13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Ексцентрична преса

Ексцентрична преса


250 €
или предлог цена
Вчера 09:10Се продава Апарат за аргонско

Апарат за заварување Telwin Tecnica inverter 141 Со кабли за аргонско...


250 €
или предлог цена
Вчера 09:10Се продава Рачна преса

Рачна преса (шаблон види слика) за обликување на цевки од инох


250 €
или предлог цена
12 мај 14:17Се продава Маказа за лим

Маказа за лим


230 €
или предлог цена
12 мај 14:17TELEOPTIK set za oksigen za secenje i zavaruvanje

Koko nov KONTAK 070 845 845


350 €
или предлог цена
12 мај 11:20AMADA Apkan Presa

Amada promecam 4 m vitkanje so 160 T pritisok Cnc upravuvanje 4 o...


222.222 €
или предлог цена
03 мај 20:39CNC PLAZMA masina

Se prodava nova cnc plasma mashina so rabotna povrsina 3000 x 1500 mm...


10.700 €
или предлог цена
17 апр 18:41Dizni i cauri za plazma aparat

Se prodavaat dizni i cauri za plazma aparat za secenje poradi zgresen...


1 МКД
или предлог цена
29 мар 19:17OSTRENJE - PILI - NOZEVI - ALATI - CIRKULARI -

Ostrenje site vidovi alati Odrzuvanje i ostrenje alati od drvnata i...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 16:48CNC NOZ ZA cNC MASINI

Prodavam noz za cnc masinii.


90 €
или предлог цена
23 дек 13:24Mashina za ispravanje armatura

Mashina za ispravanje armatura Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
09 мар 22:58Masini za bravari

Se prodava vo blok


3.000 €
или предлог цена
08 јан 22:58Glodalla Rajberi Kruni Burgi i dr. Alat

Alat za CNC Freza Alu-Metall Od ф1mm do ф40mm novi proizvo.CH Ce...


2 €
или предлог цена
16 јун 15:21Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам