234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SAMSUNG J3 GOLD FABRICKA SOSTOJBA,EXTRA CENA!!

Samsung Galaxy J3 gold koristen skoro nov vo fabricka sostojba,raboti...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:56  НОВ ОГЛАС

IPHONE 7 GOLD TOP SOSTOJBA,NEVERLOCK!!!

Iphone 7 gold 32gb koristen vo super sostojba bez nikakov problem,so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:56SAMSUNG Z FLIP 3 CRN,SKORO NOV EXTRA CENA!!!

Samsung Galaxy Z Flip 3 5G crn,koristen skoro nov bez grepka,so inter...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:55SAMSUNG NOTE 10 KAKO NOV 256GB FULL PAKUVANJE!!

Samsung Galaxy Note 10 koristen vo perfektna sostojba kako nov,full p...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:55SAMSUNG A52 PLAV,SKORO NOV FULL SO GARANCIJA!!

Samsung Galaxy A52 plav,koristen skoro nov vo fabricka sostojba vo fu...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:52Samsung A33 5G

Se prodava nov telefon Samsung A33 5G zemen od Telekom neotpakuvan so...


270 €
или предлог цена
Денес 15:42Iphone 12 mini 128gb

Ekstra zacuvan kako nov Komplet so kutija


470 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
480 €
Врапчиште / Гостивар

Мобилни телефони

Денес 10:23POCO X3 PRO

Poco X3 Pro koristen 2 meseca. Kupen nov vo Setec,ekstra baterija,br...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
Денес 07:40Huawei P10 Lite!!!

Socuvan kako nov Raboti na site karticki Bez nikakva mana


50 €
или предлог цена
Денес 07:35Nov neotpakuvan samsung A33 od vip

Prodavam nov samsung a33 neotpakuvan od vip 5g 128gb so 6gb so 24 mes...


260 €
или предлог цена
Денес 06:42  НОВ ОГЛАС

HONOR 50LITE KORISTEN NEKOLKU DENA A1 GARANCIJA MOBIZILA!!!!

Se Prodava Honor 50Lite✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ Vo Fabr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:42SAMSUNG J6PLUS FABRIKA KAKO NOV BEZZ TOCKA MOBIZILA!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy J6Plus✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:42SAMSUNG A3 TOP SOSTOJBA BEZZ PROBLEM MOBIZILA!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A3✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ Vo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:42XIAOMI POCO X3 PRO BEZZ TOCKA 20MESECI A1 GARANCIJA!!!!!

Se Prodava Xiaomi Poco X3 Pro✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:42SAMSUNG A71 BEZZ TOCKA NAJAKA SERIJA 8/128 FULL PAKET!!!!!

Se Prodava Samsung Galaxy A71✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:41XIAOMI POCO X3 NFC PERFEKTNA SOSTOJBA 120HZ BEZZ PROBLEM!!!!

Se Prodava Xiaomi Poco X3 NFC✅ Raboti Na Site Mrezi(Neverlok).DUOS✅ V...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:41LENOVO A536 FABRICKA SOSTOJBA EXTRA CENA!!!

Lenovo A536 crn,koristen vo fabricka sostojba skoro nov,raboti na sit...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 15:13Продавам Xiaomi Redmi note 8

Се продава Xiaomi Redmi note 8, Можна замена со моја доплата. Телефо...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Samsung Galaxy a71 (moze zamena)

Telefonot e vo odlicna sostojba bez ni najmal problem so maska i scr...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Вчера 07:52SAMSUNG NOTE 10 CRN 256 GB SKORO NOV FULL PAKUVANJE!!

Samsung Galaxy Note 10 crn koristen 256gb socuvan kako nov vo full or...


По Договор
или предлог цена
Вчера 03:22iPhone x 64GB, staklo bez grebnatinka

Se prodava iPhone X 64GB Black, vo super sostojba bez nitu edna grebn...


240 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
245 €
17 мај 13:50POCO X 3 8/256GB

Telefonot e so ful pakovanje, nema nitu edna tocka na nego. Donesen o...


5 €
или предлог цена
16 мај 09:35Iphone x

iPhone X Neverlock 64Gb Ne raboti Face iD


230 €
или предлог цена
15 мај 16:37Mi 10t pro

Odlicno socuvan so kutija komplet


1 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Мобилни телефони

15 мај 13:52Apple iPhone 13 Pro - 256GB

PRODADENO Se prodava apple iPhone 13pro 256GB, crna Boja, socuvan ka...


999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.090 €
15 мај 10:37Apple iPhone 13 Pro MAX - 128GB

Se prodava apple iPhone 13pro MaX, 128GB, crna boja, potpolno kako NO...


1.070 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.100 €
15 мај 10:32Samsung s10 SAMSUNG S10

Ima i zastitna maska


12.500 МКД
или предлог цена
15 мај 09:47HUAWEI MATE 10 PRO

Telefonot e vo perfektna sostojba zastiten so screen protect i back c...


5 €
или предлог цена
13 мај 09:03Honor 8x!!!

Vo odlicna sostojba Raboti na site karticki Bez nikakva mana


3.500 МКД
или предлог цена
12 мај 16:35Apple iPhone 11 - 128GB

Se prodava iPhone 11-128GB, crna boja (black), solidno socuvan, imam ...


422 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
490 €
12 мај 00:19HUAWEI NOVA 9 SKORO NOV FULL SO GARANCIJA TELEKOM!!!

Huawei Nova 9 siva boja skoro nov koristen nepoln mesec bez grepka,fu...


По Договор
или предлог цена
09 мај 16:34ALCATEL U3 ALCATEL U3

Alcatel kako nov mnogu socuvan kako sto e na sliki....


По Договор
или предлог цена
09 мај 08:09MOTOROLA G30 6-128 A1

👍


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
06 мај 18:02XIAOMI POCO X3 PRO,128GB FULL KAKO NOV SO A1 GARANCIJA!!

Xiaomi Poco X3 Pro,koristen skoro nov bez grepki,so 6gb ram i 128gb m...


По Договор
или предлог цена
06 мај 15:52Prodavam Ajfon 7

Prodavam Ajfon 7 Cena 10000


10.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:11Prodavam Ajfon 6

Prodavam Ajfon 6 Cena 5000


5.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:11Ajfon4

Prodavam Ajfon 4 2000 denari


2.000 МКД
или предлог цена
02 мај 13:10Polovni mobili

Pridavam dve Nokii


40 €
или предлог цена
02 мај 13:10Cat s60

Cat s60 vodo otporen otporen na udari Ram 3 gb Termalna kamera za m...


200 €
или предлог цена
02 мај 11:14Xiaomi Redmi note 10 pro

Xiaomi Redmi note 10 pro 6gb ..128...kamera 108mp. Video 4k


13.800 МКД
или предлог цена
02 мај 11:14Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам