Подкатегорија:
                   
116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
Денес 19:26Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


1 €
или предлог цена
Денес 09:03Sprat na prizemje vo centar

Spratot e 85m2 na ul.Hristijan karpos pomegu apteka biofarm i mark ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:44Се издава дуќан и спрат на приземје во центар

Дуќан во центар 20м2 и спрат на приземје 85м2.Спратот е погоден за по...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:43DVA DUKANA EDEN DO DRUG PO 16M2

DUKANITE SE NAOJGAT VO SENJAK 2 NA SREMSKI FRONT


1 €
или предлог цена
Вчера 14:24Se izdava deloven prostor vo Stip

1. Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemj...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:16DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
29 мај 20:37Se izdava deloven prostor i magacinski prostorii

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН -МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР Локација :20 -ти километар с...


1 €
или предлог цена
29 мај 08:16Се изнајмива деловен - магацински простор.

На влезот во Штип, на одлична локација покрај магистралниот пат Штип-...


По Договор
или предлог цена
28 мај 22:08Се издаваат три простории погодни за канцеларии

Се издаваат три простории погодни за канцеларии на ул. “Страшо Пинџур...


1 €
или предлог цена
28 мај 20:52Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
27 мај 22:14СЕ ИЗНАЈМУВА

Se izdava deloven prostor vo stip 800m2 prizemje nasellba senjak_ba...


1 €
или предлог цена
21 мај 20:06Se izdava

Se izdava deloven prostor kaj pikaso I novata kafeana vodenica vo sti...


По Договор
или предлог цена
18 мај 14:42Deloven prostor vo Makedonka

Se izdava Nov Deloven prostor 250kv + kancelariski prostor 60kv + m...


По Договор
или предлог цена
17 мај 23:24SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
15 мај 12:58ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА ШТИП

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип, до Градски трговски...


400 €
или предлог цена
15 мај 10:46Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 450m2 .Prostorot e so 2 vleza...


111 €
или предлог цена
15 мај 08:25Деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 340 м2 на три нивоа со можност ...


1 €
или предлог цена
14 мај 18:11Деловен простор/Deloven prostor

Се изнајмува деловен простор во индустриска зона север,комплетно уред...


1 МКД
или предлог цена
14 мај 16:28Се продава деловен простор

Се продава деловен простор 16м2, на улица Булевар ЈНА. За повеќе инфо...


25.000 €
или предлог цена
10 мај 01:01Деловен простор на два ката

Се Продава • Атрактивен деловен простор на два ката 100м2 во населба ...


150.000 €
или предлог цена
09 мај 15:48deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


30.000 €
или предлог цена
09 мај 15:32Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
05 мај 13:21Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
04 мај 18:38Се издава деловен простор

Се издава нов деловен простор во Индустриска Зона Железничка, Штип. ...


950 €
или предлог цена
03 мај 22:03IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
30 апр 19:28Deloven Prostor

Se iznajmuva deloven prostor so golemina od ca.180m2, lokacijata e St...


450 €
или предлог цена
13 апр 05:16Атрактивен деловен простор

Се Продава ➡️ Атрактивен деловен простор од 500 m² 📲 070 264 507 📲...


По Договор
или предлог цена
11 апр 12:31Се изнајмува канцелариски простор

Се изнајмува канцелариски простор во центарот на градот, едносмерна у...


1 МКД
или предлог цена
10 апр 08:11plac za magacin ili stovarishte

se iznajmuva plac od 500m2 zatvoren prostor i 500m2 otvoren prostor z...


25.000 МКД
или предлог цена
09 апр 15:47Се издава Деловен простор

Се издава деловен простор од 340 м2 на три нивоа со влез на главна и ...


1 МКД
или предлог цена
09 апр 10:45magacinski prostor od 2000 m2

Se izdava ili prodava magacinski prostor od 2000 m2


1 €
или предлог цена
08 апр 17:23Деловен простор 450м2 Штип Пребег

Се издава, до сега не е користено, одлична локација, 450м2, магацин, ...


1 МКД
или предлог цена
06 апр 21:24UREDEN KANCELARISKI PROSTOR

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA. Z...


По Договор
или предлог цена
06 апр 14:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO POGODNA LOKACIJA

SE IZDAVA UREDEN DELOVEN PROSTOR SO PROSTOR ZA IZMENI NA UREDUVANJETO...


По Договор
или предлог цена
06 апр 14:49Se izdava prostor vo centarot na gradot

Se izdava prostor vo centarot na gradot do Crkva. sv.Nikola. Prostor...


1 €
или предлог цена
29 мар 11:54DELOVEN PROSTOR

Se prodava plac za izgradba na deloven prostor od 4000m2 so dozvola z...


290.000 €
или предлог цена
27 мар 14:43Се продава деловен простор

Се продава деловен простор во Штип во зграда Ламела А (веднаш зад ка...


1 €
или предлог цена
23 мар 22:10Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar 90 m.


1.111.111 €
или предлог цена
16 мар 18:51Атрактивен деловен простор

⬇️FOR RENT⬇️📢 Се издава атрактивен простор со повеќе деловни објекти...


По Договор
или предлог цена
05 мар 21:38Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам