Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 23:05INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 14:16ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Instaliranje na Windows 10

Instaliranje na Windows 10 operativen sistem i osnovni programi za ra...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

24 сеп 14:39ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 14:11ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

24 сеп 11:53Programa za ucenje na Angliski i Germanski jazik

Se prodava programa za ucenje na Angliski jazik i Germanski Jazik ...


1.000 МКД
или предлог цена
Зрновци / Виница

Софтвери / Јазици

23 сеп 19:34Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na WINDOWS I OFFICE kako i site potrebni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

23 сеп 15:41INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
23 сеп 10:15ОПЕРАТИВЕН ВИНДОВС 7,8.1.10Pro со ЛИЦЕНЦА НА ПОВИК

KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:070965995 ZA SEKOJA INTERVENCIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

22 сеп 13:20Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista,...


400 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:35Google Adsense Account

Се продаваат 2 потполно нови и неупотребени Google Adsense акаунти. ...


250 €
или предлог цена
22 сеп 09:27Google Adsense + Website

Се продава вебсајт стар 5 години со дизајн, статии и структура, без н...


1 €
или предлог цена
22 сеп 09:27MAWINKIT program za dizajniranje na mebel

MawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и де...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 15:50PROFESIONALNI.KVALITETNI I TOCNI SERVIS ZA KOMPJUTERI NA POV

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

21 сеп 14:48СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:00PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

21 сеп 13:27Formatiranje i Instalacija na Noviot MS Office 2021

Formatiranje na Kompjuteri Laptopi , Instalacija na Noviot MS Office ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

21 сеп 11:26WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 13:34Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11

Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11, kako i noviot Office...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

20 сеп 09:45PROGRAM ZA PRODAVNICA KAFIC RESTORAN MARKET MAGACIN FISKALNA

ПРОГРАМИТЕ РАБОТАТ НА СИТЕ ФИСКАЛНИ АПАРАТИ Најефтин професионален п...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Office Канцелариски

20 сеп 09:06Profesionalen softver bez ednokraten nadomest

Profesionalen softver 1.Korisnici: Apteki, prodavnici, restorani, g...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

20 сеп 09:05Programi za prodavnici, magacini, kafani, knigovodstvo

PRODAVNICI -Artikli -Komintenti -Priemnici -PLT Obrazec -Fiskaln...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Бизнис

20 сеп 08:17Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 04:34FORMATIRANIE NA PC WINDOWS XP/7/8/10 SERVISIRANIE NA PC!!

Pc servise Laptop servise Mobilni telefoni servise Poveke info:07...


599 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Microsoft

19 сеп 10:01INSTALACIJA NA WINDOWS 7 i 10

Instalacija na Windows 7 i 10. Cistenje i redoven servis na laptop S...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 сеп 21:32Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

18 сеп 16:03Windows 7,10,11

instaliram windows licenciran site igri i sekakvi aplikacii po potreb...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 сеп 15:54Programski - softverski resenija za vasiot biznis

Gotovi programi - softveri za : - Materijalno rabotenje vo trgovski ...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 16:05Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:35Format Instalacija Cistenje Virusi .Windows, Office

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so O...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

16 сеп 12:20Инсталирање Windows оперативен систем

Инсталирање на Windows 10, 8, 7, XP и Office Инсталирање и на друг с...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Microsoft

15 сеп 09:27Инсталација/Форматирање Win10/Win11

Инсталација на Win10/Win11 на нови лаптопи и конфигурации, форматирањ...


500 МКД
или предлог цена
15 сеп 08:24SERVIS NA KOJ TREBA DA MU VERUVATE:WINDOWSI,PROGRAMI,DELOVI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

14 сеп 12:37Najprofesionalniot servis za LapTop i PC vo Skopje

. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, ч...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

14 сеп 11:19WINDOWS 11 I 10 NA USB

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 64GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

13 сеп 19:21Formatiranje, Instalacija na OS na PC i Laptop

Вршиме форматирање на ПЦ, лаптоп инсталација на секаков вид на софтве...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

12 сеп 16:03Преинсталација на Windows

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

12 сеп 11:55Formatiranje, Instaliranje Windows

• Formatirane na kpmpjuteri so Windows XP, 7, 8, 10 kako i intalirane...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

11 сеп 12:43BRISENJE VIRUSI,INSTALIRAME WINDOWS:XP,7,8,10,ANTIVIRUS I DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

10 сеп 17:51Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам