236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S 9

Samsung Galaksi S 9 Raboti na site mrezi Donesen od svajcarija Infor...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:09Prodavam Apple iPhone 5 se

Prodavam dva Apple iPhone 5 se,telefonite se mnogu zacuvani ne se pag...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:27  НОВ ОГЛАС

Iphone 12

Telefonot e kupen od Thome Celosno pakuvanje


540 €
или предлог цена
Денес 07:23A72 garancija

Se prodava mnogu malku koristen, bez tragi na koristenje so originaln...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:00  НОВ ОГЛАС

Ericsson W200i. Odlicno zacuvan,

Ericsson W200i Prodavam Sony Erikson (BELIOT model) vo odlicna sost...


700 МКД
или предлог цена
Денес 00:03Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon.

Nokia C3-01. Vo perfeknta sostojba, kako nov od salon, baterijata drz...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 00:03iphone 6 plus 64 gb odlicen

Iphone 6 plus 100% ispraven sve original na nego


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone 11 PRO 64Gb Silver

Telefonot e kako nov,donesen od ch ,battery health 84% mob: 077 684 ...


4 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
43 €
Вчера 16:25Samsung s20 so skrseno staklo ekran zdrav moze i zamena

Se prodva Samsung s20 so skrseno staklo ekran zdrav moze i zamena


1 €
или предлог цена
Вчера 14:49Iphone 11 pro max

Se prodava iphone 11 pro max ist kako na slikite.Mala puknatina na st...


32.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40Huawei p30 lite

Телефонот е во одлична состојба


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Вчера 11:19iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus super socuvan so mala puknatinka vo ekran mnogu malku s...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Se prodava samsung s7

Tel e ispraven seuste go koristime cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Вчера 10:46Se prodava Black view 5500 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba seuste pod garancija


5.000 €
или предлог цена
Вчера 10:46Iphone XS 64 gb Gold

Iphone XS 64 gb Gold Telefonot raboti na site mrezi - Face id rabot...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 08:47P40 pro + GT2 casovnik

Telefonot i casovnikot se vo ispravna sostojba Telefonot ima garanci...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:22POCO X3 PRO NOV NEKORISTEN

TEL.. NOV NEKORISTEN SO GARANCIJA KOMPLET KUTIJA GARANCIJA....BEZ ZAM...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 06:06HONOR 20 LITE... 2 TEL...

EDNIOT TEL.. E VEKE PRODADEN .KAKO NOVI... HONOR 20 LITE SO POLNAC I ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 06:06Se prodava Samsung S6

Se prodava Samsung S6


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
17 мај 15:56Samsung A51

Prodavam mobilen telefon SAMSUNG A51 ispraven odlicno socuvan so zas...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
17 мај 15:20Iohone 6s 16 gb nov staklo

Telefonot e vo fabricka sostojba bez znaci na koristenje nov staklo


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 12:49Iphone se 64gb odlicen

Telefonot e vo 100% ispravna sostijba i odlicno socuvan


3.500 МКД
или предлог цена
17 мај 12:38Iphone 4s 16 gb odlicen

Telefinot e 100% ispraven i odlicno socuvan


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 12:18Apple iPhone 8 never locked

Prodavam iPhone 8 Space Gray, vo ekstra sostojba, kako nov, never loc...


9.500 МКД
или предлог цена
16 мај 21:45HUAWEI Ascend Y530 (za delovi)

Se prodava HUAWEI Ascend Y530 za delovi. Telefonot e navrnat. Ne e no...


500 МКД
или предлог цена
16 мај 20:08Iphone 8 Plus

Se prodava iphone 8Plus vo odlicna sostojba,raboti na site mrezi.Sled...


200 €
или предлог цена
16 мај 15:14SAMSUNG GALAXY A30S

Telefonot e kompletno ispraven, maksimalno zacuvan bez grebanici kori...


7.100 МКД
или предлог цена
16 мај 09:44Samsung Galaxy A22 5G НОВ НЕОТПАКУВАН

ТЕЛЕФОНОТ Е НОВ НЕОТПАКУВАН 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА


10.500 МКД
или предлог цена
15 мај 18:49Samsung s8 4ram so 64 iako nov 112233

tel e kako nov neverkol rabotat na site mrezni opetatori


1 €
или предлог цена
15 мај 00:22Samsung Galaxy A40

Se prodava Samsung Galaxy A40 telefonot e kako nov, maksimalno socuva...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
14 мај 23:39Iphone 12 128GB

Prodavam iphone 12 crna boja 128 gb 95%baterija Face id true tone


560 €
или предлог цена
14 мај 22:36Се продава iPhone XR како нов

iPhone XR како нов 4-5 месеци користен, нема ниту една грепка се функ...


14.500 МКД
или предлог цена
13 мај 13:50Prodavam Iphone 7

*mali grebanici na zadniot del od telefonot


6.200 МКД
или предлог цена
13 мај 12:39Prodavam Samsung a20e

Octa core procesor 13mp 5mp dual rear camera 8mp front camera 32gb ...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мај 12:39Xiaomi QIN F21 PRO

Xiaomi QIN F21 PRO, 4GB/64GB, Android 11, DISPLAY: 2.8 " TFT 480...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:13Siemens C25 retro.

Prodavam Siemens C25 retro. Odlicen model, vo odlicna sostojba isprav...


500 МКД
или предлог цена
12 мај 19:44Nokia 6020. Odlicno zacuvan.

Nokia 6020. Kompletno ispravna, odlicna baterija, raboti na site kart...


700 МКД
или предлог цена
12 мај 19:18Siemens MC60 retro. Komplet vo kutija.

Prodavam Siemsns MC60 eden od najubavite simens retro modeli. Kupen o...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 19:10Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G Kupen od T-mobail Dve god garancija


300 €
или предлог цена
11 мај 23:29IPHONE 11 PRO (kako NOV!!!)

Iphone 11 PRO !!!mnogu socuvan kako nov !!! battery health 83% (drz...


459 €
или предлог цена
11 мај 13:06Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам