Гостивар
                   
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo selo Leunovo, Mavrovo

Prodavam gradezno zemjiste vo selo Leunovo, Mavrovo, so cista dokumen...


70 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 12:14Plac na atraktivna lokacija

Se prodava plac/niva od 6000 m2 na glaven pat Gostivar-Ohrid, vo bliz...


28.500 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 11:47СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ, ПОКРАЈ АСФАЛТ, БЛИСКУ ДО ГОСТИВАРСКА ПАТАРИ

Се продава парцела блиску до гостиварска патарина, на патот за Зубовц...


1 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 08:29PLAC MAVROVO

Se prodava gradezen plac 805 m2. Placot se naogja na 100 metri pred ...


109 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 12:49Plac vo Mavrovo

Se prodava plac vo Mavrovo na odlicna lokacija na 300 m od ski tereni...


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:53PLAC VO DUTLOK POVOLNO

Se prodava plac vo Dutlok so golema markica za gradba so moznost da s...


275 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:34Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

28 мај 10:10••GRADEZEN PLAC VO NASELBA CIGLANA-GOSTIVAR 650M²••

--Se prodava gradezen plac vo naselba Ciglana Gostivar. Placot e na s...


70 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мај 12:18Vend për ndërtim

Shitet vend per ndertim 722m me mundsi ndertimi 2 shtepi sipas deshir...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

27 мај 01:24Plac vo 7 zona 381 m2

SE RODAVA PLAC VO GOSTIVAR VO 7 ZONA SO NIKAKOV PROBLEM MOZE SEKOJA V...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:20PLAC VO BALINDOL OD 649 M2

SE PRODAVA PLAC OD 649 M2 VO BALINDOL MOZE DA SE GRADI KUQA SO 1 ILI ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:20Plac vo 7 zona 353 m2

se prodava plac vo gostivar od 353 m2 so imotenlist so kanalizacia s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 17:19Se prodava gradezno zemjiste 1430m2, so vila 280m2,Mavrovo

Se prodava odlicen plac vo Mavrovo,vednas do igralisteto i ezeroto,so...


500.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

26 мај 10:41Plac za vikendici

Se prodava parcela vo mavrovo kp. 1387/16, 993 m2 ekstra lokacia i ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

25 мај 20:06Plac vo Balindol

Plac vo Balindol. KP.br.922 -plac so povrsina od 816m2, KP.br 925/5...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

25 мај 16:51se prodava niva vo vrapcisteee gostivar

vrapciste gostivar kp 804 imoten list 444 zainteresirani da se javat...


150 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

23 мај 21:46Se prodavaat placevi vo Mavrovo (500-600m2) Маврово плацеви

Се продаваат три плаца во Маврово со површини од : 511м2, 557м2 и 625...


85 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица место ...


65 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57Se prodava plac vo 7ma zona Gostivar, za gradba na kukja

🗣Се продава плац во населбa 7ма зона, Гостивар До плацот има прис...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 14:57Се продава парцела во близина на нас. Маврови Анови

Се продава атрактивна парцела со вкупна површина од 2479 m2 во близин...


1 МКД
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 12:26СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402 м2

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 1402м2 ПОКРАЈ АВТОПАТ , КАРШИ БУНАР ПЕТРОЛ ВО ВЛЕЗ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 11:13СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 720м2- МАЛЕАРДИ

Се продава плац од 720м2 во влез на Гостивар во Малеарди, П+5+ПК , 11...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 11:13GRADEZEN PLAC VO MALEARDI 1562m2 - GOSTIVAR

Se prodaca plac od 1562m2 vo Maleardi, so 1 markica A-2 [ P+3+PK ] 15...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

22 мај 11:13Selo Lesnica-Gostivar

Placot se naoga blizu seloto Zdunje.


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 мај 12:05Se prodava ili menuva za stan

Se prodava, plac od 277m2 vo Maleardi, Gostivar 1... poseduva celosna...


200 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

21 мај 10:49PRODAVAM PLAC VO BLIZINA NA STAR JAVOR

Prodavam gradezen plac ispod zeleznickite prugi vo blizina na star ja...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

19 мај 12:21Село Здуње / Земјиште со маркица

Се продава парцела од 5592м2,погодна за градба.Приклучок за вода и ст...


41 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

17 мај 18:52Shitet vend për ndërtim 722 m2.

Shitet vend për ndërtim 722m me dy markica Lokacioni në hyrje të ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

11 мај 08:39SE PRODAVA PLAC

Se prodava gradezna parcela vo centar ot na Gostivar so broj 7156/1 i...


352.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

10 мај 21:16SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE HITNOOOO

SE PRODAVA NIVA VO SELO DEBRESE GOSTIVAR NIVATA E VO OKOLINA NA PRET ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

09 мај 13:44Plac do glaven pat Gv vrapciste

Idealno mesto za gradba I I biznis do placot Ima struja I voda I uste...


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

08 мај 10:58нива во влез на гостивар

се продава нива во влез на гостивар кај мостот 2455 м2 во местото ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

03 мај 14:45Shitet vend per ndertim

Shitet vend per ndertim 291 m2 ne Zonen e 7


290 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 мај 16:41Shitet Plac

Shitet plac 329 m2 cmimi sipas marveshjes


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

02 мај 16:37Plac za HOTEL vo MAVROVO

Se prodava plac na odlicna lokacija so namena B5 za hotelski kompleks...


180 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

28 апр 15:01Vip plac MAVROVO

Se prodava plac vo Mavrovo na super lokacija so site mozni uslovi, as...


43.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

28 апр 15:01Се купува куќа или плац во Битуше

Се бара за купување куќа или плац во градежен реон со регуларни докум...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Плацеви и Ниви

16 апр 05:27Se prodava !!!! Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok.

Se prodava plac vo Gostivar,Dutlok. Na odlicna lokacija vo blizina n...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

13 апр 11:28Se prodava niva 5000 kvadrat Tumceviste

Se prodava niva 5000 kvadrat vo selo Tumceviste. Nivata se naoga pokr...


1 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

10 апр 22:07ATRAKTIVEN PLAC

Se prodava atraktiven plac vo s.Zubovce vednas do Vrapciste,so povrsi...


По Договор
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

09 апр 13:18Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам