234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови Алкател телефони

Продавам два нови неотпакувани телефони


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:51Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


17.999 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51REDMI 8

prodavam redmi 8 socuvan telefonot doaga samo so polnac ☎️078 260 5...


4.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.100 МКД
Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini 🔥iphone 13 pro max 256gb gold 12...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:51Samsung a20e

Telfonot e vo ispeavna sostojba 4000 den fixna


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:53Samsung Galaxy S20 Ultra

Se prodava Samsung Galaxy S20 Ultra kako nov. Tel e kupen od Telekom ...


530 €
или предлог цена
Вчера 14:51Iphone 11

Se prodava Iphone 11 kako nov BEZ GREBKA. Kutija, polnac i dve maski....


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Вчера 13:32iPhone XS MAX -512GB

iPhone XS MAX 512 gb 86% battery health Face ID -ok True Tone -o...


350 €
или предлог цена
Вчера 09:23Odlicen iphone 11

Prodavam minimalno koristen iphone 11 bez tragi na koristenje so orig...


440 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
450 €
Вчера 08:54Galaxy A50

Se prodava samsung galaxy a50 mnogu socuvan so 3 maski i staklo


6.999 €
или предлог цена
Вчера 07:31IPHONE 8 PLUS 64 NEVERLOCK

Sleduva so polnac i kabel sekogas koristen so zastitno staklo i maska...


12.000 МКД
или предлог цена
17 мај 19:24KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
16 мај 17:50Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 14:26Iphone X

Iphone x 64gb white neverlock Face id OK Pismena garancia Se mu rabo...


249 €
или предлог цена
16 мај 10:20IPHONE 12 PRO MAX 128GB GREY

IPHONE 12 PRO MAX 128GB GREY STAR 6 MESECA 90% BATTERY HEALTH NO FAC...


800 €
или предлог цена
16 мај 09:11IPHONE XS MAX 64GB WHITE STAKLO

Telefono e max socuvan star 2 meseca zastitno staklo selikonska mas...


400 €
или предлог цена
16 мај 09:10Huawei y6 2019

Odlicno zacuvan


3.500 МКД
или предлог цена
16 мај 06:51Samsung s9

Se prodava Samsung s9 Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci


По Договор
или предлог цена
15 мај 12:38Huawei Nova 9 - 8/128gb

Huawei Nova 9 - 8/128gb OLED, 1B colors, 120Hz Li-Po 4300 mAh Fast ch...


15.500 МКД
или предлог цена
15 мај 12:20SE PRODAVA Mi note 10

MI NOTE 10 AURORA GREEN 6 2 RAM 128 interna memorija FULL PAKOVANJE ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
15 мај 10:24Iphone 6 vo super sostojba

Prodavam iphone 6 vo prekrasna sostojba. 92% battery health. Moze da...


4.500 МКД
или предлог цена
15 мај 08:16Huawei y5 2018

So dve karticki Nova silikonska maska 500 e maskata samo Polnac ...


55 €
или предлог цена
14 мај 15:45NOV POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

POLNACOT E NOV, IZVADEN OD HUAWEI P40 LITE


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:35Prodavam 2 telefoni iPhone XR

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G I eden iPhone XR-128 G Site tri...


1 €
или предлог цена
12 мај 18:38iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
12 мај 12:13REDMI 6

redmi 6 socuvan,komplet so kutija,polnac i kabel telefonot ima 3gb r...


2.900 МКД
или предлог цена
11 мај 20:21Се продава Самсунг А32 -ЦРН 4/128ГБ *со гаранција*

Се продава одлично сочуван телефон. Перфектна состојба. Телефонот е к...


12.500 МКД
или предлог цена
11 мај 17:15Se prodava IPhone 7 - Silver 32GB

Се продава Ајфон 7 - Сив 2/32GB. Оригинална батерија и оригинален екр...


7.000 МКД
или предлог цена
11 мај 17:15Samsung s21

Prodavam galaxy s21 bez tocka 2 meseca koristen so se komplet pakovan...


27.000 МКД
или предлог цена
11 мај 16:15Samsung a52s

Telefonot e nov nekoristen so kutija raboti na site mrezi bez zameni ...


13.999 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
14.300 МКД
11 мај 16:05Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
11 мај 08:26Prodavam Redmi 6A

Telefonot e vo super sostojba, doaga so polnac, zastitno staklo i mas...


4.000 МКД
или предлог цена
11 мај 08:26SAMSUNG GALAXY S10+

Како нов, без грепка.


270 €
или предлог цена
09 мај 22:20Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
09 мај 19:10Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 96% kupen od ...


440 €
или предлог цена
09 мај 19:10Sony Ericsson K800i

Prodavam Sony Ericsson K800i donesen od stranstvo Treba da se dekodir...


1.000 МКД
или предлог цена
09 мај 11:22xiaomi 11T

uste pod garancija samo zadnoto kapace e skrseno fiksna e cenata!


300 €
или предлог цена
09 мај 07:28Samsung Galaxy A52s 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy A52s 5G mreza so 2 god garancija. So ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 19:59IPhone 6s

✅ Neverlock (raboti na site mrezi) ✅ Kako nov, odlicno socuvan (koris...


100 €
или предлог цена
07 мај 08:19KUTIICKA OD SAMSUNG GALAXY J3 2017

KAKO NOVA PONUDI NA VIBER 078246916


По Договор
или предлог цена
04 мај 12:33Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам