Гостивар
                           
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава или издава под кирија

Станот е во кат 1 66м2+3м2 подрум Се продава со мебел и без мебел со...


900 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
66.000 €
Гостивар

Станови

Денес 13:00Издавам апартман со тераса во Маврово

Издавам апартман со тераса во Станбениот комплекс во Маврово, кој се...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Денес 07:57SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

Вчера 14:43Se prodava Nov Stan 94m2

Se prodava nov stan 94m2. Stanot se naoga na patot na avtobuska stani...


785 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

Вчера 09:26ул. Невена Георгиева-Дуња, Стара Рампа, Кисела Вода

Издавам нов, невселуван стан, комплетно опремен со нов мебел и техник...


300 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 јун 23:42Se Iznajmuva garsonjera TOP CENTAR za dvajca

Se iznajmuva za minimum edna godina a moze i podolgo opremena garsonj...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Гостивар

Станови

05 јун 20:22Mavrovo apartments rent se izdava stan

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

05 јун 07:51Стан 75m² на 3-ти кат 8m² подрум, комплет луксузно опремен

Се продава стан од 75m² на 3-ти кат, плус 8m² подрум, комплетно луксу...


60.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

04 јун 10:58Ekstra luksuzen 36 m2 stan

Renoviran komplet. Namesten. Vseliv vednas.


300 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 јун 18:39Se prodava stan vo Mavrovo

Se prodava stan novogradba od 55m2 so 19m2 dvor vo Mavrovo. Cena 67....


67.725 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

03 јун 17:00Stan vo Gostivar

Se prodava stan vo Gostivar. Dnevna so kujna 2 spalni Hodnik Wc...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

03 јун 12:10Продажба на станови во Маврово

Се продаваат станови во Маврово на најубава локација за повеке инфо:0...


1.300 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

02 јун 14:08SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTO

#SHITEN -#SEPRODAVAT-#FORSALE #BANESA #LOKALE-#DELLOVENPROSTOR #STA...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

02 јун 11:31SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA...

SE PRODAVA NOV STAN 105 M2 VO GOSTIVAR 6 ZONA VO GOSTIVAR... STANOT ...


65.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 јун 23:09Se prodava stan

Se prodava stan vo maleardi 96m2 tri spalni renoviran komplet Konta...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 јун 21:23Nov Stan Namesten

76 m2 namesten full so 3 sobi dve banja golem balkon


76.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

01 јун 14:05Se prodava, nov stan,nevselen,polunamsten,60 m2,imoten list

Se prodava, nov stan, nevselen, polunamesten, vo nova zgrada, izgrade...


69.000 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

31 мај 13:00Целосно опремен стан во Маврово со поглед на езеро

City Partner АГЕНЦИЈА продава апартман тип А во Станбениот Комплекс М...


73.500 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

31 мај 10:10Се продава стан во строг Центар-Гостивар

Се продава стан во строг Центар во Гостивар. Станот располага со повр...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

29 мај 15:05Apartman Mavrovo /Апартман Маврово

Se iznajmuva nov apartman 36m2 vo Stanben kompleks Mavrovo( 5ti kat i...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

28 мај 19:35Apartmani Invictus vo Mavrovo residence

Se iznajmuva nov apartman so najdobra lokacija vo Mavrovo.Apartmanot ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

28 мај 19:35Stan

Se bara stan vo grad Gostivar so dva ili tri sobi .cena po dogovor .k...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

27 мај 18:56Апартман во Маврово

Се издава апартман со површина од 33м2, со капацитет за сместување н...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

27 мај 11:21Se izdava Stan

Se izdava stan vo Gostivar vo centar na gradot do policiska stanica 6...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 мај 03:43Luxuzen stan

Se PRODAVA celosno opremen stan so Se mebel,kompletno renoviran 157 m...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

22 мај 22:00Se izdava apartman vo Mavrovo

Se izdava nov apartmant na prizemje vo mavrovo vo noviot objekt na Fo...


70 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

21 мај 22:39stan so kirija

se izdava stan blizu avtobuska stanica Gostivar stanot e 88m stanot...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Станови

21 мај 00:38Stan na prizemje 36m2+podrum

Se prodava stan na prizemje 36m2+podrum opremen adresa kj vardar.Pove...


35 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

19 мај 23:13Baram stan ili plac

Baram stan ili plac pokraj avtopatot Gv-Te samo na privatniot lice ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

13 мај 17:55Се изнајмува стан целосно опремен

Се изнајмува стан целосно опремен со мебел, бела техника, инвертер кл...


250 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

12 мај 19:21Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan od 80m2 vo 1-vi sprat. Trosoben so lift podrum, cena 2...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

07 мај 22:03Banesë e re extra luksoze 122m2 nov stan

Banesë extra luksoze në bllokun më të mirë me pozitë nga jugu


850 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

07 мај 12:34Se Izdava Stan vo Centarot na Gradot

Se izdava nov stan 80 kvadraten vo centarot na gradot Gostivar, green...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

05 мај 14:40SE PRODAVA APARTMAN VO MAVROVO CENTAR

Se prodava apartman vo Mavrovo do Ski Centarot. Kontakt info : 070 3...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

05 мај 13:28СЕ ИЗНАЈМУВААТ АПАРТМАНИ МАВРОВО

Апартмани Карбула во Маврово, веднаш до Ски Центар. Ве очекуваме! ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

05 мај 13:28Se izdava stan vo top lokacija

se izdava stan sproti gradska bolnica info 072 624 724 Azir


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

25 апр 19:37Nov izgraden nadgradba

Povolna cena,ubav pogled ,so komplet dokumentacija. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

23 апр 00:29Prodavam stan vo Gostivar!!!

Prodavam stan na najubavata lokacija vo Gostivar na 6 kat od 8 stanot...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Станови

22 апр 14:33Се изнајмуваат апартмани во Маврово

КАРБУЛА Апартмани во центарот на Маврово. Нови, комплетно уредени. ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

19 апр 20:04RENT APARTMENTS IN MAVROVO

Karbula Apartments for rent in Mavrovo, next to the Ski Center. New, ...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Станови

19 апр 20:04Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам