Охрид
                           
1460 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава одличен стан во Охрид за подолг престој

Се издава одличен стан во Охрид, на Ул. Пере Тошев во зградата наспро...


2 €
или предлог цена
Охрид

Станови

27 апр 13:00Промовирано

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se iznajmuva nov stan vo centar LUX opremen

>>> SLOBODEN POSLE 07.06.2022 <<< Se izdava dvosoben stan vo novog...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 мај 21:15Промовирано

Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:33Apartmani 2SS - Stan 7A

Se izdava Stan na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 МКД
Охрид

Станови

Вчера 23:07Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 МКД
Охрид

Станови

Вчера 23:07Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:06Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50 €
Охрид

Станови

Вчера 23:06Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:34ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

Шифра Ц 46/2 Се продава стан со површинa 65м² со распоред –дневна ...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:07Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:10Se izdava apartman vo centar ohrid

Se izdava apartman centar ohrid kaj dijagnosticki centar Sonce mak 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:04PRODAVAM NAMESTEN STAN VO ORIKUM ALBANIJA

1. Se prodava kompletno namesten stan so pogled na more vo Orikum Alb...


700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:46Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:42Stan vo centar

Rezervirajte si go navreme odmorot za leto 2022.Stan kompletno nanest...


1.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:41Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на гла...


20 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:15Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:47Stan vo centar-kapacitet 6 liza +Parking

Slobodno od 18ti do 25ti avgust!!! Iznajmuvam dvosoben stan 60 kvadr...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:45*** Капитал *** Де лукс опремен апартман во Центарот на Охри

Де лукс опремен апартман во Центарот на Охрид, на топ локација на ули...


39.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:04  НОВ ОГЛАС

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00NOV STAN OD 47m2 - ZDRAVESKI

НОВ СТАН ОД 47м2 БЛИСКУ ДО ЦЕНТАР!! Истиот го има следниов распоре...


61.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:31Stanovi vo izgradba od 61m2 do 66m2!!!

Се продаваат станови во изградба!! Локација: Мирче Ацев бр.35 Катно...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:31Nov stan od 53m2 na Ul. Slavej Planina - ZDRAVESKI

Se prodava stan od 53m2 na Ulica Slavej planina – Ohrid. Stanot e no...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:31Stan od 65m2 so dvor od 50m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Стан од 65м2 на приземје со двор од 50м2 Се продава стан од 65м2 на...


107.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:31Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka - ZDRAVESKI

Stan od 90m2 na Bulevar Turisticka Se naogja vo skalestata zgrada I ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:31Nov stan od 72m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 72м2 на влез на Охрид од Струга Станот го има следниот...


1.100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:30Nov stan od 60m2 vo centarot na Ohrid - ZDRAVESKI

Нов стан од 60м2 позади градски пазар Охрид Гоима следниот рпоред:...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:26Stan od 53m2 So pogled na Ohridsko ezero - ZDRAVESKI

Се продава стан со поглед на Охридско езеро во центарот на градот Охр...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:25Stan od 66m2 vo Daljan - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Naselba Daljan Stanot ima vkupna povrsina od 66m...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:25Apartman vo Ohrid

Апартманот се изнајмува ПОЛОЖБА: Апартманот се наоѓа на прекрасна л...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Охрид

Станови

Вчера 11:19SANRAJS Trosoben Stan 53 m2 centar kaj postata

Agencija za nedviznosti "Sanrajs" nudi na prodazba prekrasen ponov st...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:12Iznajmuvame Luksuzno opremen Dvosoben Stan

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:56Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo centar. Moze za kratok i za podolg period....


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:08Iznajmuvam stan

se izdava stan vo blizina na gimnazijata tel;070947330


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:04Stan od 90m2 vo Ohrid

Se prodava stan od 90m2 vo Ohrid na bulevar Turistička. Stanot go ...


108.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:54  НОВ ОГЛАС

Туристички апартмани

Се издава апартман во централно градско подрачје во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:51Stan od 66m2 vo Ohrid – Daljan

Se prodava stan od 66m2 vo Ohrid – Daljan. Stanot go ima sledniot ...


870 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:46  НОВ ОГЛАС

Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:35Nevselen Stan nov 2021

Prodavam nov ne vselen stan gradba 2021 g.juni mesec zavrsetok na gra...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:14Stan vo Ohrid kaj Okta

Se prodava stan vo Ohrid kaj Okta Stanot e vo povrsina od 73 m2 na s...


111 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:12Familijaren stan vo Nas. Hristo

Super ponuda familijaren stan vo Nas. Hristo do ordinacija Sonce so g...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:12Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам