207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


90.000 €
или предлог цена
Вчера 20:37



se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00



Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


32.000 €
или предлог цена
Вчера 09:57



Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:59



Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Кпнтакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
27 мај 16:23



Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
27 мај 12:39



Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


14.000 €
или предлог цена
27 мај 12:09



Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
27 мај 10:17



Куќа од 140 м2 во Штип

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус по...


34.000 €
или предлог цена
27 мај 08:19



Се издава куќа во центарот на градот

Се изнајмува куќа со локација позади собрание. Стамбениот простор е м...


550 €
или предлог цена
27 мај 01:11



Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


32.000 €
или предлог цена
26 мај 18:47



KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
26 мај 08:58



Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
24 мај 16:29



Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има про...


22.000 €
или предлог цена
24 мај 15:40



Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиоте...


По Договор
или предлог цена
24 мај 14:47



Kukata Se dava na ucenicite 079 353 027

Kukata Se dava na ucenicite nov renoviran


11.111 €
или предлог цена
23 мај 16:37



Се издава спрат/Se izdava sprat od kukja vo centarot na Stip

Se izdava namesten sprat od kujka(prizemje), pogoden za studenti/ucen...


1 €
или предлог цена
23 мај 10:43



Se prodava kuka vo Stip

Se prodavaat 2 kuki vo Stip (lepenka (edna do edna)od 95 kvd edna, bl...


38.000 €
или предлог цена
19 мај 21:21



Kuka Stan

Се издава Куќа/Стан во населба леваци, 5мин од центарот на градот. Ко...


250 €
или предлог цена
19 мај 14:18



Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
19 мај 14:06



se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata ima dva sprata dolnio sprat dnevna so kujna vtoriot sprat dve ...


24.000 €
или предлог цена
18 мај 18:48



Se izdava luksuzno opremena kuka

Se izdava luksuzno opremena kuka vo centarot na gradot.


500 €
или предлог цена
14 мај 10:54



Se prodava kuka vo stip

Se prodava kuka 120m2 so površina na zemljište od 1800 m2.Lokacija ul...


1 €
или предлог цена
13 мај 20:44



se prodava sprat od kuca

sprat od куќа 100 kvadrata (kompletno renoviran) i prizemje 35 kvadra...


1 €
или предлог цена
12 мај 13:22



SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
12 мај 09:36



Se prodava Kuka vo centarot na Stip

Се продава Куќа, Деловен простор и Гаража, во централното градско под...


1 €
или предлог цена
11 мај 08:07



Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
10 мај 22:10



Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


86.000 €
или предлог цена
08 мај 13:28



Kuka na super lokacia

Kukjata se naoga vo centarot na Star Karaorman vednas do glavniot pat...


85.000 €
или предлог цена
07 мај 20:54



Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
30 апр 18:52



Se prodava farma

Prodavam farma so voda bunar so struja vo kalimerovo pod banja kezovi...


1 €
или предлог цена
29 апр 22:35



Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
28 апр 14:08



Се Продава Куќа во нас. Дузлак – Штип

id: sh1043/виничка 12 штип македонија 95000€ description куќа во ...


95.000 €
или предлог цена
23 апр 13:00



SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo naselba Duzlak vednas do skoloto Dimitar Vlahov na...


199.000 €
или предлог цена
21 апр 20:48



Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
19 апр 21:02



Оваа Штипска убавица може да биде вашиот нов сон!

Продаваме стамбена куќа која е лоцирана во една од најатрактивните на...


189.000 €
или предлог цена
19 апр 13:00



Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
18 апр 16:01



Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
17 апр 11:21



Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
03 апр 22:42



Куќа во населба Ново Село

Се продава куќа во Штип, во населбата Ново Село. Приватизирана со чи...


37.000 €
или предлог цена
01 апр 22:52



Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам