27 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter i3 so 16GB ram 500gb hdd windows10 pro

Se prodva socuvan PC vo Top sostojba Gaming kukiste Procesor i3 3120...


5.500 МКД
или предлог цена
27 мај 10:06SE PRODAVA GAMING PC! AMD RYZEN 5 5600X + MONITOR AOC 144Hz

SE PRODAVA GAMING PC i MONITOR AOC 24" 144Hz KUPEN i SOSTAVEN NA 15....


65.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
67.000 МКД
25 мај 12:22Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
21 мај 14:21Gaming PC

Se prodava Gaming PC vo super sostojba. GTA 5, CS GO, Need For Speed...


350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
360 €
20 мај 10:39kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
17 мај 10:10Kompjuter Za Fortnite Odlicen

Prodavam Kompjuter Odlicen Za Igranje Na Fortnite I Ekspert Za Kancel...


250 €
или предлог цена
14 мај 20:48Office PC

Se prodava Office PC za online uslogi. Prozessor: Intel Core 2 Quad ...


60 €
или предлог цена
12 мај 19:10Kompjuter + monitor 19' tastatura gluvce

Inter Core 2 Duo E6850 - 3.0Ghz - 500 mkd Monitor Philips 19' 75hz -...


4.500 МКД
или предлог цена
01 мај 08:14Otkup na rasipani graficki karti i rasipani laptop pc

Vrsam otkup na rasipani graficki karti i laptop pc , pozelno e da ne ...


По Договор
или предлог цена
02 мар 15:29Gaming pc

se prodava skoro nov pc AMD Ryzen 5-af 12 nm maticna- Gigabyte Tec...


30.000 €
или предлог цена
21 фев 22:37PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
13 фев 20:59HP gaming computer

Se prodavaj gaming pc- Cpu - i5-3470 Ram-8gb HDD-500gb SSD-128gb Gpu-...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 18:28desktop

Athlon 3000g, 8giga dual chanel ddr4 ram, 128 ssd, 200 g hdd,


10.000 МКД
или предлог цена
20 јан 15:38All-in-one PC Desktop kompjuter

All-in-one PC Model Name: RT5390 Regulatory model: TPC-P009 -...


4.000 МКД
или предлог цена
06 дек 15:52Kompjuter

Se prodava kompjuter 6 Gb RAM Amd Athlon Procesor 350 + 80 Gb HDD VKL...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 21:05Gaming pc

Se prodava PC konfiguracija,mnogu malku koristena, iskluchivo za CSGO...


49.999 МКД
или предлог цена
31 авг 16:32KOMPJUTERI I EKRANI POLOVNO ZA SHKOLO ILI RABOTA

80 eur komplet kompjuter so kamera za online nastava 4GB RAM EKRA...


15 €
или предлог цена
20 авг 13:13Top kompjuter za rabota vo kancelarija I od doma

Kompjuteri po 80 eur so EKRAN komplet PO 4GB RAM Kompletno sreden z...


55 €
или предлог цена
25 мај 19:24Desktop kompjuter

Kompjuter Desktop DELL Optiplex 320 Procesor: Intel Pentium 4, 3GHz ...


50 €
или предлог цена
02 мар 23:36Desktop kompjuter

Kompjuter Desktop Procesor: Intel Core 2 Dou 2GHz MB: ASUS / P5G MX...


50 €
или предлог цена
02 мар 23:32KOMPJUTER KOMPLET SO KAMERA, 4GB RAM

Se prodava kompjuter komplet so nova kamera instalirani I spremen za ...


80 €
или предлог цена
19 дек 18:08Desktop PC MINI, HDMI, WiFi, za rabota ili skolska nastava

Mal kompjuter kompletno sreden, Se prodava samo kompijuterot. Moze...


40 €
или предлог цена
10 ное 12:17Mini desktop kompjuter koristen vo kancelarija

Se prodava kompijuterot komplet so klasicen maus I tastatura za 70 eu...


80 €
или предлог цена
24 окт 12:36kompjuter

ima GTX 1050ti i5 7gen ima i ssd 250 gb


21.000 МКД
или предлог цена
16 окт 09:05Foxconn NetBox-nT330i - Mal kompjuter

Foxconn NetBox-nT330i Ultra Small Form Factor Intel Atom (330) 1.6GHz...


55 €
или предлог цена
08 мај 00:35pc i playstation

pc kompiuteri so licenciran windows sony playstation 3 cipirani so ...


1 €
или предлог цена
21 јан 15:08kaca cena 200 mk

kaca marka lg orginal cena 200 mk


200 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Десктоп компјутери

02 дек 22:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам