229 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
02 јун 23:36Промовирано

Niva,pred vlezot vo selo Lugunci

Prodavam niva do pat na samiot vlez vo selo lugunci m2/1,5e ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:07АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ВЕЛЕС Се продава плац со стара куќа на...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:42SE PRODAVA PLAC VO OTOVICA VELES

Se prodava plac od 1550 m2 vo naselbata Otovica,Veles blisku do ezero...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA NIVA VO SELO

SE prodava niva vo selo Izvor Velesko ili se izdava na podolk rok. ...


5 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 11:36Продавам парцела до река Бабуна 2154м2

Продавам парцела над С. Богомила до река Бабуна К.П-759 - 2154м2. Пар...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 10:12niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
Денес 10:02Plac vo Basino selo

SE IZDAVA! -Placot se naogja kaj Basinoselski most, 500 metri od avt...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:20Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 12:33Nivi, placevi, livadi

Prodadeni parceli : 1181 - 790m2, 1182 - 1000 m2, del od imot, 3719m2...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Вчера 09:31Нива во Долна Лака

Се продава земјиште земјоделска, 4 Класа во Велес, Кочилари.Земјиштет...


5 €
или предлог цена
02 јун 23:36NIVA LOZJE VELES / НИВА ЛОЗЈЕ ВЕЛЕС

Се продава лозје во Велес во месноста "Јавор чешма" оддалечено само 5...


3.500 €
или предлог цена
02 јун 21:22se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna za vinarija so odlicen mnogu ubav i neo...


2 €
или предлог цена
02 јун 13:29Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
02 јун 10:20Staro lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot

Se prodava lozje 6364m2 so objekt 30m2 na Groot nad prilepski pat mes...


1 €
или предлог цена
02 јун 07:01Две ниви споени

Се продаваат две споени ниви 1625м2 двете заедно во месност Чаирлар К...


1 €
или предлог цена
02 јун 07:00Staro lozje 2dekari na Groot

Se prodava staro lozje mesnost "Cesti drva" na Groot 2 dekara na kutuk


1 €
или предлог цена
02 јун 07:00Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


15 €
или предлог цена
01 јун 13:25ПАРЦЕЛА ВО СОПОТ ВЕЛЕШКО

Се продава парцела во Сопот Велешко покрај автопат во близина на пата...


3 €
или предлог цена
01 јун 13:00Ovostarnik,lesnici,niva,

Se prodava ovoshtarnik so lesnici.Nivata e 3500m2, ima 200 drva le...


5 €
или предлог цена
31 мај 16:50SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva vo VON Bashino selo , vo blizina na firmite ENMON i O...


220.000 МКД
или предлог цена
31 мај 14:18Gradezna parcela so proekt, komunalii I odobrenie za gradba

Se prodava markica za gradba pozadi socijalnite zgradi posle naselba ...


18.700 €
или предлог цена
31 мај 13:56se prodava Lozje

Se prodava lozje 2.5 dekara ima 800 pracki ima i zidana soba lozjeto...


По Договор
или предлог цена
31 мај 11:28Iznajmuvam plac za fotovoltaici vo Veles

Плацот е 9169м2, и лоциран е зад хотел Гардениа и мото салон Доминик....


700 €
или предлог цена
31 мај 07:01iznajmuvam gradezna parcela za solarna centrala , vo Veles

Плацот е 9169м2, и лоциран е зад хотел Гардениа и мото салон Доминик....


700 €
или предлог цена
31 мај 07:01Lozje Niva Ovoshtarnik Plac Veles do Veterinarnata Stanica

Se prodava Lozje so povrshina od 3800m2.odma..nad Veterinarnata Stani...


30 €
или предлог цена
30 мај 23:30Se prodava plac - ITNO!!!

ИТНО!!! Се продава плац (градежно неизградено земјиште) на место вик...


17 €
или предлог цена
30 мај 16:51PLAC VO RECANI 2- VELES SE IZNAJMUVA

Placot se naoga na raskrsnicata kaj Basino selo vednas do vulkanizer ...


1 €
или предлог цена
30 мај 00:12Нива во село Ногаевци

Се продава нива - лака во село Ногаевци. Нивата е одма до река Вардар...


2 €
или предлог цена
29 мај 21:59Se prodava niva so povrsina 6000m²

Se prodava niva so povrsina 6000m² do avtopat...posle Motel Makedonij...


10 €
или предлог цена
29 мај 17:22Plac s.Otovica

Se prodava plac vo selo otovica blisku do ezeroto 6dekari ima i ulica...


По Договор
или предлог цена
28 мај 13:20Niva

Парцелата се граничи со бензиска пумпа бр. 072 - Макпетрол. Која се н...


По Договор
или предлог цена
27 мај 14:01Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
27 мај 14:00Prodavam zemjodelsko zemjishte niva

Prodavam niva pod voda so sistem za navodnuvanje 20000 m3 vo selo Vin...


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Плацеви и Ниви

26 мај 20:29Prodavam zemjodelsko zemishte Oranzeri plastenik

Prodavam oranzerii stabilni plastenik +38976466264


1 €
или предлог цена
Градско / Велес

Плацеви и Ниви

26 мај 20:29Prodavam zemjodelsko zemjishte niva

Prodavam zemjodelsko zemishte vo selo vinicani gratsko so povrshina ...


По Договор
или предлог цена
Градско / Велес

Плацеви и Ниви

26 мај 20:28Нива во Превалец Велешко до новата црква

Се продава нива во Велес населба Превалец одма до новата црква. Со мо...


10 €
или предлог цена
26 мај 14:09Gradezna parcela od 9120 m2

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 9120 м2! - Градежно земјиште со изграден обј...


1 €
или предлог цена
26 мај 13:53Plac so markici vo n,Prevalec

Se prodava plac na odlicna lokacija vo naselba Prevalec so povrsina o...


9 €
или предлог цена
25 мај 23:02Se prodava plac kaj tunelot

Se prodava plac so markica za gradba kaj tunelot 256kvadrati Do pl...


8.000 €
или предлог цена
25 мај 20:24Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


20.000 €
или предлог цена
25 мај 16:09Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам