Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GIGABYTE GTX 670 Windforce Overclocked Edition

Картичката е GIGABYTE GTX 670 Windforce Overclocked Edition Тој е vr...


Вчера 20:01  НОВ ОГЛАС

Prodavam Procesor intel i3-10105 3.70GHz

Procesorot e 6 meseci upotreben Za poveke info 071580819 javetese


27 мај 17:56Asus M4A78LT-M LE

Prodavam nova maticna ploca Asus M4A78LT-M LE AM3 070224141


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
27 мај 13:33DVD CD REZAC

Se prodava rezac


10 €
или предлог цена
25 мај 21:21Radeon Sapphire Nitro+ rx580 8gb

Se prodava Radeon Sapphire Nitro+ rx580 8gb


12.999 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.250 МКД
25 мај 10:17Rucka-joystick for pc

Se prodava joystic za kompluter 199den.


199 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 МКД
25 мај 10:07D_ Link MODEM ADSL

Se prodava modem


25 мај 10:07Keyboad and mouse

Se prodava tastatura i mouse Glanc novi


25 мај 10:07Kingston hyperX 8GB DDR4 RAM Memorija

- DDR4 - Brzina: 2666MHz - 1x8GB


23 мај 09:39XFX 5700XT

Se prodava XFX 5700XT bez garancija. Bez zameni


615 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
700 €
22 мај 11:52Lcd monitor

Prodavam lcd monitor vo dobra sostojba. 15 ''


1.300 МКД
или предлог цена
21 мај 07:37M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal

M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal Converter...


14 мај 20:51GeForce® GTX 1060 Xtreme Gaming 6G

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1060XTREME-6GD#kf Koriste...


12 мај 14:30NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
10 мај 18:30Color Laser Printer Brother HL-L3210CW

Продавам многу малку користен принтер Brother HL-L3210CW со полн црн ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
09 мај 15:49Color Laser Printer Brother HL-L3210CW

Продавам многу малку користен принтер Brother HL-L3210CW со полн црн ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
09 мај 15:46Se prodava GeForce GTX 1050 TI 4GB GDDR5

Se prodava GTX 1050 TI vo odlicna sostojba. Ne e koristena za mining


09 мај 15:44ORGINALNI POLNACI ZA SITE LAPTOPOVI EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT ORGINALNI POLNACI ZA SITE VRSTI NA LAPTOPOVI: DELL HP...


08 мај 08:23SE PRODAVA RAM MEMORIJA ZA LAPTOP DDR 2 2 GIGA EKSTRA CENA

SE PRODAVA RAM MEMORIJA DDR 2 2 GIGA ZA LAPTOP TESTIRANA BEZ NIKAKOV ...


400 МКД
или предлог цена
08 мај 08:23Asus PG278Q

Asus PG278Q Monitorot e vo dobra sostojba so 144hz


180 €
или предлог цена
03 мај 12:46Prodavam RX580 Saphire Nitro+ 4gb

Prodavam RX580 Saphire Nitro+ 4gb, vo idealna sostojba. 6 meseci gara...


01 мај 13:45500GB Hard Disk

Se prodavat 3x Hard diskovi po 500GB 7200RPM mnogu malku koristeni ka...


999 МКД
или предлог цена
27 апр 23:28Prodavam Graficka Karta EVGA GTX1070 SC ACX 3.0

Grafickata e kako nova, koristena za igri. EVGA GTX 1070 SC 8GB Blac...


30 мар 08:27SSD Adapter Card for 2012 Macbook Air and Pro Retina, HDD Ha

SSD Adapter Card for 2012 Macbook Air and Pro Retina, HDD Hard Disk D...


26 мар 17:552.5inch NGFF (SATA) SSD Converter Adapter Case B+M Key

2.5inch NGFF (SATA) SSD Converter Adapter Case B+M Key Socket 2 M.2 S...


26 мар 17:54Corsair k70 mk2 -Brown Switch-

odlicna sostojba koristena 1 god moze zamena za Laptop so moja dopla...


18 мар 20:37Nvidia GEFORCE GT 620 1GB

1GB graficka za PC , nvidia geforce gt 620


16 мар 19:19Mouse Razer Mamba Wireless Ergonomic Gaming

Mausot e na perfekta sostojba.


12 мар 14:54se prodava monitor PHILIPS 19inc.

5 godini koristen pc monitor bez nikakvi problemi(ovie modeli na TFT ...


4.000 МКД
или предлог цена
06 мар 13:20Asus GTX 1050ti 4G DDR5

5 meseci e koristena. ASUS STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING. Graphics proce...


9.500 МКД
или предлог цена
18 фев 11:52INTEL i5 4690K 3.5 Ghz

Procesor i5 4690K bez kuler EKSTRA


10 јан 22:20Canon 3200F

Prodavam poloven skener canon ne e koristen mnogu.


1 МКД
или предлог цена
02 јан 15:09Kompjuter

Prodavam novi BLUE GAMING kompjuter. Napraveni so najkvalitetni kompo...


401 €
или предлог цена
31 дек 16:52Продавам Kenwood слушалки

Продавам Kenwood in-ear слушалки купени од neptun 100е, со истечена г...


30 дек 15:22PSU XFX play hard PRO550W power supply

Core edition full wired


2.500 МКД
или предлог цена
26 дек 13:48MINOLTA

Fotokopiranje MINOLTA Liftcinja ima 2500 komplet


35 €
или предлог цена
21 дек 23:08Tastatura i mous

Se prodavaat komplet a moze i odelno tastatura i maus doneseni od ger...


17 дек 23:07Se prodava MONITOR SAMSUNG

Se prodava monitor SAMSUNG


40 €
или предлог цена
29 ное 18:14Se prodavaat web kameri NOVI (webcam)

Se prodavaat novi web kameri (webcam)so mikrofon. Ima kolicina.


По Договор
или предлог цена
25 ное 07:14Prodavam 4GB RAM 2x2

Prodavam RAM memorija SILICON POWER 4GB DDR3, 1333MHz. 2 stika x 2GB...


1.000 МКД
или предлог цена
28 окт 10:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам