Штип
                           
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:00Top lokacija

Lokacija koja ne se propysta ulica bulevar jna .Dukanot e na samata u...


7 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 мај 16:43Se izdava dukan vo centarot na gradot

Se izdava dukan 30m2. Delovniot prostor e na atraktivna lokacijata vo...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 мај 11:28Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строгиот центар на градот позади нама на 2ри кат(н...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 мај 15:24Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pr...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 мај 10:53SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 4...


100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 мај 11:51iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

25 мај 10:31Se izdava

Se izdava dukan na atraktivna I frekventna lokacija .Na samata glav...


6 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 мај 08:53Se prodava

Se prodava deloven prostor kaj Angels kafe 20 m2 karabina istiot se n...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

20 мај 20:28Objekt vo centarot na Stip pogoden na sekakva dejnost

Се издава / Се продава целосно опремен трокатен ресторан во центарот ...


750 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

20 мај 12:19Трговски центар Штип

Се изнајмува деловен простор 35м2 и подрумски дел од 40м2, се наоѓаа ...


300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

18 мај 09:15Dukjan / Kancelarija

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kan...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

17 мај 19:27Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 мај 11:04Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1092 Се продава деловен простор на одлична локација во цент...


1.300 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 мај 10:09Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

13 мај 22:11Dukan

Dukanot se PRODAVA/IZDAVA se naoga vo Star Karaorman vo centarot spro...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

07 мај 20:54IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

07 мај 20:26АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА - нов

СЕ ИЗДАВАТ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИ ОД 180м2 90м2 86м2 уредување по ...


12 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 мај 21:37Градскиот трговски центар

СЕ ПРОДАВА 2000е по М2 објекто е издаден по наем има важечки догов...


160.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

06 мај 21:36Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija

Шифра:PP1035 Се издава деловен простор на одлична локација во Сењак ...


9.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

05 мај 13:25SE IZNAJMUVAAT DELOVNI PROSTORI CENTAR STIP

1.Ul.VANCO PRKE 130+115M2 VEDNAS DO TUTUNSKA BANKA 2.TRGOVSKI C...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 мај 12:29Se izdava dukan.дуќан

Се издава атрактивен деловен простор од 110м2 целосно изграден од ка...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 15:42Se izdava dukan (deloven prostor) vo CENTAROT NA SHTIP

Se izdava dukan na odlichna lokacija vo CENTAROT na SHTIP na dobro po...


350 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

22 апр 13:00Дуќан во центар на Штип 102м2

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

12 апр 03:55Dukan (kancelarija, delovne prostor) vo centar na Stip

Se izdava dukan, deloven prostor, kancelarija vo strogiot centar na...


6.500 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 мар 10:39Dukan vo nasBabi

Se izdava dukan vo nas.Babi na ul leski78 do ucilisteto i kit-go mark...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 мар 17:30Se Prodava Dukjan vo krugot na "Astibo"

Se prodava ili Iznajmuva Dukjan vo krugot na "astibo"


200 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 мар 09:31Se PRODAVA / IZNAJMUVA dukjan

Dukjanot se naoga vo kompleksot dukjani Dujle. Do ordinacija D-r Sama...


9.100 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

28 фев 22:22Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 фев 08:58Се издава/продава/заменува

Се издава,продава или заменува по договор деловен простор составен од...


100 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

17 јан 16:07Дуќан во центар на Штип до ресторант Класик

Се продава дуќан во строгиот центар на Штип со два влеза, на две посе...


46.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

03 јан 09:11Dukjan vo naselba Babi

Se izdava dukjan vo naselba Babi,vo neposredna blizina na skoloto.Cen...


4 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:35Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeran...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 дек 15:20DUKANCE OD 14 m2 VO STROG CENTAR

SE PRODAVA DUKAN.DUKANOT SE NAOGA VO PODVOZNJAKOT SPREMA STIPSKI SOKA...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

24 ное 16:25Se prodava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1070 Се продаваат два деловни простори на одлична локација в...


2.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

10 ное 10:30Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември

Се продава Дуќан 16м2 во населба 8 Ноември бивша Берберница Брегалниц...


12.001 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 окт 05:38DUKAN GTC STIP

Se iznajmuva dukan od 100m2 na odlicna lokacija PRIZEMJE GTC STIP.Mom...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 окт 08:52Издавам деловен простор

Издавам деловен простор кој моментално е колонијална продавница. Комп...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

19 окт 07:11dukan stand

se prodava dukan stand vo trgovski centar na 1kat


20.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

16 окт 20:41deloven prostor

se izdava deloven prostor vo stip pozadi trgovski inf na tel 0703466...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

09 окт 19:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам