Штип
Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ALOE VERA TRIGODISNI I POVEKE

PRODAVAM ALOE VERA MALI TRIGODISNI I POVEKE


500 МКД
или предлог цена
22 мај 20:29Zica pocinkovana

Pocinkovana Otvori 7 x7 2m x 25m - kotor Cana 90den m2


90 МКД
или предлог цена
22 мај 09:50АКЦИЈА, ПЛАТИШ 4 ДОБИЈАШ 5

НАЈДОБРА ПОНУДА НА ПАЗАРОТ, ПЛАТИШ 4 ДОБИЈАШ 5, ОДЛИЧНА ПОНУДА НА ТУЈ...


1.400 МКД
или предлог цена
20 мај 21:53ФОТИНИЈА ЦРВЕНА ЕКСТРА КВАЛИТЕТ

4 годишни od 80-100sm vo saksii od 5litri, по цена од 650 денари, с...


650 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 МКД
20 мај 21:53ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА

Туја-смарагд ................ 45-55см.......150 ден Туја-смарагд ......


150 МКД
или предлог цена
20 мај 21:52Grmuski dekorativni, Princot od Vels i drugi

- Princot od Vels vo boja srebrena i zelena - zimzelena zlatesta - ...


200 МКД
или предлог цена
18 мај 23:00Delovi za trimeri I kosacki

Agrotehnika istok 071 367 690 Vrsime prodazba I servis na Motorni tr...


1 €
или предлог цена
18 мај 06:45Постолје за скара

Се продава инфо на телефон 070 303 160 / 070 346 688 / 078 473 912


По Договор
или предлог цена
14 мај 19:16Батериски прскалки, Моторни прскалки,PRSKALKI

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690 ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА КОМБИНИРАНИ БАТЕ...


2 МКД
или предлог цена
12 мај 17:01Ukrasni pecurki i buba mari

Se prodavaat ukrasni pecurki visina 10sm izraboteni od lepak za plock...


40 МКД
или предлог цена
11 мај 16:08КАМЕН ЛЕПЕЊЕ

Лепење на секаков вид на камен. За Штип и околината.


1 МКД
или предлог цена
30 апр 09:07Dekorativen kamen za fontani za vo dvor

Se prodava dekorativen kamen za fontani ima dovolno za edna pogolema...


100 €
или предлог цена
20 апр 05:26Delovi za trimer I kosacki

Se prodavat delovi za poveke modeli na Motorni trimeri I kosacki


1 €
или предлог цена
17 апр 21:28Lesnik sadnici

Preroduvat of 3 godina Lesnicite se 2 godisni Odlicen koren imaat ...


1 €
или предлог цена
12 апр 14:21Skara na drva / Скара на дрва

Se prodava polovna skara na drva Dolzina - 101 Sirina - 60 Visi...


7.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:09Skara / Скара

Se prodava polovna skara


6.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:09KOSACKI,SVRDLI,VODNI PUMI,AGREGATI,FREZI

AGROTEHNIKA ISTOK STIP VRSI PRODAZBA NA RAZLICEN GRADINARSKI ALAT MOT...


1 €
или предлог цена
04 апр 16:06Kopac. Копач

Продавам копачи од голем до мал може и сите комплет Цена по договор


600 МКД
или предлог цена
03 апр 20:23Pasta za Keiki (Orhidei)

Prodavam Pasta za Keiki (Orhidei) Pakuvanje vo plasticna ambalaza od...


150 МКД
или предлог цена
27 мар 08:35SREB. ELKI, PRUNUS, PALMI EXTRA KVALITET

SREB. ELK..... 500-550 den. - visina okolu 55sm PRUNUS ................


250 МКД
или предлог цена
18 мар 19:09Se prodavaat 12-15 godisni simsiri

Se prodavaat 12-15 godisni simsiri (kroeni vo topcesta forma) Cena ...


600 МКД
или предлог цена
13 мар 18:03ЗИМЗЕЛЕНИ ДРВЦА

Туја-смарагд ................ 45-55см.......150 ден Туја-смарагд ......


250 МКД
или предлог цена
31 јан 18:23Skara na plin INOX

Prodavam inox skara na plin od germansko proizvodstvo original. plotn...


180 €
или предлог цена
24 дек 19:17prodavam novi stolovi za vo dvor

Продаваме нови столчиња алуминиумски за во двор, балкон итн. Погодни ...


1.250 МКД
или предлог цена
15 ное 19:23Metalni ogradi

Izrabotuvam sekakov vid na metalni ogradi i vrati so razlicna forma i...


50 €
или предлог цена
09 сеп 09:51MOTORNA KOSACKA,TRIMER,КОСАЧКА,ТРИМЕР

АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690,077823092,078368728 ДИРЕКТЕН УВОЗН...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 10:03ЕКСТРА ПОПУСТ-ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ -25%

ТУЈА СМАРАГД: 75-80см(15 парчиња).......... 3.000- 200 ден. ...


200 МКД
или предлог цена
09 јун 10:51Мини вазнички од цемент- за кактус или вештачко цвеќе

Мини- вазнички од цемент, рачно изработени и рачно дизајнирани со мно...


180 МКД
или предлог цена
06 јун 14:47ТУЈА КОМПРЕСА ЕКСТРА ПОНУДА

TUJA COMPRESA-Позната кај народот како „густата туја“. Таа е најнежна...


250 МКД
или предлог цена
09 мар 20:003 мали декоративни саксии за 100 денари!

НОВО! 📣🔖🖌Месец на неодоливи понуди во Cement Art! 3 мали декоратив...


100 МКД
или предлог цена
17 фев 12:033 мали декоративни саксии за 100 денари!

НОВО! 📣🔖🖌Месец на неодоливи понуди во Cement Art! 3 мали декоратив...


100 МКД
или предлог цена
05 фев 13:59Саксии, вазни, свеќници изработени од бетон

New! 🥰🌵 Направете своја колекција на кактуси и внесете позитивна ен...


150 МКД
или предлог цена
23 јан 20:503 декоративни саксии за 350 денари! АКЦИЈА

НОВО! 📣🛒🔖 Како што рековме, ноември е месец на акции кај нас! Нова...


350 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Саксии, вазни, свеќници од бетон

Изработуваме 🔸️саксии 🔹️свеќници 🔸️вазни 🔹️украси 🔸️други декора...


100 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Нов модел на вазни

НОВО! 🥰 Мало освежување во овие дождливи есенски денови 😊🥰 Изберет...


150 МКД
или предлог цена
04 јан 18:39Продавам ФИКУС шарен

Домашно цвеќе висина околу 60 см (може да порасне и до 2м) Лесно се ...


600 МКД
или предлог цена
22 ное 20:38Вазна која ќе го освежи Вашиот дом

Освежете го Вашиот поглед кон есента од Вашиот дом..со вака нежна дек...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:57Бетонски саксии

Ситниците го прават домот потопол и поубав! 🥰🤗 Па, стоплете го и ра...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:53Саксии, вазни, свеќници од бетон

Се продаваат рачно изработени бетонски саксии, вазни, свеќници, украс...


150 МКД
или предлог цена
13 окт 12:33Нов модел на винтиџ саксија

НОВО! 😍🤗🌺 Нов модел на винтиџ саксија, достапна во две големини. П...


200 МКД
или предлог цена
11 окт 01:26Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам