Цела Македонија
                   
35571 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

E 220 Cupe 4matik 070884888

Se prodava mercedes e220 cupe 4matik, so ful oprema, zimski, letni gu...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW TIGUAN 2015 AUTOMATIC 4MOTION

PRODAVAM TIGUAN AUTOMATIK 4 MOTION 2015 GODINA ODLICNA SOSTOJBA FU...


17.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi A6 3.0 quattro 224hp

Se prodava audi a6 3.0 quatrro vo odlicna sostojba redovno servisiran...


6.400 €
или предлог цена
18 ное 15:57Промовирано

Volkswagen golf 1.9 90ks

Se prodava golf 5 1.9 90ks servisirana komplet registrirana do 04.08....


3.900 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

Денес 17:19FIAT PUNTO 1.3MJET DIzel 2011 godina

Se prodava Fiat PUNTO 1.3 MJET DIzel 2011 godina. Kolata ima full op...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Денес 17:18ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:18Продавам CHRYSLER, PT CRUISER,

Се продава CHRYSLER, PT CRUISER, 2.2 дизел. Во одлична состојба, реги...


2.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 17:17MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g

MOTOR 1.7 CDTI 81 KW 110KS 2011g UVOZENO OD HOLANDIA🇳🇱 Kontakt ...


6.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 17:16se prodava opel astra h 2005 god

se prodava astra ne uvezuvana plin montiran vo plimont servisiran p...


3.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:13Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba ,smeneto e set rebrast kais, ulje, nov a...


3.799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.800 €
Денес 17:11Golf 4 na delovi

Se prodava Golf4 na delovi,benzin 1,6


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:10Mini Cooper S

Mini cooper S 1.6 benzin 172 hp Registriran do 15.11.2023 Ekstra socu...


99.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 17:09MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:09Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:09SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:09SEAT IBIZA ibiza IBICA 1.2 TSI tsi

seat ibiza 1.2 tsi 77 kw komplet servisirana i registrirana poveke ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 17:09OPEL INSIGNIA 2.0 ...96KW...136HP...2012God

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA AVTOMATIK 2012 God.KOLATA E VO ODLICNA I...


9.800 €
или предлог цена
Денес 17:08Mercedes benz A-170 Cdi facelift

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana servis se napraveno 4 novi ...


2.200 €
или предлог цена
Денес 17:07Vw Golf 5 Plus1.9TDI

Kolata e vo odlicna sostojba bez nitu edna zabeleska redovno servisir...


4.500 €
или предлог цена
Денес 17:07TOYOTA AVENSIS 2.0 DIESEL NEUVEZUVAN

Se prodava Toyota Avensis kupena od prv gazda,solidno sochuvana,bez u...


7.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 17:04MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02BMW E90 320D 2006G 163KS CENA 5800E

🆕️BMW E90 320D 2006G 163KS 🆕️ 🔥🔥🔥CENA 5800E🔥🔥🔥 ...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02OPEL AGILA 1.3CDTI 2005G CENA 2750E 078236950 KLIMA

OPEL AGILA 1.3CDTI 2005G CENA 2750E 078236950 KLIMA PLATENI DAVACKI ...


2.750 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02RENAULT CLIO 1.5 DIZEL UVOZ GERMANIJA

RENAULT CLIO UVOZ GERMANIJA 🇧🇪🇧🇪🇧🇪 1.5 DCI DIZEL 2008 GODINA...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW 2008G

🆕️PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW 2008G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 3650E🔥🔥🔥 ...


3.650 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET O...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02FORD FIESTA 1.3i BENZIN 51KW 2006G UVOZ GERMANY

🆕️FORD FIESTA 1.3i BENZIN 51KW 2006G🆕️ 🔥🔥🔥 CENA 2490E🔥🔥🔥...


2.490 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2010G

🆕️FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2010G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 4550🔥🔥🔥 ...


4.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.550 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02VW POLO 1.4 TDI *** ODLICNO ****

KOLATA E NOV UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ GRESKA REGISTRIRANA DO SE...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW 90KS

🆕️PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW 90KS🆕️ 🔥🔥🔥CENA 3850E🔥🔥🔥 ...


3.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVAC...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 17:02FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2005G CENA 2950

🆕️FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2005G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 2950🔥🔥🔥 📱...


2.950 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 17:02VW POLO 1.2 BENZIN NOV UVOZ ODLICNO

KOLATA E NOV UVOZ SLOVENIJA ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI DO RE...


2.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 17:02  НОВ ОГЛАС

Prodavam FORD FOCUS

Prodavam FORD Focus vo odlicna sostojba so pominati 160 000 km. Te...


4.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:01Prodavam Ford Focus C-Max 2.0

Prodavam Ford Focus C-Max 2.0 uveZen od svajcarija.kolata e so servis...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 17:00Opel Vectra 2.2 dizel Re-Dizajn

prodavam Opel Vectra 2.2 dizel full oprema,klima,greaci na sedista za...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 16:59BMW 118 d 2.0 d 143 ps

BMW 118 d 2.0 ✅ 2.0 diesel ✅ 105 kw / 142ps ✅ 190...km ✅2012/ 2011 g...


10.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 16:59Audi A4 Avant 2.0 Dizel

Audi A4 B8 2.0 TDI 105 KW - 143 KS 170 000km pominati - 2 - Origin...


8.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 16:56Mazda 6

MAZDA 6 - 2007 g. Facelift - 2.0 Dizel / 89 kw 121 KS / 6 brzini ...


3.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 16:54Prodavam Peugeot 3008 1.6 e HDI

Se prodava Pezo 3008 od 2012 god. Dizel 1.6 e HDI . Kolata e vo super...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:54Страна 1 од 890

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам