Гостивар
                           
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Mavrovo

Se izdavaat luksuzno uredeni apartmani vo Mavrovo so prekrasen pogled...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Денес 00:30Se prodava Deluxe kuka so lokal vo centarot na gradot

Se prodava Deluxe kuka so lokal od 80m2 so dvor i 2 parking mesta vo ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 14:42LUKSUZNA HACIENDA VO MAVROVO

Se prodava LUKSUZNA HACIENDA vo Mavrovo. Kompletno opremena. Plac 200...


350.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 09:45SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

07 јун 13:57Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


45 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

07 јун 11:02Se prodava kuca vo centar , Gostivar !!!

Se prodava kuca 100m2 so dvorno mesto 400m2 garaza 16m2 , vo ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

05 јун 22:13Mavrovo Square Villas & Apartment

Се издава луксузна вила во Маврово. Вилата поседува : - Голема ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

05 јун 22:08Се издава Вила во Маврово

Vila, sovremeno opremena so ubav pogled na planinata Bistra 🏔 - S...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

05 јун 21:04Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 19:31Se prodava prekrasna vikendica vo Mavrovo

Se prodava nova vikendica vo Mavrovo na samo 100 m od glavniot pat,2 ...


145.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 13:53Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 12:58Se prodava kukja vo Gostivar na odlichna lokacija

Se prodava kukja vo Gostivar na odlicna lokacija,naselba Dutlok vedna...


160.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

02 јун 16:01shitet shtepi

shitet shtepi ne afersi te shtepis se kultures me saktesisht ruga beo...


195.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

01 јун 09:12Вила во Маврово со прекрасен поглед кон езерото

За Нова година е веќе изнајмена! Се изнајмува вила во Маврово во м...


75 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

31 мај 23:22Kuka do policija

Se prodava kuka do policiska stanica so 4 delovni prostorii i 3 stana...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

31 мај 07:38Kukja vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 16:53Kuca na 3 sprata vo gostivar

Se prodava kukja vo naselba mlaki na 3 sprata. Sekoj sprat e poseben ...


135.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

30 мај 16:53Mavrovo /Apartmani se prodavat!!!

Se prodavaat 4 etaza , 4 *220m2 , cist imoten list moze da sekupi i ...


780 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

29 мај 20:46Kuca

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pa...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Kuca so dvor+ plac

Prodavam kuca(lepenka) so dvor se e zagradeno ima svoj pat sto ileguv...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

26 мај 06:12Villa Lux 3

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo pred Galicki pat so 6 sobi, 2 b...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 16:58Villa Lux Mavrovo

Se iznajmuva luksuzna vila vo Mavrovo so 4 spalni sobi, 2 banji,golem...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 16:58Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар. Куќата излегува н...


115.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 14:57Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

🗣Се продава куќа со голем двор во населба Питарница Куќата има од...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 14:57Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

22 мај 10:12Mavrovo vila

Prodazba,Iznajmuvanje mozna i zamena za stan. Vkupna povrsina 117 so ...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

19 мај 15:54Se prodava vikendicka

Se prodava vikendica


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

16 мај 10:22Se prodava Vila

Mavrovi anovi, Bel konj, Vrbenski pat Dnevna, kujna, trpezarija so 4...


120.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

08 мај 09:02Апартмани Кула Бор

Се издаваат апартмани во с.Никифорово, Маврово


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

06 мај 20:54Apartmani vo Mavrovo!!!

Prodavam apartmani vo Mavrovo na top lokacija na 900m od ski centrite...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

06 мај 13:00ВИЛА ВО МАВРОВО

Резервираје Вила за престој и уживајте во Маврово. https://instagra...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

05 мај 13:28RENT A VILLA IN MAVROVO

Book a Villa and enjoy in Mavrovo. Location: Ski-Center. https://i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

05 мај 13:28Mavrovo Square Villas & Apartment

Се издава луксузен апартман во Маврово. Апартманот е целосно опр...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 апр 21:52Mavrovo Square Villas & Apartment

Се издава луксузна вила во Маврово. Вилата поседува : - Голема дн...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

22 апр 21:52Se prodava Kukja 600m2

Se PRODAVA KUCA Na ELITNA lokacija raspolaga so 10 sobi DVORNA povors...


5 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

20 апр 00:34Се продава куќа во Маврово/ Se prodava kuka vo Mavrovo

Се продава куќа во Маврово Со поглед на езеро. За повеќе информаци...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

18 апр 22:45SE PRODAVA objekt vo mavrovo

Se prodava objekt vo mavrovo so pravo na porvrat na DDV ,Mozno e ZAME...


770 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

14 апр 18:39Vikendica vo Mavrovo!

Se izdava vikendica vo Mavrovo. Vikendciata se naogja na ekstra loka...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

11 апр 14:28Vikendicka

Se prodava vikendica


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

07 апр 20:03Vikendica vo Mavrovo od 260m2 do Hotel Radika

SE PRODAVA PREKRASNA VIKENDICA VO MAVROVO-LEUNOVO DO HOTEL RADIKA SO ...


150.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

31 мар 15:12Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам