166 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
Денес 13:22Hamachi Atv 250cc

Se prodava cetiricikal nov so pominati 350km kontakt 077590549


1 €
или предлог цена
Денес 12:45Suzuki TL1000S

Redok model,bez vlog,zamena za skuter 300cc ili 500cc,povekje info na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.499 €
Денес 11:09Piaggio Beverly 250cc odlicno socuvan

Motorot e registriran na Veleski tablici ima smeneto ulje i filter,no...


1.699 €
или предлог цена
Денес 05:53Gilera Nexus 250ie Mk tabli

Gilera nexus 250ie 2007g Registriran 27.04.2023g 2x kluca nov ako...


1 €
или предлог цена
Денес 00:55  НОВ ОГЛАС

Hamachi 150cc

Hamachi 150cc so 5000km fabricka sostojba redovno menuvano ulje vo mo...


1.000 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:59Piaggio Beverly

Se prodava Piaggio Beverly 200cc. Motorot e pali vozi redovno servis...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 13:50Malaguti Madison RS 250ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет си...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 11:05Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет си...


1.700 €
или предлог цена
Вчера 11:04Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 11:04Kymco Downtown 300i 2010g.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 11:04Aprilia Sportsity 200ie 2006g.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Вчера 11:04Piaggio Beverly S 500ie 2003god.

Увоз од Италија,средени комплет сите документи до регистрација. Без ...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 11:03Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.880 €
или предлог цена
Вчера 11:03Piaggio Beverly S 250ie 2004god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.780 €
или предлог цена
Вчера 11:03KAWASAKI ZX10R PRV GAZDA SALON FABRIKA NOV VOZ SWAJCARIJA

Registriran spremen za sezona Prv gazda Cuvan kako ocite garaziran...


6.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.100 €
Вчера 09:00HONDA CBR 600 STAKLO

HONDA CBR 600C 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRAN NAPRAVEN SERVIS ODLI...


3.850 €
или предлог цена
Вчера 08:18Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.750 €
или предлог цена
Вчера 04:44Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
27 мај 22:42**PIAGGIO BEVERLY CARNABY 200cc**

Skuterot e kako nov bez ostetuvanja 200cc**VODENO LADENJE** **MAX...


1.450 €
или предлог цена
27 мај 19:34цф мото 125 цц.

се продава во добра состојба , помината регистрација.


450 €
или предлог цена
27 мај 13:00Kymco Downtown 300i

Се продава, БЕЗ ЗАМЕНИ Kymco Downtown 300cc Год: 2010 Рег. 02.06.2...


2.300 €
или предлог цена
27 мај 10:08Yamaha R1 2014 godina

Se prodava Yamaha R1 2014 Registriran do april 2022 godina Cena po...


По Договор
или предлог цена
26 мај 14:40honda cb500

odlicno sacuvan 39000km


1.100 €
или предлог цена
Градско / Велес

Мотори (над 50 cc)

26 мај 12:46YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATENI SITE DA...


1.550 €
или предлог цена
26 мај 08:48Polo Classic 1.4 Plin Reg 5.2023 Zamena Za Motor

Polo Classic 1.4 97 Vo nasa sopstvenost 7 godini Atest Plin Reg...


1.300 €
или предлог цена
26 мај 06:09Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3.600 €
или предлог цена
25 мај 20:09Aprilia Scarabeo 125

Aprilia Scarabeo 125,prva boja.karoseriski odlicen, makedoski tablic...


1.550 €
или предлог цена
25 мај 20:06Coper MotoHit 125cc PRV GAZDA

Se prodava Coper Moto Hit 125cc od prv gazda. Servisiran redovno prom...


По Договор
или предлог цена
25 мај 15:21Honda CB125F 2020

Се продава Honda CB125F 2020 Потрошувачка 2L/100km


По Договор
или предлог цена
25 мај 13:412017 Honda CRF 450R Kako Nov !!!

Honda CRF 450R vo zavidna sostojba,so faktura od makpetrol I 90" rabo...


4.200 €
или предлог цена
25 мај 09:13KAWASAKI Z1000

Kawasaki Z1000 2009god. Registriran do maj 2022 Smeneto uje i filt...


4.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.799 €
24 мај 11:18Piaggio Beverly 125

Prodavam Beverly 125cc Pominati 21.000 km Redovno servisiran


1.290 €
или предлог цена
24 мај 01:17Vespa LX125 2007god.

Prodavam Piaggio Vespa Lx125 2007g Vo odlicna sostojba bez grebanici...


1.499 €
или предлог цена
23 мај 21:32BMW S1000 RR / S1000RR PREMIUM PRO (SPORT PAKET)

BMW S1000 RR PREMIUM PRO ( SPORT ) PAKET, 2019 GODINA, 3 KLUCA, SERVI...


По Договор
или предлог цена
23 мај 10:10PIAGGIO BEVERLY 300I.E REGISTRIRAN

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 PIAGGIO BEVERLY 300I.E OD 2010 ...


По Договор
или предлог цена
23 мај 10:10Yamaha XJ6

-Made in Japan -God.na proizvodstvo 2012 -Kupen od Moto Azzurro vo ...


5.700 €
или предлог цена
23 мај 09:26Suzuki Gsxr k8

Se prodava Suzuki K8 Gsxr so smenet lanec i plochki vo odlichna sosto...


6.500 €
или предлог цена
21 мај 18:58HAMACHI 250cc 2012g

Motorot ima mal defekt! Tel:077 750 308


850 €
или предлог цена
19 мај 00:42DUCATI MONSTER 797

DUCATI MONSTER 797 izminati kilometri 2.900 kako nov


7.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.300 €
18 мај 13:49Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам