47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hp i5 2.6ghz EliteBook SWISS

se prodava hp elitebook aluminski laptop 2540m 2.6ghz up to 3.3ghz ...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:48HP ENVY x 360 Convertible 13

Дали барате разновиден и моќен лаптоп кој може да се справи со вашите...


409 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
410 €
Денес 13:27HP ProBook 450 G9

Se prodava HP laptop nov samo installiran e windowsot nikogas ne e ko...


36.000 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
36.500 МКД
Денес 13:00Dell Studio 1555 : 15.6"/core2duo/4gb

-Processor: Intel Core2Duo P8600 2.4GHz -Ram Memory : 4 GB -Displa...


100 €
или предлог цена
Денес 10:39Laptop Lenovo ThinkPad W510 I7/8GB/500GB

Se prodava laptop Lenovo ThinkPad W510 Specifikacii: Intel Core i7-8...


279 €
или предлог цена
Денес 10:39Laptop HP ProBook 650 G2 CPU I5 6th gen

Se prodavaat laptopi HP ProBook 650 G2 Procesor i5 6ta generacija ,ra...


310 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
329 €
Денес 10:39Nov laptop ,HP 250 G9 ,i3-12th.gen.

Nov laptop: HP 250 G9 ,Core i3-1215U ;8GB RAM; 256GB M.2 NVME SSD ;15...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Денес 10:39Lenovo thinkpad T580

Se prodava Lenovo thinkpad t580 so slednite specifikacii: CPU i5-8...


299 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
309 €
05 јун 12:53SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
02 јун 22:08Hp extra laptop= skoro nov

laptopot ima problem so hdd imaa smeneto ednas hddto, m2 sata mu e,...


1 €
или предлог цена
30 мај 12:32macbook

Se prodava macbook 12 inch 2016 god so specialen intel m3 intel proce...


359 €
или предлог цена
24 мај 00:51Macbook Air 13.3" M1 | 8GB | 256GB

Macbook Air m1 13.3 inch 8gb ram 256gb ssd Battery max kapacitet 98%


750 €
или предлог цена
18 мај 18:38Macbook Air M2 Laptop.

Се продава Macbook Air M2 нов некористен, 13,3 inch M2 processor 8gb...


1.200 €
или предлог цена
18 мај 18:38ACER OCRE I7 / NVIDIA GEFORCE/ NVIDIA OPTIMUS

Acer procesor I7 Hard Disk ssd128gb/ HDD 750 gb Ram Memorija 12gb ...


450 €
или предлог цена
14 апр 00:32Macbook Air 2020 Laptop

Se prodava Macbook Air m1 2020 13 inch 8gb ram 256 ssd 98% max capaci...


750 €
или предлог цена
11 апр 00:59Laptop HP Mini 110-3100 10.1"

Se prodava Laptopce HP Mini 110-3100. Specifikacii: -display 10.1" -c...


60 €
или предлог цена
06 апр 06:45Laptop HP 450.....15.6"/CPU-B815/RAM-4gb

Se prodava laptop HP 450,so ispravna baterija i orginalen polnac. spe...


По Договор
или предлог цена
06 апр 06:45HP LAPTOP

Se prodava HP Laptop mnogu malku koristen So 500gb hard disk i CDRO...


7.000 МКД
или предлог цена
31 мар 21:20prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
04 мар 14:29ASUS i3 8gb ram

laptopot e malce koristen odlicna sostojba baterijata odlicna posto e...


13.000 МКД
или предлог цена
02 фев 23:11Asus G14 ROG 2022

AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 20MB cache, up...


1.100 €
или предлог цена
31 јан 18:17Laptopi Apple-MacBook postari modeli

Se prodavaat Laptopi Apple-MacBook postari modeli,instalirani se so w...


60 €
или предлог цена
20 јан 22:30Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli-L412;L512) : Specifikac...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Prodavam loptop Hp probook

Prodavam loptop hp probook D9nesen od stransvo Vo solidna sostojba


150 €
или предлог цена
26 дек 10:31Dell Precision 5530: i9-8th Gen, 32GB RAM

CPU: i9-8950HK @ 2.90GHz GPU1: NVIDIA® Quadro® P2000 4 GB GPU2: Int...


930 €
или предлог цена
04 дек 18:09Lenovo

Nov Laptop, Zemen vo A1. Lenovo IdealPad 3 15.6 inch - Ekran i5 ...


470 €
или предлог цена
21 окт 23:15Laptop Dell

Se prodava laptop Dell vo odlicna sostojba , so 8GB Ram , I5 processo...


320 €
или предлог цена
14 окт 15:34Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , ...


110 €
или предлог цена
14 окт 15:34nov laptop dell latitude 3510

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfigura...


20.000 МКД
или предлог цена
13 окт 10:06Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 окт 12:41Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 skoro nov - Zamena

Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 Kako nov, koristen pomalku od edna god...


200 €
или предлог цена
09 сеп 13:56Dell Inspiron, AMD A6, 2.5GHz, 11.6" HD, 4GB DDR4 SD

Dell Inspiron High Performance Laptop, AMD A6-9220e processor 2.5GHz,...


135 €
или предлог цена
24 авг 14:24Hp 13.3" i3 5th generation

baterija drzi mnogu moze i bezz hdd i bezz ram cena komplet 130euro...


100 €
или предлог цена
08 дек 14:28SE PRODAVA LAPTOP VO ODLICNA SOSTOJBA

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz Insta...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:08Gaming Laptop + iPhone X 256 GB moze zamena

Se prodava Lenovo Laptop so i5 5-ta generacia procesor 2.70Ghz so 16 ...


350 €
или предлог цена
22 апр 11:19MacBook Pro 13" Retina 16/128/Late2013

Laptopot ima nova bateria I zameneta matichna plocha...


550 €
или предлог цена
18 мар 14:06Lenovo Legion Y540

i7-9750H 16GB RAM Nvidia GTX 2060 512GB SSD NVME PCIE M.2 15.6'' ...


55.000 МКД
или предлог цена
01 мар 11:26Se prodava lenovo vo odlicna sostojba

I5 5gen 4gb ram 120gb ssd disk +Amd radeon dedicirana graficka La...


15.000 МКД
или предлог цена
17 фев 15:58Prodavam laptop

Prodavam laptop so nego ide gratis camera tele 071332248


130 €
или предлог цена
07 фев 16:09Lenovo Legion Y530 Gaming laptop

Prodavam Lenovo Legion Y 530 gaming laptop so i7 procesor, 16gb RAM, ...


55.000 МКД
или предлог цена
09 дек 13:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам