Велес
                           
183 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 11:03Se prodava stara kukja

Se prodava stara kukja na ulica Blagoj Strackovski 12 Veles nad vlask...


6.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 08:36Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri br.35

Se prodava Kuka na ul.Vera Ciriviri 35... Za poveke info vrtete na br...


2 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 02:03Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 15:25Се продава куќа во Велес

Се продава куќа на улица Маца Овчарова бр,11 во Велес. Телефон за ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:33СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 05:57Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мај 23:41Prodavam kuća

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor,...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мај 19:31SE PRODAVA STRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE

SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA NA PRIZEMJE SO POVRSINA OD 100METRI KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мај 18:42KUKA-VILA ZA ZIVEENJE VO sTEOVO patot za Bogomila

Se prodava vednas vseliva namestena kuka,so sopstven dvor,sredena,so ...


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

27 мај 06:39Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 мај 11:05Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

26 мај 10:05Se prodava nova kukja

Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани,Велес. ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 23:58Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 20:09Kupuvam kukja

Kupuvam kukja od 18.000e


18.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 12:08Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 мај 09:42Се продава куќа

Се продава куќа на улица Богдан Каракостев бр.167. Куќата е тврда гра...


30.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 19:23Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


20.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 17:46Se izdava nova kuka za nokevanje za majstori rabotnici vo ve

Se izdava kuka dnevno za rabotnici za majstori vo veles koj imaat obv...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 15:33Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 13:00Prodavam kukja

Prodavam renovirana kukja vo odlicna sostojba,opremena,vednas vseliva...


23.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 10:53Se prodava kuka

Se prodava kuka ili zamenuva za stan so moja doplata. Dva sprata so ...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 мај 08:14KUPUVAM KUKA

Kupuvam kuka. Imotot po moznost da ima prizemje so sprat i soodvetn...


10 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 мај 13:17вила Младост

Куќата е со големина од околу 400м2.Големината на плацот е од 626м2,о...


150.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

22 мај 21:24Se prodava 1 sprat na kukja

Prodavam 1 sprat na kukja, ima 3 sobi, golemo pretsoblje i kupatilo, ...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

21 мај 17:20Поволно се продава куќа

Поволно се продава куќа на ул.„Прохор Пчински“ бр.74 во Велес. Куќат...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

20 мај 10:57Se prodava kukja

Se prodava kukja na Arhiepiskop Mihail kaj starite furni kukjata e vo...


15.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

19 мај 09:21СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ЗА ИЗГРАДБА НА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУЌА ВО ВЕЛЕС, МЕСНОСТ КОЈНИК, ЗА РУШЕЊЕ И ИЗГРАДБА ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 мај 17:06АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС Се продава плац со ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 мај 12:54Се продава куќа на којник во близина на мегдан (со гаража)

Се продава куќа на којник во близина на мегдан (пристап со возило до ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

18 мај 09:47СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улиц...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 23:01ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ ЗА СТАН КУЌА ВО ВЕЛЕС !!!

СЕ ПРОДАВА СТАРА КУКА ВО ВЕЛЕС НА УЛ.ВЕРА ЦИРИВИРИ БР.23 СО МАРКИЦА З...


35.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 10:10Prodavam ili menuvavam za 1 ili 2 stan so moja doplata

Prodavam kuka na jurija od 65 kvadrati + garaza vednas vseliva moz...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

17 мај 06:30Продавам куќа на 2 спрата (2 стана), со два деловни простори

Се продава куќа во центар на Велес- приземје - два деловни простори 6...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

16 мај 12:142 sprat od kukja mozhe zamena za kola+pari

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

13 мај 23:39se prodava kuka

Se prodava kuka vo Veles ul:"Vera Ciriviri" br.45 cena po dogovor ...


4 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 мај 21:35SE PRODAVA SPRAT OD KUKJA

Se prodava sprat od kukja so povrsina od 90m2 dukjan so 21m2 na ulic...


60.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

12 мај 14:22Kuka vo izgradba

Se prodava kuka co izgradba so site uredni Dokumenti Kukata se naiga ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

11 мај 08:36Kukja vo Veles nad Malina,

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (...


47.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 мај 19:51Куќа во Велес

Се продава веднаш за вселување куќа Информации на 076-350-100


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

10 мај 11:18Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам