Подкатегорија:
                   
5644 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Prodavam evtino !! Hard disk HDD (4Tb, 1Tb, 500gb, 320 gb )

2 hdd po 4 Tb ( 3000 den ) 4 hdd po 1 Tb ( 1000 den ) 3 hdd p...


1 МКД
или предлог цена
Денес 04:06CRT Monitori od 17"

Se prodavaat CRT monitori 17inci; marka CTX SO RAMNI EKRANI (POSLEDNI...


1 МКД
или предлог цена
Денес 02:06Se prodava "Steelseries" set Maus, Mauspad, Slusalki

Se prodava Steelseries set. samo otpakuvan kolku da se proba, nekoris...


Денес 02:05Продавам монитор 22"

Одлично сочуван Контакт: 070-219-864


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:13Combo Maticna ploca ASUS P5Q TURBO + Xeon X5450

Comboto e celosno ispravno i raboti bez nikakov problem, odlicni per...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:10Ploca Gigabyte GA-P35 DS3L, Q8300 2.50ghz CPU i 4gb RAM

Delovite se celosno ispravni i moze da se proverat pred kupuvanje. La...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:10Philips 243V7Q Full HD 24" IPS 75Hz

Се продава 24 инчен Full HD (1920x1080) монитор Philips 243V7Q со IPS...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 23:05Prodavam Philips LCD 17" monitor !

Prodavam socuvan, potpolno ispraven i bez nikakva mana 17" LCD monito...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:37TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
Вчера 22:22GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
Вчера 22:16Se prodava Asus monitor!

Se prodava Asus monitor, 22 inci. Vo ispravna sostojba. Tel. 077 559 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:14Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT

Prodavam Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT, kotisten edna godina. Cen...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 20:53NAPOJUVANJE 650W GOLD NOVO!

PSU 650W White Shark General 80Plus Gold Full Modular Format: ATX Pow...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:47SAMSUNG SSD M.2 500GB NOVO

Samsung SSD M.2 970EVO Plus 500Gb


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:47Ati sapphire Hd5670 1gb hdmi dvi vga

Graficka ati sapphire hd5670 so 1 gddr3 , so dmvi vga dvi , odlicna i...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36Se prodava komplet CPU,RAM i Maticna

Intel core 2 Duo E7400 @2.80GHz 4gb ram 1333MHz


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:27Napojuvanje za PC

Napojuvanja za kompjuteri


100 МКД
или предлог цена
Вчера 19:36Lian Li Galahad 240 AIO White Vodeno Ladenje

Novo nekoristeno


Вчера 18:40Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6, купена пред 1 ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Ryzen 5 2600

Se prodava Ryzen 5 2600 vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41Point Of View GTX 750 Ti 2GB

Se prodava GTX 750Ti 2GB DDR5 vo odlicna sostojba. Koristena pretezno...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 17:41Ruter LINSKSYS WRT54GL рутер

Кој знае што е рутер не треба дополнителен опис за овој ѕвер од рутер...


Вчера 17:24Gembird Bluetooth Keyboard + Mouse

Gembird Bluetooth Keyboard KB-BT-001 Gembird Bluetooth Mouse MUSWB2


Вчера 17:23SAPPHIRE NITRO+ RX VEGA 56

Se prodava Sapphire NITRO+ Radeon RX VEGA 56. Grafickata e vo odlicna...


15.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.300 МКД
Вчера 17:01ZOTAC GEFORCE GTX 1070 Ti MINI

Se prodava Zotac GeForce GTX 1070 Ti Mini. Grafickata e vo odlicna so...


13.300 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
14.800 МКД
Вчера 17:01Nvidia quadro P4000, CAD

Prodavam profesionalna kartica za CAD softver Nvidia quadro p4000 8gb...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:52RIG 6xRx580

Prodavam rig so rx580 1500euro,,, kompletno ispraven edna godina kori...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 16:51GRAFICKA ASUS STRIX GTX 1050 TI 4GB

Prodavam graficka karta Asus GTX 1050ti 4GB vo odlicna sostojba koris...


Вчера 16:33  НОВ ОГЛАС

HP EliteDisplay E222 Monitor

Се продава монитор HP EliteDisplay E222 HDMI. Произведен април 2017 г...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

3x1 gb DDR2 --600 den 4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2500 den 2x4 g...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27NVIDIA RTX A2000 12GB

Nova moze da se prati i po kargo


Вчера 16:26  НОВ ОГЛАС

AOC MONITOR 18''ODLICEN

Se prodava zaradi kupen pogolem monitor.. Odlicen e ..komplet so kab...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 16:23Fujitsu B22T-7 Pro HDMI

Се продава монитор Fujitsu B22T-7 Pro HDMI со вградени звучници 2 х 1...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

DELL P2217Hb 22”

Се продава монитор DELL P2217Hb 22” 1920 x 1080 произведен јуни 201...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:14ZOTAC AMP HOLO 3070

во одлична состојба, со истечена гаранција, може замена за подобра со...


Вчера 15:48Maticna + procesor

Prodavam combo komplet maticna + procesor 1. Maticna: Asus P8H61 2....


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:48Nvidia Geforce 3080 EVGA FTW3 Ultra 10GB

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KL Kupen...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Вчера 15:16wifi repeatar wifi ripiter

wifi povtoruvac za vasiot dom. Signalot go povtoruva preku kabel na w...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 15:01Samsung t35f 27 inch 75 hz amd freesync

Garancija do 2023 monitorot e 1920x1080 rezolucija kupen vo arpil 2...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:58GT710 2GB-KAKO NOVA

ISPRAVNA KORISTENA EDNA GODINA ZA GAMING


Вчера 14:57  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 142

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам