Подкатегорија:
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2. Ло...


1 €
или предлог цена
04 мај 13:14Промовирано

Deloven objekt za razna namena

Se prodava deloven objekt na uluca Zivko Firfov 2 vo Veles (poranesen...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Deloven objekt za razna namena

Se prodava deloven objekt na uluca Zivko Firfov 2 vo Veles (poranesen...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava hala / magacin so plac

Se izdava hala 650m2 plus 2500m2 dvor i kancelarija so kujna i wc, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:37Deloven prostor

Dukanot e celosno renoviran sidovi i tavan so stirodur izolacija novo...


52.000 €
или предлог цена
17 мај 15:39deloven prostor vo industriska zona UZUS

Се изнајмува деловен простор на спрат во индустриска зона УЗУС (спрот...


2 €
или предлог цена
16 мај 22:02Deloven prostor (dukjan)

Se izdava deloven prostor od 40m2 pogoden za dukjan ili kancelarija v...


350 €
или предлог цена
16 мај 15:05Деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје

Се продава деловен простор / дуќан 68кв централно градско подрачје


1 €
или предлог цена
16 мај 12:14ЛУКСУЗЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР / deloven prostor

Се издава празен модерен простор во центар на Велес спрема халк банка...


22.000 МКД
или предлог цена
15 мај 07:21Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
14 мај 09:37Продавам/менувам деловен простор во Велес

Во Велес се менува, издава или продава дуќан во ТЦ до пазарот, 28 м2,...


15.000 €
или предлог цена
12 мај 09:25Деловен и станбен простор

Се продава или издава деловен и станбен простор...деловен простор под...


15 €
или предлог цена
10 мај 21:48Deloven prostor-centar Veles

Se izdava prostor,dukan vo neposredna blizina na sudot.so dve wc,pros...


По Договор
или предлог цена
08 мај 18:45Продава или издава деловен простор со магацин 1200 м2

Се продава или издава под наем деловен простор(салон) од 1200 м2. Ло...


1 €
или предлог цена
04 мај 13:14IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 60M2 VO CENTAR NA VELES

Se izdava deloven prostor od 60m2 vo centar na Veles(sarmaale),pogode...


1 €
или предлог цена
03 мај 14:35Се продава деловен простор 60м2 во центар кај Охридска банка

Се продава деловен простор од 60м2 во центар на Велес во близина на с...


1 €
или предлог цена
02 мај 18:02Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor


1 €
или предлог цена
29 апр 10:46СЕ ИЗДАВА ТРАФИКА ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

СЕ ИЗДАВА/СЕ ПРОДАВА ТРАФИКА ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС КОНТАКТ: 075 389 4...


1 €
или предлог цена
28 апр 15:21Се издава деловен простор на улица Благој Ѓорев

Се издава нов деловен простор со површина од 150м2. За повеќе инфо...


По Договор
или предлог цена
19 апр 23:48Се издава деловен простор во центар на Велес

Се изнајмува деловен простор на ул.Солунска 2А локација во строг цент...


200 €
или предлог цена
14 мар 10:14Се продава/изнајмува објект спроти градскиот пазар во Велес

Се продава/изнајмува објект спроти градскиот пазар во Велес со површи...


По Договор
или предлог цена
02 мар 13:00Деловен простор /магацин/работилница

Се издава деловен простор во населба Речани ул.Пенчо Давчев 56 . Про...


По Договор
или предлог цена
20 фев 11:07ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ИЗДАВА! Деловен простор од 51 м2, на улица Благој Ѓорев 35 Велес...


350 €
или предлог цена
20 фев 11:07SE IZDAVA/ СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС СО ПОВРШИНА ОД 96 М2 НА УЛ.8 СЕП...


1 МКД
или предлог цена
12 фев 15:51Се издава магацински и/или канцелариски простор

Издавам нов магацински и канцелариски простор. Вкупно 135м2 внатрешно...


По Договор
или предлог цена
21 јан 15:44Deloven prostor

Deloven prostor pogoden za kladilnica i ostanato vo blizina na KAM ...


6 €
или предлог цена
29 дек 08:55Deloven prostor 68 m2

Prodavam dva delovni prostori so vkupna povrsina 68 m2, novogradba na...


1 €
или предлог цена
12 дек 14:07Se izdava kancelarija vo strog centar na gradot

Se izdava kancelarija, so dve prostorii, vo centarot na gradot potocn...


200 €
или предлог цена
05 дек 15:11Deloven objekt

SE IZNAJMUVAAT Dva delovni objekta 1 Cvetan arsov 12 2 Vasil gorg...


50 €
или предлог цена
04 дек 12:03Deloven prostor 193m2

Deloven prostor na 2 sprata 69m2 + 124m2 INFO NA TEL 078 216 219


1 €
или предлог цена
29 ное 10:52deloven prostor 2 sprata

Delovniot prostor se naoga na ul Blagoj Gjorev Veles , na dva sprata ...


По Договор
или предлог цена
29 ное 10:52HALA industriski objekt

Se iznajmuvaat dve hali,so moznost za adaptiranje sprema potrebite na...


111 €
или предлог цена
16 ное 22:04Se iznajmuva deloven objekt

Se iznajmuva deloven objekt od 1200 m2 ,podelen e na tri kata ,prviot...


2.500 €
или предлог цена
01 ное 09:52Издавам деловен простор

Се издава деловен простор од 31м2 за повеќе намени на улица Никола Ор...


150 €
или предлог цена
31 окт 09:43IZDAVAM DELOVEN OBJEKT,MAGACIN,RABOTILNICA,DUKAN TOPLOKACIJA

Izdavam deloven prostror na TOP LOKACIJA vo Veles Nasproti POŽARNATA ...


2 МКД
или предлог цена
28 сеп 11:45Se iznajmuva/prodava restoran Arcadia

Se iznajmuva ili prodava objektot na restoran Arcadija. Celosno oprem...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 11:29IZNAJMUVAM KANCELARII POGODNI ZA KNIGOVODITELI I DR.BIZNIS

IZNAJMUVAM KANCELARII NOVI POGODNI ZA KNIGOVODITELI I DRUGI BIZNIS DE...


2 €
или предлог цена
30 авг 12:50СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Деловниот простор се наоѓа на улица Благој Ѓорев наспроти новиот теат...


По Договор
или предлог цена
21 авг 14:28Се издава под закуп гостилница стара Деспина

Гостилница стара Деспина Локација: Лазо Осмаков 12 Велес Се издава с...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 21:28Се издава деловен простор

Се издаваат канцеларии една наместена со намештај а една празна во це...


1 €
или предлог цена
06 јул 21:49СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 93m2 - ВЕЛЕС

Се издава деловен простор од 93m2 во Велес. Се наоѓа на одлична локац...


1 €
или предлог цена
30 јун 14:29Se izdava kancelarija vo centar

Se izdava kancelarija , sprema sudot na ul Goce Delcev br:26.Nova gra...


По Договор
или предлог цена
05 мај 12:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам