49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Brz Kompjuter (i7-9700K-1TB - NVIDIA GeForce GTX -Asus 24")

!!! Kontakt broj: 075324342 !!! Moze da se isprati preku kargo niz ...


64.900 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
65.000 МКД
Вчера 17:37ASUS G35CG i7-11700KF/Z590-E Gaming/16 GB DDR4 RAM/SSD 512GB

Се продава high-end (3090ti ready) ASUS ROG G35CG десктоп куќиште со ...


999 €
или предлог цена
16 мај 19:54ROG Asus Strix G35CG

Се продава ROG Asus Strix G35CG без графичка. Купен во Декември 2021 ...


1.100 €
или предлог цена
- 58 % Попуст
2.600 €
15 мај 12:50iMac 27”. 24 GB Ram. 1 TB. 3,2 GHz Quad-Core Intel Core i5.

Technische Daten: iMac 27’’Display. 24 GB Ram. 1 TB. 3,2 GHz Quad-Co...


799 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
950 €
Боговиње / Тетово

Десктоп компјутери

14 мај 20:51Desktop kompjuter ;PC ;Kuciste - Cpu DualCore /4gb ram

Se prodava desktop kompjuter ,100% ispraven,instaliran so windows 10 ...


По Договор
или предлог цена
09 мај 17:15Workstation

Lenovo D20 Workstation: CPU: 2 x Intel Xeon X5650 (4 core x 2.67GHz)...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
29 апр 13:00Lenovo - I5 Procesor Kompjuter

Se prodava lenovo thinkcentre m91 kompjuter na odlicna sostojba. Spe...


6.999 МКД
или предлог цена
27 апр 23:28Gaming Kompjuter Terra

i3 4130 Gt 730 1gb 8 gb ram ddr3 500gb hard drive(hdd) CsGo(100fps )...


100 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Десктоп компјутери

25 апр 00:28iMac 27 inch Mid 2011

Se prodava imac 27 inch mid 2011 kompjuterot e kako nov Procesor - ...


500 €
или предлог цена
17 мар 18:13Prodavam kompjuter ASUS

Prodavam komplet gejmerski kompjuter so dobra matiçna, procesor i gra...


150 €
или предлог цена
12 мар 10:41KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
06 мар 13:00Komjuter gaming set komplet- GeForce GTX

Komjuter za igri vo odlicna sostojba komplet set so monitor, maus, ta...


760 €
или предлог цена
28 фев 12:29Pc gaming

Cpu : i5 4450. Gpu : gtx 1060 3gb Ram : 8gb Ssd : 120 Hd 1gb...


1 €
или предлог цена
23 фев 18:50Kompjuter so licenciran Windows 7

Se prodava Kompjuter so licenciran Windows 7 pogodno za kancelariska ...


4.000 МКД
или предлог цена
20 фев 16:35GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ti...


1 €
или предлог цена
19 фев 21:15KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:57KOMPJUTERI GAMING PC TETOVO

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:52GAMING PC

Продавам гејмерски компјутери 10комада i5 nVidia GeForce GTX 1050 ...


1 €
или предлог цена
19 фев 20:49Kompjuter koristen za strimanje

Prodavam kompjuter so i3-8100 1050 2GB B360M Gaming Plus 8GB RAM...


15.000 МКД
или предлог цена
30 јан 19:26PRODAVAM GAMING PC

Prodavam gaming pc so slednive performansi procesor i3 4170 3.7...


350 €
или предлог цена
19 јан 17:11Se prodava kompjuter i monitor/ Shitet kompjuter dhe monitor

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba so sledni specifikacii: Int...


12.000 МКД
или предлог цена
09 јан 22:21Kompjuter so I5 Procesor

Se prodava Kompjuter DELL na odlicna sostojba. Ima WINDOWS 10 so OFF...


140 €
или предлог цена
05 јан 13:20Lenovo m83 10ag

Intel pentium g3260 3.3ghz 3300mhz 2core Ram 4gb 500 gb hdd Kako n...


4.500 МКД
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Десктоп компјутери

14 дек 16:23Kompjuter

Kompjuterot e vo ispravna sostojba se prodava komplet so monitor phil...


По Договор
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Десктоп компјутери

10 дек 11:02Desktop PC - go menuvam za 250GB SSD

core 2 duo procesor 80 gb hdd


40 €
или предлог цена
08 дек 14:28Shitet desktop kompjuter per gaming

Shitet kompjuteri HP Procesori I5-3470 8 gb ram 750 gb HDD Grafi...


150 €
или предлог цена
02 дек 23:24Desktop-PC i3 / SSD / 8GB RAM / So Garancija

Se Prodava 5 Desktop-PC i3 Windows 10 Professional so 240 GB SSD, i ...


550 €
или предлог цена
28 сеп 13:00Dell OFFICE PC - so I5 Procesor (odlicen za onlajn nastava)

Se prodava Kompjuter DELL na odlicna sostojba. Ima WINDOWS 10 so OF...


8.000 МКД
или предлог цена
19 авг 14:00HARD DISK TOSHIBA P300 4TB

Се продаваат хард дискови Toshiba P300 4TB нови со гаранција. Цена...


6.200 МКД
или предлог цена
02 јул 20:49Gaming PC + Samsung curved monitor

se prodava gaming pc i3 8100 3.6Ghz asus prime z370 motherboard co...


750 €
или предлог цена
10 јун 19:44Pc

Specifikacijata ne Pc e na slika 2 x 8 GB = 16 GB RAM Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
12 мај 01:17Компјутер и масичка

Компјутер поволен со рамен монитор и widows7 + масичка


9.000 МКД
или предлог цена
28 мар 20:23KOMPJUTER

8GB RAM hyperX AMD RYZEN 3 1200 3.1ghz Graficka gtx 650 2gb 500g...


400 €
или предлог цена
12 фев 04:44FORMAT i kompjutereve dhe llaptopave

-Bejme formatizimin e kompjutereve dhe llaptopave si dhe instalimin e...


400 МКД
или предлог цена
10 фев 23:54Custom GAMING PC Builder

-Bejme ndertimin e kompjutereve GAMING dhe Normal sipas zgjedhjes se ...


1 МКД
или предлог цена
12 дек 00:53GAMING PC

AL Gaming PC Me Performanca Shum Te Mira Per Lojat Me Te Reja. Proc...


260 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Десктоп компјутери

11 авг 15:36NOV Gaming Kompjuter so garancija

Se prodava nov Gaming Kompjuter so garancija 1 godina.Specifikacii: ...


26.000 МКД
или предлог цена
11 мар 00:33PC SERVIS-Kompjuterski software i hardware servis

KONTAKT: 070-531-106 PC SERVIS Servis za site kompjuteri i laptopi...


По Договор
или предлог цена
07 мар 23:52Gaming PC

KONTAKY: 070-531-106 Se prodava Gaming Kompjuter na odlicna sostojba...


350 €
или предлог цена
07 мар 23:52Desktop PC Core 2 Duo so 4 slota za ram

Se prodava desktop PC ispraven odlicen nema ram memorija ( ima 4 s...


50 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Десктоп компјутери

28 фев 21:26Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам