Подкатегорија:
                   
5278 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
Денес 16:05Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


999 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
1.290 €
Денес 13:00Промовирано

SKENER HP DESKJET 1050 SCANNER

Skenirajte si gi site vasi dokumenti. Kako nov. Napomena: se prodav...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:44Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT

Prodavam Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT, kotisten edna godina. Cen...


2.000 €
или предлог цена
Денес 18:43SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 koristena edna godina


250 €
или предлог цена
Денес 18:43NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6

SAPPHIRE NITRO RX 5700 XT 8G GDDR6 koristena edna godina


270 €
или предлог цена
Денес 18:43HARD DISK TOSHIBA 2TB 3.5"

Se prodava sata hard disk Toshiba 2 TB 3.5", model DT01ACA200. Hard ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 18:33NOVA ASUS RTX 3060 OVERCLOCKED EDITION

Se prodava nova, nekoristena ASUS RTX 3060 OVERCLOCKED EDITION so 12g...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Денес 18:28Gigabyte 740gt 2gb GDDR5

Grafickata raboti naj normalno, koristena samo za gejming, ne e otvar...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
Денес 18:08LG UHD Monitor 4K 80cm/32" "Nov"

LG UHD Monitor 4K 80cm/32" Donesen Od CH Nekoristen 0h Vo kutija ko...


270 €
или предлог цена
Денес 18:04Hard Disk 500GB/320GB/250GB SATTA

Se prodavaat hard diskovi 500GB- 500denari 320GB-400denari 250GB-3...


400 МКД
или предлог цена
Денес 18:02Procesor intel core i5-4590

Procesor intel core i5-4590


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 18:01ORGINALNI POLNACI ZA SITE LAPTOPOVI EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT ORGINALNI POLNACI ZA SITE VRSTI NA LAPTOPOVI: DELL HP...


Денес 17:52NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2021 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 17:52Polnac APPLE A1036 AC Adapter Supply Charger Powerbook iBook

APPLE A1036 45W AC Adapter Supply Charger Powerbook iBook.


Денес 17:38Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
Денес 17:35SAMSUNG F24T350FHR 24"

Monitorot e vo ispravna sostojba ima garancija uste 1 god 75Hz - 5m...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:24Samsung SSD 256 GB

Samsung SSD 850 EVO 256 GB = 1800 Samsung SSD 840 PRO 256 GB = 1800 ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Денес 17:23NVIDIA Quadro K4200 4 GB DDR5

NVIDIA Quadro K4200 4 GB DDR5 Грфичката е скоро многу малце користен...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 17:21Graficka AMD powercolor rx6900xtu, rx 6900 xt ultimate

Prodavam graficka Powercolor RX6900XT Ultimate kupena na 07.02.2022 s...


800 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 €
Денес 17:17Prodavam Hard Diskovi Seagate IronWolf Pro12 TB

Seagate IronWolf Pro 12 TB Seagate IronWolf Pro ST12000NE0008 12 TB...


300 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 €
Денес 17:12DDR 3 RAM MEMORIJA

Se prodava ispravna ram memorija. 4GB (2x2) 2x Hyindai 1600 mhz 2 ...


800 МКД
или предлог цена
Денес 17:07RAM 8GB DDR4

Se prodava ram od 8gb ddr4 2133 MHz cena: 1200 den


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


349 МКД
или предлог цена
Денес 16:55ZOTAC Gaming GeForce RTX 3060Ti

Edna godina stara. Koristena za graficki dizajn. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Денес 16:39LOGITECH MX Master 3 za delovi

Site delovi za logitech MX Master 3.


Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

Netgear FS108 Fast Ethernet Switch

ispravna sostojba,so adapter


Денес 16:20Ati Radeon HD 4650 128Bit DDR3

1200 denara


Денес 16:18RAM 2GB DDR3

Parce 500 denara


500 МКД
или предлог цена
Денес 16:06Microsoft Surface Wireless Keyboard

Se prodava skoro nova bezocna tastatura Microsoft Surface Bez trag...


Денес 16:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam 580 8gb povekje modeli

Se prodavaat graficki 580 8gb: Xfx 580 8gb - 4500 denari. Sapphire ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:05Otkup na rigovi so 3060ti,3070,3070ti,6800xt i 6900xt

Otkupuvam slednive rigovi od navedenive modeli : Nvidia : 1660Ti , 2...


1 €
или предлог цена
Денес 16:05Се продава SSD Adata

Се продава SSD A-Data 120GB SATA3 во исправна состојба поради надград...


Денес 16:04  НОВ ОГЛАС

Ram memorija ram memorii DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
Денес 15:56RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

Se prodava ram memorii ddr4 3200mhz Povise informacii na Viber 079 34...


1.000 €
или предлог цена
Денес 15:56RAM MEMORIJA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ

SE PRODAVA RAM MEMORII DDR4 16GB 3200MHZ Povise informacii na Viber...


200 €
или предлог цена
Денес 15:56Се продава комбо MB+CPU

Се продава матична и процесор во исправна состојба поради надградба. ...


Денес 15:53  НОВ ОГЛАС

Web Kamera

Se prodava Web Kamera Creative Live v2 1080p. Koristena e edna nedela...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Денес 15:49Mikrofon so drzac za biro

Se prodava Mikrofon so drzac za biro. Koristen e edna nedela kako nov...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Се продава TOSHIBA 2TB

Се продават нов hard disk TOSHIBA 2TB,еднаш користен 2 дена и одма из...


2.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 МКД
Денес 15:37Различни модели графички картички

Се продаваат графички картички, исправни тестирани различни модели (в...


Денес 14:38Монитор Dell P2422H - нов неупотребуван

Се продава монитор Dell P2422H - нов воопшто неупотребуван. Повеќе и...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:37Страна 1 од 132

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам