Гостивар
Подкатегорија:
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Balkanec

Se prodava 7 meseci procisten i vakciniran 3 dozi


80 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

Вчера 08:50



Petli AMROK

Petlite se 5 mesecni, imam I selski petli hraneti so domasna hrana be...


30 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

Вчера 08:00



Domasni Jajca

Domasni Jajca i Kokoski hraneti so prirodna hrana bez koncentrati .ko...


15 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

Вчера 08:00



Konj, Коњ,Poni,Пони

Se prodava ,,PONI,, e mnogu miren,ucen na sedlo. Koj e interesiran...


600 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

16 мај 16:34



Presa Canario

Se prodavaat Presa Canario masko i zensko Info 076496140 Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

16 мај 11:09



Mali Kucenca Cane Corso

Cisto krvni kucinja Cane Corso. Stari 40 dena vakcinirani so prva vak...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

13 мај 11:59



Bikovi Telinja

070 215 508 070 215 508


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

04 мај 22:41



Satki kokoski

Satki i kokoski za kontak na tel; 070 577 266


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

03 мај 21:36



Presa Canario

Presa Canario mazjak za parenje Info 076496140


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

31 мар 16:44



Se prodava akvarium zaoblen 50x33x visina 34 so masa65x48x81

Se prodava akvarium zaoblen so dimenzii 50x33x so visina 34 Akvarium...


11.000 МКД
или предлог цена
10 мар 03:08



Malinoa Belgijski ovcar orginal

Se prodavat orginal belgijski ovcar cisto krvni stari 10 meseci vaksi...


250 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Животни / Кучиња

18 фев 13:00



Specialno za cuvanje pilinja

Specialno za cuvanje pilinja so digitalnı temperatura 070488333


250 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

16 фев 14:24



SE BARA ZENKA SAMOJAD ZA PARENJE

SE BARA ZENKA SAMOJAD ZA PARENJE broj za kontakt: 078 329 161 Bojan


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

18 јан 15:52



Kucicki za kucinja

Pravime kucicki za kucinja, kako ovaa na slikite. Kucickata koja e na...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

19 дек 12:31



Nova ЈАКНА, JAKNA, PALTO VODOOTPORNO ZA KUCE OD MAL RASR

Se prodava nova jakna za kuce od mal rast. Vodootporna. Waterproof. ...


20 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

02 ное 14:15



Se prodava oprema za akvarium

Filter pumpa Greac 300 W Vozdusna pumpa


2.000 МКД
или предлог цена
28 авг 18:06



Persisko mace

Se prodavaat dve cistokrvni persiski macinja tel.za kontakt 078339242...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Мачки

29 јул 03:10



Amrok Kokoska i petli 3+1

Se prodava amrok 3kokoska 1petel orginal%100


4.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

26 мај 14:23



Zagari

Се продаваат кутриња од расата Руски пегави гоничи, цистокрвни, потек...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

13 мар 19:29



Kupuvam yorkie

Kupuvam Jorkširski terijer do 350€


350 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

27 дек 21:20



Papagali tigrici

Standard tigrici kolicinite ograniceno... Poteklo od italjanski i tu...


11.111.111 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

18 дек 16:28



Tigrici standard

Mladi standart tikrici od 2 do 6 mesecno sitese halkirani Cena 20€ ...


11.111 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

18 дек 16:27



Civava vakcinirana so pasosh od uvoz Чивава

Se prodava prvoklasna Civavа zensko kucence od uvoz Staro 4 meseci ...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

22 окт 20:32



Prodavam gulabi

Prodavam gulabi po extra cena. Tel samo na ovoj 075 246 007,


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

16 сеп 11:23



Bullmastif

Zenka Bullmastif, 2 godini stara, so pedigre za prodazba, cena po dog...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

24 мај 21:30



Presa Canario

Mazjak Pero De Presa Canario(Kanarska doga) so vrvno pedigre spremen ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

24 мај 21:25



Prodavam konji

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

22 мај 22:10



Akvarium

Se prodava akvarium kompleten so:10 vrsti ribi Cena po dogovor Info...


450 €
или предлог цена
03 мар 22:58



French bulldog

Se prodavaat dve kutrinja od rasata Francuski Buldog. 1 maski i 1 zen...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

27 јан 11:31



Persiska macka 1god

SE PRODAVA ZENSKO CISTOKRVNO PERSISKO MACE, SO PRIMENI VAKCINI MIKROC...


150 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Мачки

03 ное 16:17



Bik za kurban

Prodavam bik za kurban od srpska rasa simental


1.111 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Животни / Останато

08 авг 17:49



Kafez

Prodavam kafez ili menuvam za kanarinci. Poveke informacii na 078 45...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Птици

18 јул 20:21



Crveno beli bikovi i telinja

.070 215 508 070 215 508


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

25 мај 21:54



crveno beli bikovi telinja

.


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Останато

22 мај 20:53



pit bul za parenje ili se prodava

Prodavam pit bul ili mode koj ima zenka za parenje


200 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

01 дек 23:06



Ce продават кучиња

Се продаваат 2 добри,јаки борбени кучиња Шарениот е стар 1 година и ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

24 ное 15:43



LABRADOR ZENKA ZA PARENJE

Labrador zenka za parenje so pedigre {rodovnik} bara mazjak Labrador ...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Животни / Кучиња

27 окт 12:29



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам