Цела Македонија
                   
383 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Smartwatch Fitbit Sense .

Купен е од Англија. Со него имам 4-5 ремчиња. Саатот е Американски п...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 10:46Промовирано

Huawei watch GT 2 kako nov kutija polnac...

Huawei watch gt 2 so kutija i polnac, so nego ima i nekolku rezervni ...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy Watch 46mm !!

Se prodava Samsung Galaxy Watch 46mm. Koristen 1godina i pol. Kupen i...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
Денес 08:29GARMIN FENIX 6X CARBON GRAY DLC BLACK BAND

Prodavam GARMIN FENIX 6X CARBON GRAY DLC BLACK BAND, mogu malku koris...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 07:55Pameten casovnik

Amazfot pace Video na viber 078443654 Bez vibracii GPS bluetooth Wif...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 07:55Apple Watch Series 7 41mm Blue

Продавам махимално зачуван и пазен рачен смарт часовник Apple Watch S...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:36  НОВ ОГЛАС

Garmin Instinct Graphite

Се продава Garmin Instinct Graphite, многу малку користен, купен од а...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 19:55Galaxy Watch (46mm) Silver (Bluetooth)

Galaxy Watch (46mm) Silver (Bluetooth) Technology Super AMOLED Touchs...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Боговиње / Тетово

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 18:55Samsung galaxy active

Samsung galaxy active. 6 meseci. Top sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 17:19HUAWEI GT2

Huawei Gt 2 zacuvan bez grebnatina mnogu malku koristen odi so kutija...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04Garmin 4s Smartwatch

Se prodava Garmin 4s vo super sostojba kupen od Garmin MK. Satceto si...


150 €
или предлог цена
Вчера 15:57GARMIN VIVOACTIVE 4 - MOZNA ZAMENA

Se prodava Garmin Vivoactive 4 full pack so pismena garancija staklo ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 15:10Xiaomi Mi IMILAB W12 Smartwatch Black

Xiaomi Mi IMILAB W12 Smartwatch Black nov, eden mesec koristen. Ka...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 13:39AGPTEK LW11 Smartwatch

AGPTEK LW11 Smartwatch, 1.3" Full Touch. Купено пред една недела.


3.100 МКД
или предлог цена
Вчера 13:02PRODAVAM SAMSUNG GALAXY 4 44MM NOV

Prodavam Samsung Galaxy 4 44mm nov nekoristen vo kutija od A1 so 24 m...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22Samsung Galaxy Active 2 40mm PINK

Како нов, донесен од Америка. Гратис заштитно стакло за екранот.


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:44Apple watch 5

Se prodava Apple watch 5 Gold 32 gb skros nov samo sto e otvoren so s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
249 €
Вчера 11:38Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm

So kutija i polnach. Remcheto e s/m golemina. Goleminata e 42mm. Don...


10.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.500 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:35Се продава Mi Band 6

Се продава Mi Band 6 многу малку користена,доаѓа комплет со кутија и ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 11:23Smartwatch Fitbit Sense .

Купен е од Англија. Со него имам 4-5 ремчиња. Саатот е Американски п...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 10:46Garmin Forerunner 45

Garmin forerunner 45 -Малку користен -Купен во Нептун 2020 година ...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 09:31Samsung Watch 4 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung galaxy watch 4 44mm. NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 2 god za ...


11.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:40Polar Vantage V + Polar H10 сензор

Се продава спортски часовник Polar Vantage V (https://www.polar.com/a...


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

24 мај 20:41Apple watch sport band

Apple watch sport band Green Red Black 42/44mm Prajkam pod Karg...


550 МКД
или предлог цена
24 мај 20:15Apple watch stainless steel Band ****

Apple watch belegzii 42/44mm 38/49mm Vintage Gold stainless steel...


750 МКД
или предлог цена
24 мај 20:15Apple watch silicone band ****

Apple watch silikonski remcina 38/40mm 42/44mm Bezplatna dostava...


500 МКД
или предлог цена
24 мај 20:15Garmin Instinct Solar Sunburst NOV!!

Се продава нов мулти спортски часовник Garmin Instinct Solar Sunburst...


15.000 МКД
или предлог цена
24 мај 11:54Samsung Watch 4 clasic ekstra Kako nov bez tocka pod garanci

Komplet so kutija I dodatocinogu malku nosen


189 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

24 мај 11:54Samsung galaxy watch 46mm

Se prodava Samsung galaxy watch 46mm so celoto fabricko pakuvanje i k...


100 €
или предлог цена
24 мај 11:12Garmin Fenix 7 Solar Sapphire

Се продава нов некористен Garmin Fenix 7 Solar Sapphire https://yout...


66.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

24 мај 10:15Samsung Galaxy Watch4 44mm & Samsung Buds Live

Samsung Galaxy Watch4 44mm користен 2 месеци со гаранција од Нептун. ...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

24 мај 10:07SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC (46 mm)

Kupen vo Germanija. Koristen eden mesec.


16.500 МКД
или предлог цена
24 мај 09:41Novi! Xiaomi Mibro X1 Smartwatch 14 Dena baterija Amoled

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


98 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
110 €
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

24 мај 09:34Apple Watch i Samsung Galaxy watch

Se prodavaat potpolno novi apple smart watch serija 6 i samsung galax...


По Договор
или предлог цена
24 мај 00:05Fosil smartwach

Samo eden mesec koristen


75 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Паметни часовници - Smartwatch

23 мај 22:52Samsung Watch 3 LTE

Samsung Galaxy Watch 3 (model SM-R845F, so e-sim), 45mm, 1GB Ram, 8GB...


220 €
или предлог цена
23 мај 20:20Garmin Venu како нов!

Го продавам мојот Venu часовник користен најмногу две недели,часовник...


11.000 МКД
или предлог цена
23 мај 19:51HUAWEI 3 PRO

samo nekolku dena nosen


13.000 МКД
или предлог цена
23 мај 19:25Amazfit Stratos smartwatch po TOP cena

Smartwatch, Amazfit Stratus brend na Xiaomi za samo 3000den. Saatot ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
23 мај 18:34Nov Apple watch 3 nov 42mm aliminum case

Apple watch 3 nov 42mm aliminum case batery health 97%


190 €
или предлог цена
23 мај 17:33Xiaomi Mi Band 5

Se prodava smartwatch tracker Xiaomi mi band 5 nov so garancija od Sm...


1.400 МКД
или предлог цена
23 мај 14:50Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам