Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zici za elektricna,akusticna i klasicna gitara

Prodavam zici za elektricna,akusticna i klasicna gitara


250 МКД
или предлог цена
19 апр 00:14Zici za elektricna gitara

Zici za elektricna gitara


250 МКД
или предлог цена
19 апр 00:06Percinja za gitara od 0.50 do 1.50

Prodavam percinja za gitara od 0.50 do 1.50 debelina


15 МКД
или предлог цена
19 апр 00:06Zici za akusticna gitara

Prodavam zici za akusticna gitara


250 МКД
или предлог цена
19 апр 00:06Drzac za percinja

Prodavam drzac za percinja


200 МКД
или предлог цена
19 апр 00:06Boss GT 10

Se prodava ili menuva.


250 €
или предлог цена
08 апр 17:16Gitari , Tarabuki , Zici za gitari NOVI

Se prodava novi akusticni gitari vo razni boi Arapski Darabuki gi i...


3.500 МКД
или предлог цена
28 мар 22:58Гитарски педали

Правам голема чиста на педали па „жртвиве“ се најдоја на отстрел 😃 З...


22 фев 09:50Ibanez Made in Japan 1983

Се продава Ibanez X Series Made in Japan 1983 година. Врат: Maple (...


400 €
или предлог цена
22 фев 09:38PIANO RIGER

Počituvani, prodavam mnogu sočuvano piano. Povelete i uverete se. Vi ...


1.100 €
или предлог цена
03 јан 18:03Percinja za gitara

Prodavam percinja Alice. Golemini:0.58mm 0.71mm , 0.81mm , 0.96mm ,...


20 МКД
или предлог цена
28 окт 10:46Se prodava redok primerok na stara anticka gitara

Gitarata e stara okolu 100 godini. Na etiketata pisuva: Raab's Tisch-...


300 €
или предлог цена
20 окт 08:44ALHAMBRA GITARA 1975

Prodavam gitara Alhambra 1975 godina na proizvodstvo. Racna izrabotka...


200 €
или предлог цена
03 окт 23:41Продавам пијанино Аккорд

На продажба е многу сочувано пијанино со три педали од украинска фирм...


700 €
или предлог цена
17 сеп 11:28Sintisajzer CASIO SA-21 Redok Model

Sintisajzerot e kako nov, maklu koristen i dosta socuvan, komplet so ...


100 €
или предлог цена
13 авг 14:35RME 800 .zvucna karta ...MRT breat controller

RME 800 profesionalna kao nova 800 eu


750 €
или предлог цена
24 јун 00:26Korg pa2x pro i m3 expand

Se provaat ili zamena za korg pa3x pro na tel. 070619526


1.300 €
или предлог цена
17 мај 16:12Prodavam harmonika Dalape superorganitone

120 basovi dvokabinska stimana cistena vo odlicna sostojba bez nieden...


1.600 €
или предлог цена
28 апр 18:56Prodavam harmonika Dalape superorganitone

120 basovi dvokabinska stimana cistena vo odlicna sostojba bez nieden...


1.600 €
или предлог цена
28 апр 18:54Jackson bolt on guitar

Jackson bolt on


320 €
или предлог цена
19 апр 19:58Se prodava piano Akkord

Pianoto e vo odlicna sostojba ocuvano... poveke info na kontakt telef...


700 €
или предлог цена
05 апр 14:53Prodavam harmonika Delicia

HARMONIKA DELICIA 60 BASOVI 3 REGISTRI MNOGU SOCUVANA, ODLICNA ZA ...


300 €
или предлог цена
21 мар 10:50Prodavam harmonika Melodija

HARMONIKA MELODIJA 80 BASOVI 5 REGISTRI MNOGU SOCUVANA, ODLICNA ZA...


350 €
или предлог цена
21 мар 10:47Korg Prophecy

Ispraven so full boi


100 €
или предлог цена
05 јан 09:42Violoncelo 3/4 prodavam

Prodavam Violoncelo 3/4 komplet so kvalitetna futrola cena 330 evra


17 окт 18:12BOSS SE -50

Boss se 50, so adapter


04 окт 10:46Se prodava Korg PA50

Za poveke informacii javete se ja 070240852


250 €
или предлог цена
09 сеп 12:40Weltmeister Stella

Harmonikata e vo odlichna sostojba, svirena kako pocetnik vo shkolski...


150 €
или предлог цена
26 апр 16:27KAKO NOVA ELEKTRICNA GITARA

Se prodava elektricna gitara Squier Telecaster, bukfalno kako nova ne...


20.000 МКД
или предлог цена
23 мар 12:37dve papuci za bubanj

ekstra socuvani


50 €
или предлог цена
18 мар 17:28Roland E-20

import: Italy so laptop


180 €
или предлог цена
26 дек 15:22Korg Pa3X 76 i TR

Prodavam Korg Pa3X 76 tipki mnogu socuvan so kufer i TR(bez kufer), p...


2.150 €
или предлог цена
03 авг 17:08KorgPA3X

Korg PA3X 256 ram, во перфектно зачувана состојба, со вграден сет.


1.650 €
или предлог цена
14 мар 23:24Majstorska violina

Prodazba na violini vo ispravna sostojba.(Vrsam popravki kako i meste...


25 фев 23:23STAGG ЕЛЕКТРО-АКУСТИЧНА ГИТАРА

Се продава електро-акустична stagg гитара. Цена: 130 евра. Цената не...


130 €
или предлог цена
10 дек 13:00PIJANO PETROF 3 PEDALI TOP CENAA

Pijanoto e kako novo, koj kje go kupi nema da zgresii !!! CENA PO DOG...


По Договор
или предлог цена
04 дек 23:15Klavir/piano PETROF

Klavirot e kupen nov, koristen e mnogu malku, skoro ic. Za info okolu...


По Договор
или предлог цена
04 дек 23:12YAMAHA MOX6

Se prodava kompakten, profesijonalen i lesen sintisajzer YAMAHA MOX6,...


700 €
или предлог цена
30 окт 10:22PRODAVAM HARMONIKA

PRODAVAM HARMONIKA !!!!


230 €
или предлог цена
19 авг 16:05Wasburn xb100 - Bass gitara

Washburn xb100 - Bass gitara Socuvana i vo odlicna sostojba


150 €
или предлог цена
25 јул 17:41Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам