Велес
                   
100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD TRANSIT 2.4 TDCI 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD TRANZIT 2.4 TDCI 74 KW 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. ...


5.999 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 17:36OPEL VIVARO 2.0 CDTI 2012 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

OPEL VIVARO 2.0 CDTI 66.KW.TOVARNO UVOZOD SVAJCARIJA 🇨🇭NOSIVOST 168...


7.800 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 17:36KOMBE IVECO

076466018


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 14:45  НОВ ОГЛАС

Ford Transit Tranzit 2.5

Se prodava kombe ford transit 2.5 motor obicen dizel 56kw 2000god pos...


195 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
2.000 €
Велес

Комбиња

Денес 09:51FORD TRANSIT PATNICKO 2010 WEBASTO FULL

Se prodava Ford Transit 2.2 godina na proizvodstvo 2010 9sedista plu...


По Договор
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 09:40CITROEN JUMPY 2.0HDI 2007-MOZE ZAMENA

MAX SOCUVANO PERFEKTNA SOSTOJBA SERVISIRANO NOVI GUMI MOZE ZAMEN...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Велес

Комбиња

Денес 08:17Reno Master 2.5DCI !!!!!

Renault Master 2.5DCi 2007god reg vo odlicna sostojba povekje informa...


8.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 16:57WV TRANSPORTER T5

Se prodava kombe-tovarno WV Transporter 1.9TDI, sila na motor 75KW G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.500 €
Велес

Комбиња

Вчера 13:00Kombe Mercedes Sprinter x3

God. na proiz.: 1.2008god. -furgon 2.2010 god.-furgon maksi 3.201...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 10:49Kombe MERCEDES 313 Sprinter Maxi

1.Kombe Mercedes 313 Sprinter Maxi , 2 broja -2010 god , -260 00...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Вчера 09:41Fiat Ducato 2.3 120 ***car4you***

Fiat Ducato 2.3 120 L1H1 Klima, Bord kompjuter, El. Prozori, El. Retr...


6.600 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

23 мај 09:38Renault Master 2.3 150 RWD Slep

📣📣📣For sale📣📣📣 ☑️Renault Master 2.3 150 RWD ☑️2014 god ☑️Reg c...


18.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

23 мај 08:45Fiat Ducato 2.3 na delovi

Kombeto se prodava na delovi. 2.3 6 brzini 2007 god


1.221 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

23 мај 08:45Fiat Ducato 2.2 na delovi

Fiat Ducato na Delovi 2.2


1.221 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

23 мај 08:45Se prodava fiat dukato

Fiat dukato reg ispravno. Maksi tovaren prostor 4m dolgo 2m viseko 4n...


7.000 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

22 мај 18:30Mercedes Vito 111 CDI 2004 6 + 840 kg Reg Odlicno

Mercedes Vito CDI 2004 Reg za 6 patnika + 840 kg Momentalno e bez s...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Велес

Комбиња

22 мај 18:06Fiat dukato

Pali vozi Dolzina na furgonot 340sm Visina 180sm. Sirina 180sm. ...


1.800 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

21 мај 22:06FIAT SCUDO 2.0 MULTIJET 120 KLIMA FULL OPREMA EXPERT JUMPY

KOMBETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZA...


4.850 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

21 мај 07:34Delovi za ford transit tranzit

Se prodava bos pumpa za ford transit turbo dizel elektronska ispravna...


123 МКД
или предлог цена
Велес

Комбиња

19 мај 15:52Shlep Renault maxity 130dxi

Shlep Renault maxity 130dxi So b kategorija So 140.000km


12.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

19 мај 14:50Продавам комбе Форд Транзит

Продавам Форд Транзит Фургон 2007год , 63кв во добра состојба,редовно...


4.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 мај 13:00Polovni delovi za Fiat Ducato 2.8 jtd

Prodavam polovni delovi za Fiat Ducato 2.8 jtd -motor -pumpa za vis...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 мај 09:53Iveco 2.8 polovni delovi

prodavam polovni delovi za iveco 2.8 obichen disel bez turbo kombeto...


2 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

18 мај 09:52Citroen Berlingo 2008 god

Citroen Berlingo 2008god so klima Reg do 12 2020god Povise inf ...


2.700 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

14 мај 20:43Iveko Daily 2.7D

Kombeto e vo odlicna vozna sostojba Motor menuvac podvozje perfekt...


2.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

13 мај 08:40Продавам комбе Форд Транзит

Форд Транзит Турнео 2007год.товарно,во добра состојба.Мотор 2,2-63кв ...


4.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

12 мај 13:00JAGUAR S XF 3.0 BI TURBO PREMIUM LUXURY

ZAMENA ZA KOMBE SO MOJA ILI VASA DOPLATA.....SE PRODAVA JAGUAR S XF ...


12.999 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

11 мај 16:34Mercedes Vito 111 CDI 2004 6 + 840 kg Reg Odlicno

Mercedes Vito CDI 2004 Reg za 6 patnika + 840 kg Momentalno e bez s...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Велес

Комбиња

11 мај 08:45FORD TRANSIT 2.4TDCI

FORD TRANSIT 2.4TDCI 2006god 120ks Klima Pogon na zadna osovina so...


5.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 12:41FORD TRANSIT 2.4TDCI 100T330

FORD TRANSIT 2.4TDCI 100T330 2007g Uvoz od Germanija Cena 5500€ur ...


5.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 12:41FIAT SCUDO 2.0 Multijet Expert. Jumpy

FIAT SCUDO 2.0 10.2008g 88kw/120ks 6 sedista plus tovar Ispravno ...


6.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 12:41RENAULT MASTER 2.3DCI ***FRIGO*** CARIER

RENAULT MASTER 2.3DCI ***FRIGO*** CARIER 2011g nosivost 1 ton dve ...


8.200 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 12:40FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2008g 9 sedista

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2008g 9 sedista Uvoz od Germanija Cena 7500...


7.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 12:40Mercedes SPRINTER 313CDI

Mercedes SPRINTER 313CDI 2009g 95kw vo odl sostojba so plateni dav...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 11:06Ford Tranzit 2.2TDCI

Ford Tranzit 2.2TDCI 2010g vo odl sostojba se plateno do reg


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 11:06Citroen jumper

Citroen jumper 2009 god termoking 2.2 motor 74 kw registriran servisi...


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

03 мај 11:05Pezo boxer 3.0Multijet 2014 god

Voziloto e so ful oprema registrirano cela godina I e na privatno lic...


99.999 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

02 мај 21:19VOLKSWAGEN T5 CARAVELLE 2.5 TDI

VOLKSWAGEN T5 CARAVELLE 2.5 TDI 2008god 9 sedista Klima 130kw /17...


7.700 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

01 мај 19:44VOLKSWAGEN CADDY 2.0 SDI

VOLKSWAGEN CADDY 2.0 SDI 51kw 2007god Cena 3900Eur +DDV 070216264


3.900 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

01 мај 15:41Ford Transit 115T300

Ford Transit 115T300 2010g vo odl sostojba


1 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

30 апр 10:05Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам