769 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dve makazi za lim

Makazi za lim 2500 x 4 ekcentar, vo odlicna sostojba. Proizvoditel B...


1 €
или предлог цена
03 дек 17:01Промовирано

Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:25Trofazeni ventilatori

Trofazeni ventilatori


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:58ALUMINSKI i STAKLENI OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI ALUMINSKI KOVANI ROLETN...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:13ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI I KAPII TENDI OD LEKSAN .TENDI SO PLASTIFICIRAN...


30 €
или предлог цена
Вчера 18:13LEDOMAT,MASINA ZA MRAZ,SCOTSMAN ac 85

Ledomatot NE GO koristam , stoi nepotrebno. Stoi VEKE CELA GODINA.g...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:07Motor na Komprimiran vozduh, Mesalka Rotor

Мотор (ротор) на компримиран воздух, комплет со диференцијал ( 1 : 5 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:55Inoks, Inox Armatura i Fitinzi , Инокс

Нова и половна арматура и фитинзи од инокс, сервисирани, проверени , ...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:54Inoks mijalnik sadoper lavabo Мијалник садоper инокс лавабо

На продажба професионален индустриски мијалник, дебел инокс - прва кл...


200 €
или предлог цена
Вчера 14:01MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:59T precka pvc

T precka pvc


400 €
или предлог цена
Вчера 09:30  НОВ ОГЛАС

Pvc lepilica 400 evra

Pvc lepilica murat 078861331


400 €
или предлог цена
Вчера 09:28  НОВ ОГЛАС

СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 07:30Se prodava Kafemat La San Marco

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt ...


По Договор
или предлог цена
03 дек 20:45Rosfajna lobna pumpa

Rosfaj lobna pumpa za gusti smesi


399 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
490 €
03 дек 19:16Podvizni traki lenti konveeri

Se prodavaat traki lenti so razlicni dimenziii


690 €
или предлог цена
03 дек 19:15Dozator za gusti smesi

Se prodavaat dozatori za prehrana, kozmetika ili hemija Krem, med, m...


900 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
1.500 €
03 дек 19:14Vertikalna pakerica so dozator

Se prodavaat vertikalni pakerici


1 €
или предлог цена
03 дек 19:13Printeri za datum i tekst na proizvodi

Se prodavaat printeri Videojet i Willett za markiranje na proizvodi s...


1 €
или предлог цена
03 дек 19:13Masina za keksi, kukis

Masina za proizvodstvo na keksi, kukis so receptura, moze zamena


4.900 €
или предлог цена
03 дек 19:12Duplikator so mesalka

Se prodava


1.500 €
или предлог цена
03 дек 19:11Masina za barsovi

Se prodava


9.900 €
или предлог цена
03 дек 19:11Linija za proizvodstvo na strudli

Se prodava linija za proizvodstvo na strudli, moze zamena


59.000 €
или предлог цена
03 дек 19:09Etazna Pecka so komora

e


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
03 дек 18:49Usluga za secenje i vitkanje lim

Вршиме сечење и виткање на лим: сечење лим до дебелина до 12 мм и дол...


2 €
или предлог цена
03 дек 18:45Se prodavaat dve makazi za lim

Makazi za lim 2500 x 4 ekcentar, vo odlicna sostojba. Proizvoditel B...


1 €
или предлог цена
03 дек 17:01Prodazba na razraboten biznis za mraz!

Продажба на целосно разработен бизнис за производство и дистрибуција ...


25.000 €
или предлог цена
03 дек 15:35Ugostitelska oprema polovna i nova

Proizvodstvo i prodazba na nova i polovna ugostitelska oprema...


По Договор
или предлог цена
02 дек 23:33NOVI Hidraulicni cilindri - Хидраулични цилиндри

Продавам нови хидраулични цилиндри. Изработка по ваши потреби, дименз...


1 €
или предлог цена
02 дек 20:07INOX MIJALNIK SADOPER UMIVALNIK

PROFESIONALNA IZRABOTKA I PRODAZBA NA INOX LIENI MIJALNICI PO HACCP S...


1 €
или предлог цена
02 дек 15:56Prodazba na pekarski masini

075281994 - Slavce


По Договор
или предлог цена
02 дек 15:31Se prodava elektromotor 3 fazen

Elekteomotorot e ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
02 дек 13:33Prodavam Komora za odrzavanje

2.50 visina 1.70 sirina 4.00 dolzina


2.200 €
или предлог цена
02 дек 12:50ПЛАСТИКА/ПОЛИАМИД/ПОЛИЕТИЛЕН/POLYAMIDE

ПЛАСТИКА ЗА ОБРАБОТКА ВО ШИПКИ И ЦЕВКИ РАЗНИ ДИМЕНЗИИ ОД ЛАГЕР. POLYA...


1.111 МКД
или предлог цена
02 дек 12:33Lageri od poznati svetski brendovi

Golem izbor na lageri SKF/FAG/TIMKEN/KOYO/NTN/ZKL/GPZ ITN.


1 €
или предлог цена
02 дек 12:33Delilica -presa

Delilici-presa za testo Bongard Model sto deli 10 ili 20 parcinj...


1 €
или предлог цена
02 дек 09:20Pakerica tunelska

Automatska Tunelska pakerica ROBOPACK model :Ariane Dimenzi: Dol...


1 €
или предлог цена
02 дек 09:19Veknarica pekarska

Pekarska veknarica Poteklo:France Profesionalna veknarica so mno...


2.100 €
или предлог цена
02 дек 09:19Pecka duvalka Wiesheu Minimat 64

Pecka duvalka Wiesheu Germany Model:Minimat 64L Kapacitet 5+5pleh...


1 €
или предлог цена
02 дек 08:50Se prodava Injektor

Prodavam Injektor ,so 50 ubodni igli,prv sopstvenik masinata e malku ...


1 €
или предлог цена
01 дек 14:25PAKERKI DOZERI POLZAVESTI TRAKASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
01 дек 13:32Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам