Охрид
                   
271 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam geramidi (герамиди) "Пролетер Виница"

Се продаваат герамиди од "Пролетер Виница" 2800 парчиња во добра сост...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 14:23**RENT A CAR OHRID BITOLA

Se iznajmuvaat koli so klima avtomatic i manuel cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 12:15Fasada Fasadi izrabotka фасада фасади

Изработуваме фасади со врвен квалитет,долгогодишно искуство. Добива...


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 10:03255 55 18 BMW Bandazi Gumi 5x120

255 55 R18 Bandazi so gumi za BMW 5x120 Moze zamena za bilo sto


450 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 20:33Mebel za domakinstvo

Se prodava mebel vo odlicna sostojba so prifatlivi ceni za koi moze d...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 20:32  НОВ ОГЛАС

Rasad piper

Se prodava rasad piper 071579968


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 19:35vw bandazi 5 100

16 aluminiumski bandazi


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 15:18Kombiniran. Frizider

Ladi odlicno.


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 12:25Boks za kuce

Prodavam 2 boksa za kuce 400e dvata kontakt 078812009 Golemiot e...


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 12:19SE PRODAVAAT DVE PLASTICNI LEZALKI (OHRID)

Lezalkite se malku koristeni. Cenata e 2500 den za dvete.


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 11:31Ogledala so led site formi

Profesionalna izrabotka na ogledala so led diodi po vasa dimenzija I...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 10:39Bandashi so novi gumi najnov model Audi 2021god 17ki i19ki

Bandashite se novi so novi gumi orginal neodpakovani PIRELLi I HANKOO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 01:21keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мај 18:46Продажба на половни телевизори и брачен кревет

Се продаваат 8 некористени телевизори марка VIVAX 24 инчни, 2 некорис...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мај 12:28gumi 215 60 16

dobri gumi 16 4 nmm sara


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мај 07:25Izrabotka na termo fasadi

Vrsime izrabotka na fasadi so stiropor, taranova fasadi i kamen pikov...


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мај 07:00Bandasi 17 za opel so gumi

se prodavaat bandasi 17 ki so solidni gumi 350 evra


330 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 мај 11:31продавам креветче

продавам креветче


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 мај 00:55SeatCordoba 1.4 tdi klima 2005

hitnoo bez zameni za kesh samo


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мај 19:51PRODAVAM APARAT ZA MERENJE SEKER VO KRVTA

Prodavam aparat za merenje na seker vo krvta


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мај 15:54evro kuka za golf 4

evro kuka so instalacija


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мај 11:33Katana

Prodavam katana okolu 120-130cm dolzina,metalna,so drvena futrola,koz...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
4.000 €
Охрид

Останато

14 мај 21:22vw aluminiumskl bandazi 16

odlicni bandazi 5-100


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 мај 19:34Казан ѕидан за ракија

Se prodava zidan kazan za rakija nema nikakvi ostetuvanja se prodava ...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 мај 13:50Tрансформатор Transformator

se prodava transformator tr. 250 /k napon od 20000 vati sila 400 kv ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 мај 12:55SE PRODAVA FRANCUSKI LEZAJ

Lezajot e fiksen i istiot treba da se reparira. Mnogu e zdrav i stben...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 12:42Apartman do hotel Millenium

Dvokreveten apartman do hotel Millenium,ima klimatizer,frizider,kabl....


400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 08:47Kopanje Renoviranje

Kopanje na sobi za drenaza Abrip Laminat Renoviranje 071/278-982 075...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

12 мај 07:18cilindar za apn 6

busen prekrasen ne montiran ganc


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мај 23:34Melnica za kafe nova nekoristena 112233

Melnicata e nova ne e voopsto koristena kupena e 700evra profesional...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мај 01:35Kamera panasonik MDH2 kako nova 112233

Koristena e godina dena


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мај 01:34Pezo 806 2.0 HDI 2002 na stranski tablici 112233

pezo 806 vo ekstra sostojba moze zamena za skuter vespa ili avtomobil...


888 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мај 01:33LG Velvet 112233

Telefonot e kako nov


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 мај 01:33Изведба на квалитетни кујни од реномирани и познати брендови

Изведба на квалитетни кујни од реномирани и познати брендови


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 мај 20:54бојлер 100литарски

Се продава исправен болјер од 100 литри марка Делиград со термостат и...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 мај 17:40Transporteri

Se prodavaat dva transpteri za kuce Eden pomal. I Eden pogolem cena z...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

10 мај 16:59HEMISKO CISTENJE NA AVTOMOBILI I MEBEL

HEMISKO (Dabinsko) cistenje i dezinfekcija na sekakov vid VOZILA i ME...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 мај 16:17Alpinestars motordziska jakna

se prodava poradi mal broj golemina XL


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 мај 11:54Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila Povekje slojno poliranje Limaro farbarsk...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 мај 10:43Poliranj na Farovi

071/357-415 Vnatreshno i nadvoreshno Poliranje i Chistenje na sekakov...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

06 мај 09:29Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам