246 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Umi IRON Pro - 3gb ram ODLICEN

Телефонот е со одлични перформанси и е 100% исправен! Има Ram мемо...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 20:33SAMSUNG S21 ULTRA 12/128

Prodavam Samsung S21 Ultra 5G Black 12/128GB Telefonot e otklucen kon...


500 €
или предлог цена
Денес 20:32Iphone 12

Se prodava iphone 12 64 GB ✅Telefonot e vo odlicna sostojba, kako no...


1 €
или предлог цена
Денес 16:27Redmi a2

Se prodava redmi a2 nov ne uklucen


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:45IPHONE 8

IPHONE 8 PUKNATO PREDNO I ZADNO STAKLO!


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:10  НОВ ОГЛАС

IPHONE 7 128 GB

IPHONE 7 128 GB KAKO NOV KOMPLETNO ISPRAVEN MOZE ZAMENA


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:08  НОВ ОГЛАС

iPhone 11 Pro Max 64Gb Green Full Pack

✅TrueTone ✅FaceID 🔋83% 📀64Gb Mozhe zamena


410 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
430 €
Денес 11:29Iphone 12 pro max

Mnogu zacuvan , raboti na site mrezi, se funkcionira, baterijata e od...


660 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
680 €
Денес 10:16Google Pixel 4a

Se prodava Google Pixel 4a *** Problem so konektorot *** Dajte po...


140 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150 €
Вчера 22:42Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256Gb Full Pack

Fabricka Sostojba Pismena garancija do 05.06.2024 Mozhe zamena


730 €
или предлог цена
Вчера 11:16Samsung A71 Full Pack

Top Sostojba Kompletno ispraven


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12SAMSUNG GALAXY A51

SAMSUNG GALAXY A51 KOMPLETNO ISPRAVEN MOZE ZAMENA


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:04SAMSUNG GALAXY A32

SAMSUNG GALAXY A32 KOMPLETNO ISPRAVEN MOZE ZAMENA


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02IPHONE 12 PRO MAX/256GB

IPHONE 12 PRO MAX GRAPHITE -KOMPLETNO ISPRAVEN,RABOTI NA SITE MREZI -...


660 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
665 €
Вчера 01:34iPhone X

⚫️ Se prodava iPhone X 64gb: - True tone nema ❎ - Face id ima ✅ - ...


10.500 МКД
или предлог цена
01 јун 21:09Redmi Note 10

Top Sostojba


8.500 МКД
или предлог цена
01 јун 12:04Iphone 12 128gb odlicen

Telefonot e bez grepka face id true tone se si e ispravenn 88 ...


450 €
или предлог цена
01 јун 11:32Novi mobilni telefoni-mini

Se prodavaat novi telefoncinja, mali so 2 sim kartici. Imaat i dodato...


1.800 МКД
или предлог цена
01 јун 10:13NOKIA 3 Skoro ko NOV

Se prodava Nokia 3 koristen, drzi baterija, standby 7dena , dve sim k...


2.500 МКД
или предлог цена
31 мај 18:04IPHONE 12 PRO MAX

Prodavam iPhone 12 Pro Max 128GB plav perfektno zacuvan otklucen kon ...


650 €
или предлог цена
31 мај 13:34Samsung A52S 5G

🔥SAMSUNG A52s 5G 🔥6 гига Рам 128 гб меморија 🔥64 mpix Камера 🔥...


10.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:54LG K22

Kontakt na Viber 075/963-099 Se prodava poloven zacuvan telefon LG...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мај 03:08BLACKVIEW A60 PRO

Kontakt na Viber 075/963-099 Se prodava poloven zacuvan telefon Bl...


2.600 МКД
или предлог цена
31 мај 03:08Telefonce Nokia

Potpolno ispraven,so original punjac,2sim,baterija drzi dosta.cena 79...


799 МКД
или предлог цена
30 мај 17:37Samsung A32 128Gb

Kako nova Bez tragi


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 15:27Servo mini mobilen telefon

Nov, spakovan vo kutija. So 2 kartici Model : M27 CPU : MTK6261...


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 11:03Se prodava huawei Y6 2019

Se prodava huawei y6 2019 mnogu malce koristen sleduva so kabelce


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
29 мај 19:23Se prodava samsung S9 plus

Se prodava samsung S9 plus full pack. Telefonot e top socuvan. Cenata...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
29 мај 12:05IPhone 6

Телефонот е сочуван, 100% батерија


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 10:47Telefoni na kopcinja

Samsung e ispraven odi so polnac Alcatelot i Nokiata ne rabotat A...


500 МКД
или предлог цена
28 мај 23:32Iphone X

🍎📱Iphone X📱🍎 ✅️Состојба:Kомплетно исправен,работи на сите операт...


11.500 МКД
или предлог цена
28 мај 18:55*IPHONE 12 PRO 128G NEVERLOCK*

TEL E MAX ZACUVAN NE E SERVISIRAN NIKOGAS FACE ID✅ TRUE TONE✅ BAT...


499 €
или предлог цена
28 мај 00:51Се продава Samsung Galaxy S9 plus

Samsung Galaxy S9 plus, одличен.


7.500 МКД
или предлог цена
26 мај 16:50Samsung A40 Black Neverlock

Top Sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
25 мај 22:20Se prodava iPhone X White 64gb Top Sostojba

Se prodava iPhone X White 64gb vo top sostojba , makismalno sočuvan c...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
25 мај 14:41Se prodava Samsung Galaxy S9+ black

Se prodava Samsung Galaxy S9+ black odkličen na site mreži . Vo odlič...


115 €
или предлог цена
25 мај 14:41Iphone 12 PRO MAX КАКО НОВ

🍎📱Iphone 12 PRO MAX КАКО НОВ!!!📱🍎 ✅️Состојба:Фабричка,kомплетно...


600 €
или предлог цена
24 мај 12:11Iphone 11 КАКО НОВ

🍎📱Iphone 11 КАКО НОВ!!!📱🍎 ✅️Состојба:Фабричка,kомплетно исправен...


20.000 МКД
или предлог цена
24 мај 11:53Samsung Galaxy S20+ /S20 Plus + AKG | KAKO NOV - Bez grepka

Се продава Samsung Galaxy S20+, како нов, без ниту една единствена гр...


17.000 МКД
или предлог цена
23 мај 15:03se prodava nov telefon

se prodava nov neotpakuvan telefon Nokia C21 tel za kontakt 075 839 7...


7.500 МКД
или предлог цена
23 мај 11:11Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам