1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
05 јун 14:54Промовирано

Audi A4 2008 2.0TDI EXTRA

✅Se prodava Audi A4 2008 godina vo soobrakjajna 100kw 136🐎🐎 💥Kolat...


8.899 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
04 јун 12:54Промовирано

Seat leon 1.6 tdi 2015

Se prodava seat leon 1.6 tdi.kolata e vo top sostojba bez nikakvi dav...


9.999 €
или предлог цена
Денес 14:08SEAT LEON 1.6tdi 81kw-110ks 2014 god

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina -197.000km -M...


11.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.200 €
Денес 14:07AUDI A6

DELOVI ZA AUDI A6 S line Quatro 99god ful oprema klima koza ksenon f...


999 €
или предлог цена
Денес 14:07OPEL COMBO 1.3 JTD 4 cilindri

Prodavam Opel Combo 1.3 jtd 4 cilindri motor tovarno 680 kg nosivos ...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:06ALFA ROMEO MiTo 1.9 mjet 120KS FULL

ALFA ROMEO MiTo 1.9 120KS JtdM 6 BRZINI KOLATA E MNOGU ZACUVANA ...


4.600 €
или предлог цена
Денес 13:56VW POLO 1.2 TDI FULL NAVI ANDROID -12

VW POLO 1.2 TDI 5 VRATI EURO 5 MNOGU EKONOMICNO OKOLU 4L NA 100...


6.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.390 €
Денес 13:56RENAULT MEGANE 1.5dci FULL OPREMA -10

MEGANE 1.5dci 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA...


5.150 €
или предлог цена
Денес 13:56VW POLO 1.4 TDI FULL OPREMA- FABRIKA -08

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI - SPORT LINE - - PROIZVEDENO DEKEMVRI 2008g...


3.990 €
или предлог цена
Денес 13:55VW Golf 6 1.6 tdi avtomatik

Golf 6 1.6 tdi vo super sostojba -registriran do 04.2024 so zelen k...


1 €
или предлог цена
Денес 13:43SEAT ALTEA XL 1.9TDI DPF

Seat Altea Xl 1.9tdi DPF 2007g 77kw Klimatronik ispraven ABS,Ser...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Pasat Passat CC 2.0 2011god Mozna zamena

Pasatot e vo odlicna sostojba kako nov mnogu zacuvan kako nadvoresno ...


12.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

PORSCHE CAYENNE 3.2 V6 ATEST PLIN MOZE ZAMENA

PORSCHE CAYENNE 3.2 V6 2005 PREDOBAR ✔️ ✔️✔️MOZE ZAMENA ZA MOTOR ILI...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Денес 12:48AUDI A5 2.7 TDI 8G TRONIC 2010 MOZE ZAMENA

AUDI A5 2.7 TDI 190KS 8G-TRONIC PANORAMA NAJFULL OPREMA 140KW (190HP)...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Денес 12:48Mercedes C 220

Se prodava Mercedes C 220 Desen Volan. Donesen od Anglija so vozenje....


По Договор
или предлог цена
Денес 12:20SEAT IBIZA 1.2 BENZIN KAKO NOVA

SEAT 1.2 (original km so servisna istorija.) Klima Servo Abs Air...


3.290 €
или предлог цена
Денес 11:08Kia Ceed 1.6 Crdi 2013 god Full

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki do Registrac...


8.490 €
или предлог цена
Денес 10:46Audi A4 2.0 TDI 2008 god Avomatik Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Денес 10:46Audi Q7 3.0 Tdi Quattro 2006/7g Full

Odlicna Sostojba Registrirana Full oprema Aluminski Felni So Do...


10.200 €
или предлог цена
Денес 10:46Audi A6 3.0 Tdi Avtomatik 2011/12g Led

PERFEKTNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA Napraven e Komplet servis 4 novi gum...


16.300 €
или предлог цена
Денес 10:46Nissan Qashqai 1.5 Dci 2010/11 god Facelift

Odlicna Sostojba Pred Dve nedeli e napraven servis promenet e rebrast...


7.490 €
или предлог цена
Денес 10:46Audi A4 2.0 TDI 2013 god Avtomatik Led

Telefon 075 671 133 Odlicna Sostojba Registrirana Servisirana Fu...


11.990 €
или предлог цена
Денес 10:45Mitsubishi Outlander 2.2D 150 ks 2013/14 god

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni Se Site Davacki Do Regitraci...


12.990 €
или предлог цена
Денес 10:45Ford Mustang 3.7 Benzin V6 2013 god

Telefon 070 880 009 Perfektna sostojba Full oprema


23.900 €
или предлог цена
Денес 10:45Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008/9 god Full 4x4

Odlicna Sostojba Plateni Se Site Davacki Do Registracija so 4 Novi gu...


7.100 €
или предлог цена
Денес 10:44Bmw X5 3.0D Avtomatik X drive 2003/4 god Full

Odlicna Sostojba Registrirana Cela Godina So Zelen Karton Servisirana...


5.790 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.990 €
Денес 10:44Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


7.990 €
или предлог цена
Денес 10:44Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


4.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.100 €
Денес 10:44Vw Passat 1.6 tdi 2016g Dsg Avvtomatik

kontakt 070 388 151 Stojance Registrirana Napraven Golem i Mal Ser...


14.200 €
или предлог цена
Денес 10:44Golf 2.0 Tdi 2009/10 god Full Highline

Odlicna sostojba Plateni se site davaci do Registracija Novi Gumi ...


7.200 €
или предлог цена
Денес 10:43  НОВ ОГЛАС

VW Volkswagen Passat CC

Se prodava volkswagen passat cc 2009 godina .. Kolata e na realni kil...


10.700 €
или предлог цена
Денес 10:16Peugeot 107 1.0 - NEUVEZUVANO

Се продава Пежо 107, 2009г. 1.0 бензин со вграден и атестиран плински...


3.500 €
или предлог цена
Денес 10:16BMW E60 530d - MOZE ZAMENA

Se prodava bmw 530d 2009 god na ch soobrakajna 2008 na mkd. Registira...


9.000 €
или предлог цена
Денес 10:16SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 10:02VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 10:02Pezo 207CC 2010

Restajling model 2010-2014 Dvozonski klimatronik Bord komjuter Cen...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.200 €
Денес 09:48CITROEN C4 1.6 DIESEL

Registriran do dekemvri Zelen karton cela godina +4 letni gumi


2.450 €
или предлог цена
Денес 09:40Mercedes C180 2010 god.

Se prodava so atestiran nov plinski ured. AMG Line Design. 075270395


8.500 €
или предлог цена
Денес 09:12Opel antara kupena vo mk prv sopstvenok 87000km

Prodavam opel antara 2.2dizel 163ks 6 brzini kako nova


14.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.400 €
Денес 08:25Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам