Гостивар
                   
896 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Altea 160KS Sport / Automatic DSG Full oprema

Seat Altea 1.8 160 KS 2009 Se prodava Seat Altea poradi kupuvanje na...


75 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 јун 18:44Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Промовирано

MERCEDES E 200 CDI REDIZAJN 2001

Mercedes


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31Toyota corola verso

Toyota corola verso 2.2dizel 136ps 2008god 7 sedishta Reg cela godi...


59 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
5.999 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:59Mercedes evo 280cdi Avagard

Mercedes Avangard Evo 280cdi 2007/6god So full oprema Novi gumi letn...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:56Bmw 123d bi turbo

Bmw 123d 204ps Bi turbo 2011god So full oprema Uvoz od ch Info 07254...


79 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:56Golf 7 1.4tsi

Golf 7 1.4tsi blumotion Star stop sistem 2013god Reg cela godina Ates...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:56AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA PLATENI SE SITE D...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:54AUDI A4 2.0 TDI 170 KS S LINE REG PERFEKTNO

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 6 BRZINI S LINE 2009 GODINA VO PERF...


9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:16VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE REG

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS HIGHLINE MODEL 2009 GODINA ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:14Citroen c2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4 hdi Oprema full Klimatronik Centralno Komandi na v...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:08Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:08BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:08HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 PERFEKTEN

SE PRODAVA HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI 4X4 2005/4 GODINA VO PERFEKTNA S...


6.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:42Mercedes e 350 cdi

Se prodava Mercedes e 350 cdi 2009 god. So pominati 278.000km orginal...


15 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:26Se prodava ili zamenuva

Se prodava ili zamenuva.. Kolata e vo dobra sostojba motor menuvac od...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:38subaru

se prodava subaru impreza uvezena ot ch bes carina moze dase carini o...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 06:49toyota Auris

se prodava toyota auris vozilloto e vo ekstra sostojba servisirena ce...


55 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 06:06  НОВ ОГЛАС

Opel vivaro 2.9 dizel Tovarno-08godina

Se prodava Opel vivaro tovarno vozilo 2900 Model—-2000 kubika :Dize...


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Vw eos cabrio 2.0 TSi 200 ps

Vw eos 2.0turbo Benzin 147kw (200ps) 2006 kniska 189000km Registrir...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:18Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

150.000 km Proizvedena 29.12.2009 Registrirana do 23.05.2023 Servi...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:11Chrysler 300C // Automatic // 2013 godina

Prodavam Chrysler 300 C. Godina na proizvodstvo 2013. 218 kw. Pomi...


24.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:25Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

BMW FACELIFT LCI 320d 130kw/177ks. Опрема: Двозонски климатроник(ла...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:07Peugeot 106

Peugeot 106 1.4 Benzin 1200€


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:49Bmw 330xd e46 2002 EXTRA BOJA Full oprema full servis

Bmw 330xd e46 2002 full oprema full servis e napraven kolla meraklisk...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:45Opel Astra 1.7 isuzu!!!

opel astra 1997 1.7 tdc isuzu motor mala potrusuvacka 4 gumi skoro no...


700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:28  НОВ ОГЛАС

Bmw 320d

Bmw 320d


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:27BMW 530xd e60

Se Prodava Bmw 530x/drive 2006 so 235ks so Star/Stop km:260000 so Ser...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:25FIAT CROMA AUTOMATIK

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL AUTOMATIK SERVISIRANO REGISTRIRANO DO 4 MES...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:02FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMANDI NA V...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:02**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


7 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:58GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:58BMW 318i

Kolata e vo odlicna sostojba 2008/7 Godina Registrirana do 11ti m...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:51Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:46Opel astra G

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel Mnogu sacuvano so ful oprema Kli...


1.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:30LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


5.690 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.990 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:01VW BORA 1.9TDI 74KW NEUVEZUVANA

VW BORA 2005GOD(VO SOOBRAKAJNA) 1.9TDI 74KW NEUVEZUVANA CELOSEN SER...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:59Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 2013 mnogu sacuvana reg na mk tabli zelen kart...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:46Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам