Охрид
                           
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

03 мај 08:56Промовирано

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 мар 11:51Промовирано

Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

07 мај 10:44Промовирано

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero

Se izdava stan , apartman prva linija do ezero na ul.Kuzman Josifoski...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:56Apartmani LAVO (Centar, Ohridska carshija)

Адреса: 7-ми Ноември, број 9 Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центар...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 15:19Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:09SOBI VO NASELBA RACA . POVOLNO !

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREME...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 14:06Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


9 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:17Апартмани Кате 1 - двокреветни - строг центар

Се издаваат двокреветни апартмани комплетно опремени со сопствено куп...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:51Апартман-соба-министудио

Aпартманот се наоѓа на ул.Егејска бр.17(1 км од центар) во зграда на ...


900 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 12:28****APARTMANI VO OHRID****

Pet kompletno opremeni apartmani i pet studia, sekoj so opremena kujn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:40****APARTMANI FILIP-Strog centar do ezero****

Se izdava luksuzno operemen apartman vo najstrogiot del od centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 11:39Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:31Apartman AnaMarija vo Centar

Klima Televizija Wi-Fi Parking 2 minuti do Centar Se izdava za p...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 06:37PRIJATEN SMESTAJ ZA VAS ODMOR

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasite ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:49Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:02Apartman vo najstrog Centar na Ohrid

Slobodni termini29-31 juli....6-8 avgust i posle 22ri avgust...izmegj...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:29SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:45Вила Дионис

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид. Собите се комплетно о...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 15:40Се изнајмува апартман (Вељаноски)

Вилата "Вељаноски" e лоцирана во населбата Видобишта во мирниот дел н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:38Се издава Апартман на 1 минута од кејот на Охридското езеро

Се издава Апартман во близина на кејот на Охридското Езеро. Апарманот...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 13:24Villa Koceski*** Pestani

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i ...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:41Sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdavaat sobi so kupatila (dvokrevetni i 1 trokrevetna) vo centaro...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:25Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:25Sobi i apartmani Ohrid

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 12:08Apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid vednas pozadi pozarnata stani...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 11:42Se izdavaat apartmani pokraj ezero - Ohrid

Apartmani so pogled kon ezero. Vklucen besplaten parking i vlez na b...


50 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 11:40APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:52Sunny Lagoon Apartments-Охрид

За претстојниот празник Св. Кирил и Методиј поминете го во нашите сту...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:51Нови студио апартмани "Sunny Lagoon-Apartments" во Лагадин

За претстојните празници поминете ги во нашите студио апартмани во Л...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 10:51Ohrid sobi evitino udobno rezervirajte

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:13Se iznajmuva dvosoban vo centar

Se iznajmuva na turisti i dnevni prestoj nov i luksuzno opremen dvoso...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:39АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид(3 мин од Стар Чинар 5...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 07:56Apartmani Dudan Vo Ohrid

Издавам апартмани во центар на Охрид во близина на езерото!! Апартма...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 21:15Apartmani Kalimero-Centar,Ohrid

Се изнајмуваат апартмани во центарот на Охрид,на само 2 минути од гра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 19:13Se Izdava Nov Apartman so Besplaten Parking

Apartamanot e so povrsina od 90 m2 I kapacitet za smestuvanje na dve ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 16:13Apartman gogo

Se izdava apartman za 4 osobi vo sprat od kuka Opremen so Tv Kablo...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 15:02San vo strog centar-kapacitet 6 lica+Parking

Slobodno od 29ti avgust!!! Iznajmuvam dvosoben stan 60 kvadrati,smes...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 14:45СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 12:28PRIJATEN AMBIJENT ZA PAROVI

CENETI GOSTI! Rabotime spored protokolot na vlada na RSM.Nasite ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 09:48Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani 850m oddaleceni od centarot na Ohrid. Apartman ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 09:38IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

17 мај 07:59Apartmani Ohrid Centar

Se izdavaat apartmani vo strog centar na Ohrid Povekje informacii na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

16 мај 21:47Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам