXTRA KOLICE

Poloto e vo perfekta sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


3.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:39VW Golf 6 1.6TDI 2012 registriran full service,Android 10inč

VW Golf VI 1.6 TDI 105 ps 2012- 2011 sobraķajna 183510 km realna. ...


8.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:08Audi A3 1.6 benzin

Pali vozi. Bez vlozuvanja, bez zabeleski. Korekcija na cena na lice m...


3.600 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Денес 10:32Golf 5 1.4 benzin

Kolata e kupena vo mk. Ja sum 2 sopstvenik. Super stegnata se fukncio...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Теарце / Тетово

Автомобили

Денес 10:31BMW 118D 150KS EURO 6 F20 FACELIFT 2015/16

BMW 118D (2.0D MOTOR) EURO 6 NOVIOT MODEL FACELIFT 2015/16 110KW 1...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:01VW AVTOMOBIL ZA LICA SO POSEBNI POTREBI

Kolata e nameneta za lica so posebni potrebi ,ima racni komandi i cel...


500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 09:44  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA J 1.6 BENZIN UVOZ OD CH

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN SO 115 KS UVOZ OD CH KUPENA OD PRV GAZDA SERVI...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:10Vo odlicna sostojba 076200397

Sega uvezeno ch registrirano servis komplet so novi gumi vo odlicna s...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:00Audi a4 tdi 2008 god

Se prodava audi a4 vo perfekna sostojba 2 para od gumi Kolor displa...


9.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:36  НОВ ОГЛАС

1 sopstvenik 2008g 155000 km garnacia Highline

Prv sobstvenik 155 000km. 1.8tsi 160hp Kupeno vo porshe skopje.letni ...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Тетово

Автомобили

Денес 06:57GOLF 6 1.6 TDI

Voziloto e vo besprekorna sostojba servisirano komplet so servisna is...


7.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:03BMW (X 1) XDrive 18 D. God 2010 NOV UVOZ

Vozilloto je vo odlicna sostojba ot oprema ima :Full oprema ....Vozil...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:25BMW 530

Bmw 530 d full oprema


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:13  НОВ ОГЛАС

Bmw730d 1999 individual

U top sostojba Bez zameni Cena 6000€


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Opel zafira 1..9cdti 2005 150ps

Super sostojba perfektna 1.9cdti 150ps


3.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Citroen C4 2.0hdi 2007 avtomatik

U super sostojba servisirana komplet motor minjaq novi gumi registrir...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Wv Jetta 1.9tdi 105 ps 2008

Ww jetta 1.9tdi 105ps 2008 Full oprema navi Moze zamena Cena 5200...


5.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:02Opel Zafira 1.9cdti 120ps 2006

Avtomatik U super sostojba Cena 3600€


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:01  НОВ ОГЛАС

BMW X3 3.0 d CH

BMW X3 3.0d nov uvoz od Svajcarija 🇨🇭 ekstra sacuvano polna opr...


20.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:59Range Rover Evoque

Land Rover 🇨🇭 Range Rover Evoque Sport 2.2 SD4 🇨🇭 Dynamic Lux ...


27.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:58Golf 1.6 tdi

Golf 1.6 tdi bluemotion UNIKAT nov uvoz ekstra sacuvano registr...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:58Shitet/Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ps, na lance, god. 2006, pominati...


1 МКД
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

Вчера 22:34Suzuki Grand Vitara 1.9 dizel

Kolata e vo odlicna sostojba, servisirano! carinata ne e platena!


4.200 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

Вчера 20:48Mercedes Benz CITAN

Se prodava Mercedes Citan God 2013 Bez klima Registriran Servis...


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:58Saab 9-3 tid .2003

Se prodava saab 93 2.2 turbo dti 2003 godina Motor ostanat Bez ulje...


999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 €
Тетово

Автомобили

Вчера 19:48VW Golf 7 2.0 TDI

Marka: VW Model: Golf 7 Tip motor: 2.0 TDI Bluemotion technology Sila...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:43BMW 520d xDrive 2023

BMW 520d xDrive e vitit 2023 e blerë në BMW garazhë në Vjenë. Përgati...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:58S.klasa.350.cdi.moze zamena

Moze zamena kollata e servisirana regi i moze da se vidi i proba vo s...


22.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:08Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам