Велес
                           
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗДАВАМ ЕДНОСОБЕН СТАН

Издавам еднособен стан. Станот е на 2-ри спрат од вкупно 10 спрата. З...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

23 мај 09:37Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 20:23Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

13 мар 23:40Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 20:23IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 18:49Se kupuva stan vo veles (1 ili 2 soben)

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo veles (35-50 kvadtrati)


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 17:19Се издава нов опремен стан во центар

Се издава нов комплетно опремен апартман во центар до хотел Интернаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 16:58Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 1 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 1 на 2 кат, во центар на Велес од ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:52Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 3 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 3 на 2 кат, во центар на Велес од ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 13:52Izdavanje apartman stan za ednodneven prestoj veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles celosno opremen nov...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 11:44IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 16:15Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 06:56Се изнајмува наместен стан во Велес

Се изнајмува наместен стан во центарот на Велес, на ул.8-ми Септември...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

23 мај 16:53ИЗДАВАМ ЕДНОСОБЕН СТАН

Издавам еднособен стан. Станот е на 2-ри спрат од вкупно 10 спрата. З...


8.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

23 мај 09:37KUPUVAM STAN

KUPUVAM/ZAMENUVAM STAN so kvadratura od 40 do 80 m2. Moze nov ili ...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

23 мај 08:47IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

20 мај 18:07СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

18 мај 17:09Zamenuvam namestena garsonjera za ednos ili dvos stan

Zamenuvam namestena garsonjera vednas vseliva za enosoben ili dvosobe...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

17 мај 06:30Купувам трособен стан

Купувам трособен стан во склоп на комплексот убавици


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

16 мај 18:09Kupuvam stan vo Veles okolu 80 kvadrati

Kupuvam stan vo Veles od okolu 80 kvadrati.


60.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

15 мај 10:09СЕ ИЗДАВА

Се издава нов луксузен станбен / деловен простор во центар на Велес с...


15.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

15 мај 07:21IZDAVAM STAN

Se iznajmuva stan na prv kat vo tretata zgrada na pododekor .Istiot ...


10.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

06 мај 18:35Kupuvam stan vo Veles

Kupuvam stan vo Veles 35-50 m2. Do 26000-29000 evra Telefon za konta...


29.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

03 мај 06:49STAN STANOVI 2 X 64 M2 ILI 128 M2

PRODAVAM DVA TROSOBNI STANA OD 64 M2 KOI SEGA SE SPOENI VO EDEN OD 12...


550 €
или предлог цена
Велес

Станови

01 мај 14:01Se iznajmuva apartman

Se iznajmuva apartman opremen . Cenata za eden den 30 evra od d...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

28 апр 15:33Се продава/издава станбен простор во Велес

Се продава/издава станбен простор во Велес во близина на споменикот П...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

28 апр 15:21Se izdava STAN - APARTMAN DELUXE 2 STROG CENTAR

Се издава луксузен APARTMAN DELUXE 2 на 2 кат, во центар на Велес од ...


250 €
или предлог цена
Велес

Станови

28 апр 10:03IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 апр 19:32Se bara kukja ili stan za iznajmuvanje vo Veles

Se bara namesteni kukja ili stan za iznajmuvanje vo Veles - edno sobe...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 апр 09:06DNEVNO IZDAVANJE NA STAN APARTMAN VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

19 апр 14:02Kupuvam apartman na Ezero Mladost

Kupuvam stan kaj velesko ezero, moze i vo gradba. Sashko 070206147...


550 €
или предлог цена
Велес

Станови

10 апр 11:16IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

06 апр 10:17Се продава стан во центар на Велес 264 метри квадратни

Станот е на 3ти спрат, 264 квадрати, На две нивоа, вториот спрат цел...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

04 апр 16:28ZAMENA EDNOSOBEN STAN

Ednodoben stan 32kv zamena za dvosoben so nasa doplata informacii na...


10 €
или предлог цена
Велес

Станови

25 мар 13:29IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

20 мар 12:34НОВИ СТАНОВИ

Градежната компанија ПЕСКАРА ВЕЛ ДООЕЛ од Велес продава два нови, вед...


520 €
или предлог цена
Велес

Станови

18 мар 09:22Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

13 мар 23:40КУПУВАМ СТАН ВО ВЕЛЕС ОД 55 До 65м2

Барам стан во Велес, со квадратура од 55 до 65м2 ве молам дајте понуд...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

28 фев 22:29kupuvam stan

kupuvam garsonjera kontakt na tell:071-360-623


15.000 €
или предлог цена
Велес

Станови

24 фев 18:20IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

14 фев 07:40Купувам стан до 40 квадрати

Купувам стан до 40 m2.


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

05 фев 14:45Стан 80м2 во центарот на градот

Се продава комплетно реновиран стан во Велес во центарот на градот, 8...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

31 јан 17:33Ekskluziven stan na Partizanska

Se izdava Ekskluziven stan na Partizanska od 150m2, trosoben, 7mi ka...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

31 јан 10:07Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам