Охрид
                   
530 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 13:00Промовирано

Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00Промовирано

Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартм...


9 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 21:54Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman vo Ohrid blizu Ohridskata Gimnazija, pozadi Mini M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 20:18Се издаваат соби до хотел Гранит Охрид

Се издаваат студија во Долно Коњско Телефон 078/281-655


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:55PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI!. Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Na...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:41GOLEM APARTMAN SO PRIJATEN AMBIJENT!

CENETI GOSTI! *SE IZDAVA SAMO VO SEZONA OD 1 JUNI DO 15. SEPTEMV...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 19:41Apartmani Slavica i Marce

SE IZAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 6 DO 10 OSOBI KAJ NOVATA AVTOBUS...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Охрид

Апартмани

Вчера 18:29STAN NA SAMIOT KEJ STUDIO 3 BOBAN

SE IZDAVA STUDIO 3 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum no...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 17:19Apartman do ezerskiot kej,centar

⛱️🌅Blue Sky se naoga vo centarot na gradot na samo nekolku cekori do...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Охрид

Апартмани

Вчера 15:49Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на глав...


20 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:15Se izdava apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 15:02Apartmani vo Pestani

Се издаваат нови апартмани во туристичката населба Пештани на брегот ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:57Нов Апартман 50м до Езеро со Бесплатен Паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот Инфинити се наоѓа во строгиот цен...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:33Се издава нов апартман во строг центар со бесплатен паркинг

Адреса: Партизанска 1 Апартманот FANTASY 2 се наоѓа во центарот на...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:33Апартмани "Аце"

💯💯Одличен избор за вашиот одмор во Охрид💯💯 071 686 372 070 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

АПАРТМАНИ ROOM 88

•ОДБЕРЕТЕ ЕДЕН ОД 3те АПАРТМАНИ: 🔴RED 🟤BROWN & GREEN🟢 • КАПАЦ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:44Garsoniera- Studio Apartman vo najstrog centar na Ohrid

Se izdava kompletno opremen Studio Apartman ( kablovska TV, bezzicen ...


1.790 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00PROMOCIJA "Vila Apartmani Stefan" Ohrid- s.Ramne

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 13:00First line апартман

Клима ,тв кабел,интернет,комплетно опремена кујна,wc,две тераси погле...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:45se izdava nov stan-apartman 55m2,vo centar na Ohrid

aprtmanot se naoga blisku do centarot (pozadi skalestata zgrada) rasp...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 12:38Apartmani Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OREMEN APARTMAN ZA 4 do ...


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:54SE IZDAVAAT APARTMANI

Kompletno opremeni. Moznost za smestuvanje do4lica. Posebna spalna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 11:33Luksuzno opremeni Dvosobni Apartmani

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:56Се издаваат апартмани во Охрид во близина на плажа

Се издаваат студија во Долно Коњско


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:50Se izdava apartman vo Ljubanista za 5 osobi - Ohrid

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naogja na glavniot pat naspr...


45 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 10:02SIGURNI I PRIJATNI APARTMANI

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasit...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:47Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:38Apartmani za iznajmuvanje

.SE izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na ohrid. Apartman...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:38****APARTMANI ANJA****

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani ANJA 1 i ANJA 2 vo najstr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 09:22Издавам луксузен апартман во строг центар на Охрид

Се издава луксузен апартман во Охрид. Апартманот е има одвоена дневн...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 07:29Apartmani Zika Ohrid

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero s...


30 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 06:48Delux apartman strog centar do postata so garaza

Novi delux apartmani Jovan,strog centar na Ohrid, na 80m do ezero, pl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 21:54Апартман ,,СИМОНА,, -Центар

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 18:14Apartman ,,VERA,,-STROG Centar

Se izdava aпартманот ,,ВЕРА,, Sе наоѓа во Строг Центар на градот, во ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 18:14Се издава на краток или подолг период

Стан со дневна и спална во строг центар се издава. Одлична опремено...


40 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 17:10Stan vo strog centar

Апартман Весна се наоѓа во строгиот центар на Охрид до самиот пазар и...


25 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 17:09СЕ ИЗДАВААТ СТАНОВИ; СОБИ И АПАРТМАНИ

Се издаваат студија, станови на перфектна локација во ОХРИД, за крато...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 17:09Ohrid Centar na 40 metri do Plostad

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 16:33Apartmani I Slavica i Marce

SE IZDAVA UREDNO OPREMEN APARTMAN ZA 2 DO 4 OSOBI,KAJ NOVATA AVTOBU...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 16:15Ohrid-Apartmani do ezero

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 14:30Се издаваат апартмани - Вила Мостро Охрид

Се издаваат апартмани во центарот на Охрид, до паркингот кај Waikiki....


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

16 мај 14:01Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам