Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bova

Prodavam golema bova. 60sm. Tel 076 530 095


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:21Kajce

Kajceto e vo odlicna sostojba, so motor Tomos 4 so dolga cizma, nov p...


1.900 €
или предлог цена
Денес 15:53CAMEC

SE PRODAVA OHRIDSKI CAMEC DOLZINA 5.85 PROIZVEDENO 2012 GOD REGISTRIR...


Денес 15:40Camec

Se prodava camec koristen edna sezona Dolzina 6,5 metra Sirina 2,2...


6.000 €
или предлог цена
Денес 14:49Yamaha 8

Se prodava yamaha 8 kako nova, so dolga osovina.


Денес 14:49GLISER ГЛИСЕР

Се продава глисер К-570 7+1 со вонбродски мотор JOHNSON 73.5KW 2Т до...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:57Sea Ray 3.0 lit, 140 ks, 5.5 m , gliser

Prodavam bezprekoren gliser Sea Ray 3.0 lit., 140 ks , so vgraden mot...


5.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.000 €
Денес 06:47Se prodava Brod metalen vo Ohrid dizel motor

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 10:00Sidro novo 8kg 112233

sodroto e novo se otvara i se sobira


Вчера 01:20Gliser Celebrity 180

Gliser donesen od USA so pominati 400 sati, registriran za 8 lugje, i...


16 мај 15:08Gliser Bayliner 175 2007 3.0 mercruser

Motor natresen Mercruser 3.0 4 cilindri 135 konji 2007 godina Gisero...


16.500 €
или предлог цена
16 мај 10:09Gliser

Elan gliser 4.45 Penta jonson 50 Mozi zamena za kola


4.500 €
или предлог цена
16 мај 07:05Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba, momentalno na camec i moze da se proba vo sekoe ...


4.000 €
или предлог цена
15 мај 21:44Gliser QUICKSILVER 470 SPORT so MARINER 90

Stabilno i mnogu čvrsto sportsko korito od najrenomiran proizvoditel ...


10.500 €
или предлог цена
15 мај 11:42Tahoe playboy katamaran

SE PRODAVA Katamaran taho od najgolemite 7.60m na 2 80m registriran z...


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 18:56gliser STARKRAFT

Se prodava gliser STARKRAFT so kabina,i fabricka cerada so koja se po...


6.500 €
или предлог цена
13 мај 19:32Ohridsko kajce camec

So dokumenti br za kontakt 072592848


13 мај 19:10PENTA TOMOS 4 kako nova

Pentata e vo odlicna sostojba kako nova nema bez dokumenti.


13 мај 16:13Sidro novo 8kg 112233

Sidroto e novo se otvara i se sobira 8kg


1 €
или предлог цена
11 мај 01:33Krstarenje niz celo ohridsko ezero So Luksuzni Brodcina

Krstarenje niz celo ohridsko ezero po vasha zelba so novi Luksuzni br...


1 €
или предлог цена
11 мај 01:33Bayliner 2050 Capri

Bayliner 2050 Capri Vo odlichna sostojba Brodski motor Mercruiser 3...


15.000 €
или предлог цена
09 мај 20:55Prodavam gliser vo top sostojba !!!

Gliser RANGER vo super sostojba , so vonbrodski vgraden motor Jonson ...


6.000 €
или предлог цена
09 мај 19:43Merkury EFI 115- 2005 god so dolga cizma 112233

Merkury four stroke cetiritaktna so dolga cizma EFI 2005 god orginal ...


7.500 €
или предлог цена
09 мај 00:59Krstarenje niz Celo Ohridsko Ezero so novi brodcina 112233

Marina Boat Raspolaga So povejke Novi Luksuzni brodcina zastiteni zat...


09 мај 00:59Rezervoar Tomos

Prodavam dobar rezervoar za Penta Nema vnatresna korozija Cena 300...


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 23:12Penta Mercury 65

Penta Mercury 65 So dokumenti


08 мај 16:03Sidro 8kg novo 112233

sidroto e novo se otvara i se sobira 8kg novo


1 €
или предлог цена
07 мај 02:06Prikolica za katamaran

carineta


06 мај 18:40OMC delovi za plovila.

Prodavam delovi od OMC 400 i OMC 800(z-noga, cizma) za brodovi, camci...


По Договор
или предлог цена
06 мај 08:14Motor Opel Omega 3.0i, 24v, 150kw.

Prodavam motor od Opel Omega 3.0i, 24v, 150kw, 6cilindri liniski, pos...


06 мај 07:55Turisticki Brod

BROD turisticki dolzina 9m sirina 3m proektiran So Wc,kujna ,salon.sp...


По Договор
или предлог цена
05 мај 14:06Anlaser za motor Mercruiser-gliserski

Anlaser zs motor gliserski Mercruiser


По Договор
или предлог цена
05 мај 11:03Mariner mercury four stroke

Odlicno socuvana penta mariner 25ks cetiritaktna, dolga osovina, so r...


2.600 €
или предлог цена
04 мај 08:19Brod Dalmatinka NOV

Dlmatinka brodce novo, proizvedeno 2021god so vonbrodski motor mercur...


15.000 €
или предлог цена
04 мај 08:18Глисер SEA ARROW 25

Се продава глисер SEA ARROW 25 со евро приколка Должина на пловило...


03 мај 14:46Se prodava camec so motor

Se prodava camec 4m so dokumenti spreman e za farbanje no ne e isfarb...


1.000 €
или предлог цена
03 мај 06:01Dve daski so edra kompletni

Prodavam dve daski so edra kompletni, kako novi. Cena na eden komple...


390 €
или предлог цена
02 мај 23:322011 Bayliner gliser

Odlicna sostojba. 45-50 rabotni saati na motor (Mercruiser 135HP) Za...


16.500 €
или предлог цена
02 мај 06:07Edrilica

6.20 dolzina 2m sirina


25 €
или предлог цена
30 апр 15:34Sea doo Bombardier XP LIMITED VTS JUMP SISTEM

CENA NA LICE MESTO Moze zamena Ekstra skuter mn zacuvan kako nov bez...


23 €
или предлог цена
30 апр 13:43Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам