Штип
                           
231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 20:58Промовирано

SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Промовирано

Издавам или (продавам) Стан

Издавам нов стан, во моментот е празен но наскоро ќе биде наместен, е...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 17:46  НОВ ОГЛАС

Издавам стан во центар до Економски Факлутет

Издавам трособен стан на во центарот на Штип на ул. Ген. Михаило Апос...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 14:05Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 07:57Се изнајмува стан со атрактивна локација во Штип

Се изнајмува стан на мирна локација без метеж до Архивот на град Штип...


35 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
37 €
Штип

Станови

Вчера 23:44Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


990 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 16:35Се издава стан во населба 8 Ноември

Се издава стан во населба 8ми Ноември, Штип. Станот е 60м2 на 8 спрат...


300 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 15:37VNVP Apartment. BOOK NOW.

Daily or monthly rent. Please call for more information. https://my....


111.111 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

07 јун 09:12Se prodava stan vo 8-mi Noemvri

Se prodava stan 64 m2 vo kulata sproti Makpetrol benzinskata vo 8-mi ...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 18:17Se prodava stan

Se prodava stan vo 8mi noemvri do skoloto na 4 sprat posleden nee e...


42 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 17:22Izdavam namesten stan za 250 evra

Nov namesten stan vo naselba Babi se izdava so moznost za vseluvanje ...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 14:24Se izdava stan na atraktivna lokacija

Se izdava stan na astraktivna lokacija vo senjak 3, pozadi Edje. Sta...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

06 јун 10:27Se prodava

Stan od 64m2+7m2podrum+33m2 potkrovje ( ne legalizirano ) Stanot se ...


62.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 20:58Se prodava stan vo naselba Senjak

Se prodava stan vo naselba Senjak kompletna kvadratura 82 m2. 62 m2 ...


60.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јун 13:47Се издава нов стан

-Се издава нов наместен стан вo зградата Niko home. -Забрането е чув...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

04 јун 17:38SE IZNAJMUVA STAN

Se iznajmuva stan vo Shtip na odlichna lokacija od 78 m2. Stanot e...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 јун 22:30Se izdava stan nasproti ucilishteto Goce Delcev

Se izdava namesten stan nasproti ucilishteto Goce Delcev pogoden za f...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

02 јун 20:09Стан во средина на Штип

Продавам стан Делумно реновиран во средина на Штип веднаш до Ел Дистр...


24.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 16:03Се продава стан кај школото Гоце Делчев

Станот се наоѓа кај школото Гоце Делчев во првата зграда на 2ри спрат...


51.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

31 мај 23:08Se iznajmuva nov stan / Се изнајмува нов стан

Se iznajmuva nov nevselen stan, opremen, 2 spalni, dneven prestoj, dv...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

31 мај 16:35se iznajmuva

se naojga vo sejnak 3 blizu do ucilisteto Dimitar Vlahov


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

31 мај 11:40Продавам стан во нас. Сењак, Штип

Се продава стан во Штип, во населба Сењак (воени згради кај „земјен“ ...


57.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 23:01Наместен Стан

Се издава целосно наместен стан, погоден за фамилија и самци. Телефон...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 19:58Se izdava stan vo strogiot centar na grad Stip

Се издава стан во строгиот центар на град Штип како канцеларски прост...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 13:28Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip

Се продава стан во строгиот центар на град Штип со површина од 100 ме...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 мај 13:28Izdavame sobi za studenti_DANILOV_STIP

Izdavame novi luksuzno namesteni sobi za studenti,vo centarot na Stip...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 20:37Se izdava apartman vo centar_STIP

Se izdava apartman vo centarot na Stip,pogoden e za 1(edno) ili 2(dve...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 20:36Празен Стан

Се издава празен стан (како што е фотографиран), населба сењак, во бл...


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 19:22Stan vo Shtip

Renoviran stan vo shtip, Telefon za kontakt 071 370 473 - Kiro Cena...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 18:31Se IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava stan vo naselba 8mi Noemvri. Stanot e sloboden i e celosno...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 13:37SE IZDAVA NOV STAN VO VO NOVA ZGRADA

SE IZDAVA NOV STANA VO NOVA ZGRADA SO LIFT NA 5TI SPRAT NA UL ,PARTI...


359 €
или предлог цена
Штип

Станови

29 мај 09:45Се издава стан на Широк Дол 23

За повеќе информации 078-687-377.


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

28 мај 21:11SE IZDAVA STAN VO 8MI NOEMVRI

Se izdava celosno opremen stan od 70m2 vo naselba 8mi Noemvri. Stan...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 мај 14:20Одлична можност за бизнис или живеење

Се продава комплетно наместен стан во 1ва зона во Штип. Со 2 посебни ...


34.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 мај 13:20Kupuvam stan od 60m² do 65m² barajte me na 078-764-877

Baram stan do 65m² vo Stip


45.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 мај 10:55STAN NA ULICA PIRINSKA

Prodavam stan na ulica Pirinska do El distribucija -EVN So cementira...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 мај 17:53kupuvam stan garsonjera stip 078259930

garsonjera stan do kaj 15 000 eu po dogovor i viduvanje 078259930


15 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 мај 20:35Rent lux apartment. Се изнајмува луксузен апартман.

Се изнајмува од 15.12.2020 Rent from 15.12.2020 ☎️+38975270395


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

13 мај 12:17Stan za izdavanje

Ekstra stan centar prvi kat komplet opremen .Moze da se prenameni i ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

10 мај 11:20Se izdava poseben kat od kukja

Prekrasen prostor za izdavanje blizu centarot(isarot). Informacii na ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

10 мај 11:20Се продава стан во бабите. Цена по договор

Со паркинг место, подрум и две тераси. Цена по договор. 076-203-010


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 мај 00:03Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам