Гостивар
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Garnitura (sedmosed so fotelja)

info na tel : 078 265 888


200 €
или предлог цена
Денес 13:30  НОВ ОГЛАС

Agolna garnitura Neo 3m x 3.30

Se prodava agolna garnitura dosta socuvana bez ostetuvanja domacinski...


370 €
или предлог цена
18 мај 08:19Се продаваат комоди и витрини за дневна соба

Контакт телефон 071229068


200 €
или предлог цена
15 мај 23:51Продавам користена гарнитура за седење

Гарнитурата е во одлична состојба Контакт телефон 071229068


200 €
или предлог цена
15 мај 23:47Agolna Garnitura za Dnevna Soba Troset Dvoser Agol i Fotela

**** Se prodava zacuvana koristena Agolna Garnitura od Mebel so EkoSk...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 00:05Trosedi Skoro novi 2 komada ko spalna

Malku koristeni vo super sostojba se


230 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Гарнитури за седење

10 мај 21:58Se prodava komoda I masicka

Komodata e zacuvana ekstra,medijapan so oplemeneta iverica .Gostivar


275 €
или предлог цена
18 апр 09:42Komoda se prodava

Medijapan ,začuvana extra


275 €
или предлог цена
18 апр 09:42Комода, Шкаф, Маси, Регали, Столици

Продавам одлично сочувани комоди, регали за чување ствари, маса и ста...


18.000 МКД
или предлог цена
18 апр 07:12Trosedi Skoro novi 2 komada ko spalna

Kupeni peed 4 meseci ugodni se sedenje I se pustat ko spalna za dvoji...


230 €
или предлог цена
01 апр 07:19Komoda skoro nova

Mnogu socuvana komoda kako nova


120 €
или предлог цена
01 апр 07:18Trosedi Skoro novi 2 komada ko spalna

Kupeni peed 4 meseci ugodni se sedenje I se pustat ko spalna za dvoji...


230 €
или предлог цена
01 апр 07:18Masa mala so trkala

Se prodava drvena mala masa so trkala vo odlicna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

17 мар 18:57Vitrina od duborez, racna izrabotka

Vitrina od duborez, racna izrabotka. potrebna e restavracija. cena ...


1 МКД
или предлог цена
13 мар 10:21Masa i komoda

Edna godina koristena, çisto od drvo. Komplet e kupeno mnogu skapo. S...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

07 мар 22:11*UNIKAT* MASA 6 STOLICI

SE PRODAVA MASA 6 STOLICI UNIKAT KOVANO ZELEZO TEL.078530980


349 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

05 мар 17:36Aluminski ogradi

NUDIME IZRABOTKA I MONTAZA NA OGRADI OD ELOKSIRAN ALUMINIUM PO POVOLN...


50 €
или предлог цена
02 мар 13:15Skoro nova komoda

Mnogu socuvana


110 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 фев 23:24Od masivna drva komodi

2 para


180 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Витрини и Комоди

21 фев 23:24komoda skoro nova socuvana

kupena pred 1 godina


100 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Витрини и Комоди

30 јан 16:54skoro novi se pustat ko spalna

kupeni pred pet meseci mnonu se ugofni


220 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Гарнитури за седење

30 јан 16:482para komodi od masivna drva

kvalitetni komodi od 100/ procetna drva 2 para na 4dela 100eura 1par ...


199 €
или предлог цена
30 јан 16:17Garnitura skoro novo

Mnogu zacuvano


150 €
или предлог цена
26 јан 13:31Vitrina/Komoda

Dimenzii: Dolzina: 170cm Visina:180cm Shirina: 40cm Boja: Crna/zl...


5.000 МКД
или предлог цена
15 јан 17:08Garnitura od eko koza kako nova

Trosed se pusta dvosed fotolia sacuvani kako novi


220 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Дневна соба / Гарнитури за седење

10 јан 21:49Visecki regal za dnevna Komoda, Leptir Visach I Polica, 2god

Se prodava visecki regal za dnevna Visacka komoda 2m dolzina Visack...


60 €
или предлог цена
01 јан 13:47Комода

Тв комода 6 месеци користен


280 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

14 ное 18:31Многу малце користен

Оргинал Којна гарнитура купен пред 6 месеџи скроз ново


По Договор
или предлог цена
14 ное 18:24Se prodava sedmosed

Se prodava sedmosed poloven .Moze da se koristi i kako spalna.Cenata...


10.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:52Se prodava kujna,komoda i troseti

Se prodava kujna vo mnogu dobra sostojba bez elementi,komoda istotaka...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 22:07Mebel

Trosed 2 dvosed fotelje


1 €
или предлог цена
29 авг 13:53Модуларен плакар на 6 дела

Се продава речиси неупотребyван плакар купен во Симпо. Се дели на 6 д...


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 00:01Garnitura

Se prodava garnitura aida troset dvoset i dve fotelji.


По Договор
или предлог цена
18 јун 20:48Половен Мебел

Продавам одлично сочуван половен мебел 2 Фотељи 2 Кревети Напо...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 15:04Se prodava Komplet kozna garnitura

Se prodava kompletna garnitura za sedenje( troset se pusta,dvosed i f...


300 €
или предлог цена
07 дек 14:40Garnitura

Se prodava garnitura 3+2+1...


1 €
или предлог цена
18 окт 12:17Se prodavaat trosed dvosed i fotelja

Se prodavaat trosed,dvosed i fotelja.Garniturata e vo odlicna sostojb...


13.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 14:14Trosed so dve fotejli 1500 den prodavam

Prodavam


1.500 МКД
или предлог цена
25 фев 11:24ИТНО поради преселба се продава.

Комода од чисто дрво и плакар.


По Договор
или предлог цена
15 јан 19:46Sedmosed

Se prodava skoro nov


По Договор
или предлог цена
06 ное 15:49Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам